Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

A czytałeś go w ogóle czy po prostu dopieprzasz się do zdjęcia? Już pomijam, że wartościowego tekstu w nim nie ma ani trochę (tym bardziej, że powstał pół roku przed premierą na podstawie trailera), ale chyba rzeczywiście Ci się nudzi ta trójka, ze takie stare newsy czytasz :P Odnośnie zmian wyglądu bohaterów w Uncharted 4 też już były takie porównania (na razie sam Drake z oczywistych względów).

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą ale nasrali tych trofików za multi :/. Jak w żadnej innej części tutaj wyczyściłem wszystko prócz tych za wyższe poziomy trudności za zagranie na split-screenie (musiałbym dokupić za 3,25 zł xD), a i tak mam ledwie ponad 40% na liście trofeów.

Odnośnik do komentarza

No w trójce tryb crushing jest najłatwiejszy z trylogii.

 

Kruku ty się przejmujesz trofikami, a mnie do platyny brakuje tylko pucharku za co-op  :P (oczywiście nie liczę tych z dodatków). Nie masz pojęcia jak wkurzające jest gdy przeglądając listę z trofeami trafiasz na tytuł gdzie brakuje ci jednego w dodatku banalnego trofea do upragnionej platyny.

Odnośnik do komentarza

3,25 zł to chyba niezbyt wygórowana cena z tą platynę, gdybym zrobił crushing to pewnie bym wybulił. Swoją drogą śmieszna zagrywka.

 

Tak piszecie o tych Crushingach i aż mnie kusi, by swoich sił spróbować. Ale nie wyobrażam sobie tej zamieci piaskowej i dwunastego chapteru na crushing :/.

Odnośnik do komentarza

Farmer, jak masz jakiegoś zaufanego znajomego to mu po prostu podeślij passy do konta i w 5 minut Ci wbije platynę. Sam tak zrobiłem przy okazji Burnout Paradise, gdzie był głupi trofik z kamerką (internetowe nie chciały działać). W samej grze powinni dać jakiś trial 24/48 godzinny i by nikt nie płakał nad wymuszoną online platynką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...