Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka momentów jest na crushingu trudnych:

 

 

ta "sala balowa" na statku, ta pierwsza walka na otwartym terenie na cmentarzysku statków, pościg za konwojem, no i dżiny (ale tak jak nobody pisze - tau sniper najlepsza broń przeciwko nim). A, i jeszcze ten napakowany murzyn na statku... Boże, ile ja się tam nawku.rwiałem

 

Ale ogólnie nie jest trudno. Śmiało atakuj, kruku.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Z tego co mi wiadomo to nie da się przejść cmentarzyska po cichu, bo w którymś momencie odpala się skrypt i mamy zacząć walczyć z przeciwnikami, którzy dopiero wyjdą.

 

Odpalę U3 w celu zassania ewentualnych łatek i dam Ci znać żebyś podesłał passy ;) Nie wiem jak teraz z ilością graczy online w coopa, ale to się zobaczy. Nie pamiętam w którym momencie wpada trofik czy na początku czy po skończeniu gry, więc całość potrwa chwilę albo kilkanaście minut.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Właśnie od kilku dni ponownie ogrywam trójeczkę. Gadajcie sobie co chcecie ale dla mnie ta gra jest naprawdę wyborna. Graficznie to chyba nr 1 na PS3 i ma fajne zróżnicowanie poziomów, sporo zagadek i całkiem dobrze nakreślone postacie. Jak ktoś ogrywał zaraz po ukończeniu Among Thieves to nie dziwię się, że odczuwał zmęczenie materiału ale zagrajcie sobie po jakimś czasie to zobaczycie że to gra prawie tak samo świetna jak Uncharted 2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dwójka była ideałem. Pozbyto się schematyczności singla z jedynki (wejdź na nowy obszar, przylep się do osłony, wystrzelaj kilka fal wrógow, pozbieraj ammo, całość powtórz milion razy), dodano multi, które okazało się zajefajne i wyszło absolutne 10/10 i jedna z najlepszych gier ever.

 

Trójka to nadal fajna gra, ale zdecydowanie najgorsza z trylogii. Zbyt bardzo skupili się na rozbudowaniu multi, które okazało się niespodziewanym hiciorem w U2, i zapomnieli o najważniejszym, czyli opowieści dla samotnego gracza.

Zupełny brak scenariusza, rzucanie Drake'a po całym świecie, na zasadze "hmm...pomyślmy, gdzie nas jeszcze nie było" (zresztą w dodatkach na płycie sama Amy Hennig mówi, że nie mieli nakreślonego scenariusza, tylko zastanawiali się, gdzie nie było jeszcze Drake'a i jakich efektów jeszcze PS3 nie generowała - dookoła tego pisali historyjkę), zbyt duża schematyczność i zbyt częste momenty, w których gracz pozostaje jedynie biernym widzem - w temacie reżyserii tragedia.

Po tym tytule byłem bardzo sceptycznie nastawiony do nadchodzącego The Last of Us, ale okazało się, że nad tym pracowało prawdziwe ND - U3 robili praktykanci, sprzątaczki i dozorca z jednym okiem ;)

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

Scenariusz w Uncharted? Na głowę upadłeś? No fajnie, jest, ale poza byciem tłem do tych wszystkich skoków i strzelanin to chyba nigdy nie miało aspiracji być czymś większym. Jak chcesz skomplikowanej fabuły to pograj może w jakiegoś jRPG albo chociaż TLOU. Nie, nie zapomnieli o najważniejszym, bo single w trójce jest najbardziej przygodowy z całej trylogii, mało tego, skakanie po świecie bardzo dobrze robi tej gierce. Nie widzę tutaj absolutnie żadnego problemu.

 

I nie spinaj się tak, to tylko forum o gierkach. Lubisz sobie dwójkę to spoko, ktoś może za to woleć trójkę. Bo widzę minusik już wjechał, pewnie post zgłoszony do moderacji też ;/.

Odnośnik do komentarza

Nie pisałem o "skomplikowanej" fabule, tylko o jakimś sensownym powwiązaniu tych wszystkich rozbłysków na ekranie - bez tego dostaliśmy długi trailer lub teledysk z MTV (podobny przypadek jak w drugiej części kinowych Transformersów - też się człowiek nie nastawiał na dzieło fabularne, ale brak jakiejkolwiek sensownej historii stworzył z tego niestrawną kupę).

A minusik odruchowo, bo tak zawiodłem się na U3, że jak ktoś to chwali kosztem U2 to mną trzęsie :D

Odnośnik do komentarza

Po części rozumiem zarzuty, ale z powodu lekkiego klimatu całej serii w ogóle mi nie przeszkadza fakt, że zwiedzamy 3/4 globu w ciągu 12 godzin ;). Po prostu spójność fabuły nie wydaje mi się tutaj ważna.

Odnośnik do komentarza

Po części rozumiem zarzuty, ale z powodu lekkiego klimatu całej serii w ogóle mi nie przeszkadza fakt, że zwiedzamy 3/4 globu w ciągu 12 godzin ;). Po prostu spójność fabuły nie wydaje mi się tutaj ważna.

 

No w trójeczce podoba  mi się to duże zróżnicowanie poziomów. Do tego inaczej jest z wymianą ognia, specjalnie grałem bez ściągania łatki, która zmieniła ten element. Jest jakby ciężej ze strzelaniem, na pewno inaczej niż w AT.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dopiero teraz nadrabiam U3 i albo stalem sie ameba albo ta czesc ma mega zje.bane szczelanie. I nie chodzi mi o kapiszony a o samo celowanie. Grajac w to czuje sie jak po 0.7 + ze zlamana dlonia. Zaczalem grac na hardzie ale w to sie nie da grac inaczej niz na normalu. Jako odskocznia od czegos powazniejszego mimo wszystko bawie sie w miare ok. 1 i 2 czesc wspominam bardzo dobrze. Szkoda, ze 3 czesc juz nie daje takiej frajdy.

 

Jakby to powiedzial mega rozwiniety emocjonalnie Drake

Crap!

W sumie biorac pod uwage szczelanie w U3 to nie dziwie sie, ze podczas pierwszej godziny to slowo wypowiedzial kilkaset razy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...