Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Nastepnym razem jak nie wiesz to nie strzelaj.

 

W UE wychodzi jedna wersja zawierającą 15 lub 18 jezykow. Nie pamietam dokładnie. Ale przykład masz juz w becie dostepnej dla PS+. Wszystkie jezyki do wyboru.

 

Tak samo jak w Kz2 , KZ3, GT5 i I2

nie posiadam PS+ wypowiadam sie na podstawie wersji poprzedniej U2, ktora nie zostala wydana w UK, IE w jezyku ojczystym i jestem pewien ze teraz tez bedzie bez zmian.

ale ja nie zamierzam o tym dyskutowac/zasmiecac temat, prawda wyjdzie najaw juz niebawem. Baa.

Odnośnik do komentarza

 

W UE wychodzi jedna wersja zawierającą 15 lub 18 jezykow. Nie pamietam dokładnie. Ale przykład masz juz w becie dostepnej dla PS+. Wszystkie jezyki do wyboru.

 

Tak samo jak w Kz2 , KZ3, GT5 i I2

 

Skad ta pewnosc ?

WIem, ze Uncharted 2 kupione w UK. nie mialo jezyka polskiego do wyboru, wiec samo to, ze beta byla po polsku jeszcze nic nie znaczy.

 

Mam nadzieje, ze Unachrted 3 w calej Europie bedzie mial jezyk Polski, ale w sumie patrzac na druga czesc gry to nie do konca wiadomo jak to bedzie.

Gran Turismo 5 kupiony w Niemczech ma jezyk polski, wiec moze cos sie zmienilo. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Ponownie powołam się na facebook- Sony napisało że wersja UK nie będzie miała polskiego języka :(

 

Przeglądając preordery U3 zauważyłem że sklep gram.pl planuje wysyłać grę 28.10. Oznacza to że albo najbardziej niecierpliwi powinni tam zamówić by mieć przed 1.11 albo faktycznie da radę kupić grę jeszcze przed premierą i w innych sklepach :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

W UE wychodzi jedna wersja zawierającą 15 lub 18 jezykow. Nie pamietam dokładnie. Ale przykład masz juz w becie dostepnej dla PS+. Wszystkie jezyki do wyboru.

 

Tak samo jak w Kz2 , KZ3, GT5 i I2

Skad ta pewnosc ?

WIem, ze Uncharted 2 kupione w UK. nie mialo jezyka polskiego do wyboru, wiec samo to, ze beta byla po polsku jeszcze nic nie znaczy.

 

Mam nadzieje, ze Unachrted 3 w calej Europie bedzie mial jezyk Polski, ale w sumie patrzac na druga czesc gry to nie do konca wiadomo jak to bedzie.

Gran Turismo 5 kupiony w Niemczech ma jezyk polski, wiec moze cos sie zmienilo. :)

Dostawłem newslater od jednej z hurtowni w UK i byly wypisane wszystkie języki. (W tym POL i NL)

Trafiłem z Crysis2 i Shift 2 , Trafiłem swego czasu z GT5 i Infamous 2 i Resistance 3 własnie na podstawie tego newslatera . To samo teraz bedzie dla Ratcheta nowego. Biorac to wszystko pod uwage stwierdzam, że będzie jedna wersja

Edytowane przez Welniak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę detali z tej hiszpańskiej recenzji, właściwie nie ma spoilerów:

 

 

 

- Combat is showy and spectacular

- One of the reasons things are so spectacular is becuase of the contextual animations

- Nathan’s actions can change based on the level and whatever is near

- Much attention to detail

- Moments that you won’t expect (like pipes breaking while you climb and other similar surprises that keep you on guard)

- A great game that you won’t find on any other console

- Lighting/shading effects have been given more care

- Some areas that are true works of art

- Epic soundtrack

- One of the best adventures on PS3

- Reviewer praises the dubbing (remember, this is a Spanish review)

- Reviewer seems to say he misses bosses (there are only different types of soldiers)

- Some feelings of “deja vu” (only sometimes)

- Game is so good that the couple of points above aren’t too significant

- Reviewer praised the fact that co-op and competitive multiplayer can be played in split-screen, both local and online

- The 3D effect is very successful, one of the best they’ve seen

- 101 treasures and relics invite you to re-play the levels to see everything

- Persecution on foot in Yemen

- The game will tell you the “genesis of Drake” and Sullivan

- Many new features/changes for multiplayer

- Co-op has 5 levels, including one of Borneo Uncharted 2

- It’s the closest things to playing as Indiana Jones

- The reviewer says that the single-player mode will take about 10 hours

- The game is a visual spectacle: it’s a game that enters your eyes, you have not seen anything like this on the PS3 or other consoles

- It’s Nathan’s most dramatic and intense adventure

- Shooting takes up most of the action, though there’s still platforming, puzzle-solving, etc.

- Each area is unique

- Great animations: in each level, Nathan has different gestures and details, like staggering in a ship with waves

- The recreation of water in the game is second to none

- If you don’t know Chloe/Elena/Suli, you’ll get lost with plot details, but nothing that’s too important

- The good: graphics, dubbing, situations, gameplay… it’s a gem with almost no weak spots

- The bad: Some levels seem quite reminiscent of Uncharted 2. That’s it.

- The best adventure to enjoy for on the PS3, fun for, technical quality, game options, and emotion

- From an artistic point of view, Uncharted 3 is a marvel; you’ve never seen such terrific scenes

- The puzzles have gained something in difficulty even though the game doesn’t look to make you get stuck

- Uncharted 3 conveys the desolation feeling of being lost in the desert; the game conveys many feelings

- Graphics: Simply one of the best on PS3 (99/100)

- Sound: Magisterial dubbing, effects and soundtrack. A pleasure to the ear (99/100)

- Entertainment: Intense, varied, replayable, secrets (99/100)

- Length: 10 hours single-player, online co-cop, a lot of replayability (97/100)

 

 

 

Przejście singla zajęło 10 godzin.

 

Cytat z innej recenzji, z holenderskiego pisma Power Unlimited: "it's nothing less than a masterpiece and the game is even better than U2". Ocena nieznana, bo pismo jeszcze nie wyszło.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dostawłem newslater od jednej z hurtowni w UK i byly wypisane wszystkie języki. (W tym POL i NL)

Trafiłem z Crysis2 i Shift 2 , Trafiłem swego czasu z GT5 i Infamous 2 i Resistance 3 własnie na podstawie tego newslatera . To samo teraz bedzie dla Ratcheta nowego. Biorac to wszystko pod uwage stwierdzam, że będzie jedna wersja

w takim razie zacieszajac z miejsca odwoluje zamowienie przed premierowe z ppe i obys sie nie mylil, bo inaczej bede mial U3 grubo po premierze czego nikomu z nas nie zycze! ( tymczasem ja sie postaram skontaktowac z gamestop'em i innymi sieciami z zagranicy dla pewnosci) :)

Odnośnik do komentarza

A czy w każdej grze

konieczni są bossowie? Zwłaszcza jeśli mieliby być mało ciekawi i wrzuceni na odwał.

 

Mi formuła walk z U1 i U2 w zupełności odpowiadała.

 

 

Draza w U2 był fajnym przeciwnikiem,

 

więcej podobnych akcji na pewno nie zaszkodzi, a w U3 szykuje się conajmniej jedna taka czyli

 

 

walka z Cutter'em

 

Odnośnik do komentarza

Dla amerykańskiej bety udostępniono nową mapkę - Facility, czyli dok z Ubootem z Uncharted 2. Nie wiem jak z "naszą" betą, bo nie odpalałem konsoli dzisiaj, ale podobno nie ma jeszcze patcha.

 

już trafiłem na tą mapke ale byłem dolosowany i pograłem nie całe dwie minuty a nie miałem żadnego patcha do subweyowskiej wersji

Odnośnik do komentarza

Też dzisiaj to czytałem ale nie na IGN-ie, że podobno nic nie przechodzi z bety. Ani level, ani progres, statsy etc. właśnie chciałem się o to spytać czy to prawda.

 

W sumie i tak mi to zwisa, tak czy srak wbije się od nowa wszystko ;] A mapek teraz wszystkich razem jest 9 w becie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...