Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość kufir

NIe wiem dlaczego ludzie tak nie przepadają za U3 :)

Naprawdę kawał dobrego grania :) rozumiem i też widzę różnicę w multi między U2 a U3 ale singiel jest miodny i tu, i tu ;)

 

Ja pomimo iż uwielbiam U2, nie skończyłem U3. Dlaczego ?

Dlatego że fabuła była tak infantylna, że aż odrzucała od telewizora. Przewidywalna i naiwna. Dodatkowo Drake to już Rambo. Fale przeciwników nużyły i męczyły...

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Jako świeży nabywca u żywki ps3 mam pytanie odnośnie Uncharted 3 z PS Store?
W opisie na PSS można wyczytwać, że gra nie obsługuje LAN. Dodatkowo za darmo jest U3 multiplayer ale tylko do 15 levelu.
Czy żeby normalnie pograć w tą grę trzeba kupić U3(33zł)+network pass (42zł)?
Czy kupując normalnie grę za 33 zł i ściągając tego multiplayera za darmo mam wtedy pełną grę (single + multi)?
Ewentualnie czy zadziała opcja oryginalna używana gra z płyty (allegro,olx) + multi z psstore (bez network passa) czy do używek konieczny jest zakup passa?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Właśnie ogrywam trójkę jako remaster na PS4. Najsłabsza z serii moim zdaniem: przeciwnicy strasznie tępi, ale to chyba dlatego, że poza Drake'iem, często idzie z nami kilku NPCów. W zasadzie mało co pamiętam z tej serii, chyba tylko ten narkotykowy bad trip...
W moim rankingu: 2, 4, 1, 3.
Dwójka na swe czasy robiła największy opad szczeny, najdłużej w nią grałem, łącznie w multi ze znajomą z reala:) No i gra została fachowo spolszczona, pamiętam tą frazę "znajdź granatnik i rozwal te drzwi", podczas jednej z misji coop.
Czwórka ograna już na Prosiaku, ale zachwyt był mniejszy, niż przy premierze dwójki. Co zmienić w bardzo dobrej grze? Linka i jeep, fajny bajer, ale czegoś zabrakło.
Jedynka, to mój pierwszy tytuł na PS3: ta woda, roślinność, czy ten wrak statku, robiły wrażenie. W remasterze również nie czułem, że gra ma 10 lat:/, no i spolszczyli, za co plus dla Sony Polska.
A trójka? Właśnie ogrywam ponownie, tym razem jako odnowiona wersja na PS4 i... czekam na jakieś momenty, bo z pierwszego grania niewiele zapamiętałem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Połowa teamu z U2, uważana za team B, wzięła się po premierze za TLoU. I okazało się, że tak naprawdę to był team A, więc trójkę robiła gorsza ekipa Amy Hennig - może tego nie widać, ale na pewno czuć. BTW, nie wiem, jak można po ograniu wszystkich części na pierwszym miejscu postawić inną część niż U4, które jest zdecydowanie najlepszym epizodem. Choć prawdą jest, że w momencie premiery U2, świat oszalał, bo nic równie efektownego nigdy wcześniej nie było.

 

4>2>3>1=Golden Abyss

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

BTW, nie wiem, jak można po ograniu wszystkich części na pierwszym miejscu postawić inną część niż U4, które jest zdecydowanie najlepszym epizodem. Choć prawdą jest, że w momencie premiery U2, świat oszalał, bo nic równie efektownego nigdy wcześniej nie było.

4>2>3>1=Golden Abyss

Można, dlatego że U1 było moim tytułem startowym na PS3, U4 było tytułem startowym na PS4. Tyle że przed graniem na PS3, miałem starego lapka z kartą zintegrowaną, a kiedy odpaliłem w listopadzie Uncharted 4, byłem już po wielu ładnych/dobrych grach na PC (mam GTX970). Na pewno opad szczeny był mniejszy niż w przypadku części pierwszej. No i z drugiej strony, tak naprawdę to tylko rozwinięcie poprzednich schematów: szczelanka, zgadka, filmik:)

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast przechodzę teraz trójkę i gra się dość dobrze, ba powiedziałbym że nawet lepiej niż w dwójkę. Nie wiem z czego to wynika. Ogólnie jadę teraz te remastery po kolei. Na premierę dwójka sztos. Teraz? No nie wiem, strasznie mnie wymeczyla szczególnie ta beznadziejna końcówka. Trójka jest trochę bardziej urozmaicona pod względem miejscówek i ma też lepsze zagadki "środowiskowe". Dodatkowo od dwójki ma lepsze animacje, grafikę i muzykę. Dwójka z kolei lepiej trzyma się kupy jako całość. Kuźwa szczerze mówiąc to kiedyś miałbym prosto ocenić czy lepsza dwójka czy trójka, bo wiadomo że dwójka. Teraz nie jestem co do tego taki pewien. Sztuczna inteligencja szwankuje czasami w trójce masakrycznie. Pod względem dopracowania to dwójka jest lepsza oczywiście. To jest tak że pod pewnymi względami lepsza jest dwójka, a pod innymi trójka. Ciężko ocenić.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...