Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Też dzisiaj to czytałem ale nie na IGN-ie, że podobno nic nie przechodzi z bety. Ani level, ani progres, statsy etc. właśnie chciałem się o to spytać czy to prawda.

Wydaje mi się, że bardziej oficjalna i wiążąca jest jednak obietnica członka ND, który przecież potwierdził wprost, że XP zdobyte do 35 lvl przechodzi do fulla.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Pogralem juz troche w bede i jak na razie jest ok. ;)

Mapy nieco inne niz w dwojce - sa jakies takie bardziej miejskie, ja tam wole ''dzikie mapy'' z ruinami i takimi tam. Co prawda sa tutaj ruiny, ale jakies takie inne....

Zauwazylem ze postac troche laguje, tzn. sterowanie - kiedy idziemy prosto i wychylimy analog lekko w lewo lub w prawo to postac dopiero po chwili reaguje, zauwazylem to juz jak gralem na Gamescom. W drugiej czesci tego nie bylo i postac reagowala od razu, tutaj jest troche dziwnie.

 

Mam kilka pytan

1. Co to jest ten Power Play ?

2. Dlaczego czasami postac respi mi sie automatycznie, a czasami dopiero jak nacisne kwadrat ?

3. Czasami na poczatku meczu wyskakuje napis wspolpraca wlaczona - co to znaczy ?

4. Po co jest przybijanie piatki, lub zolwika (kierunek w dol na krzyzaku) ?

Odnośnik do komentarza

Poprzednia strona ;-)

 

Niestety, zawiodłem się trochę. Nie dość, że zapowiadają DLC na 2 tygodnie przed premierą, to jeszcze po dość "ciekawych" cenach...

 

 

 

 

Mam kilka pytan

1. Co to jest ten Power Play ?

2. Dlaczego czasami postac respi mi sie automatycznie, a czasami dopiero jak nacisne kwadrat ?

3. Czasami na poczatku meczu wyskakuje napis wspolpraca wlaczona - co to znaczy ?

4. Po co jest przybijanie piatki, lub zolwika (kierunek w dol na krzyzaku) ?

 

Ajć, tutoriali się nie czyta/ogląda? :D

 

1. To specjalne akcje załączające się losowo dla drużyny która najbardziej dostaje w dupę. Raz może to być widzenie nicków drużyny przeciwnej przez ściany, innym razem obrona danego gracza, podwójne obrażenia, etc.

2. Jeśli nie wciśniesz kwadrata, to po jakimś czasie postać zrespi się sama, po prostu. A jeśli grasz z kumplem, to wciśnięcie trójkąta wywali Cię "na jego plecach".

3. i 4. Współpraca odnosi się po trosze do powyższego. Jeśli grasz z kumplem, to zostaje on przypisany jak Twój buddy. Możesz się na nim spawnować i przybijać piątki nad graczem, którego zabiliście razem (asysta). Dostajecie za to medal. Jeśli nie masz żadnego "kumpla" w grze, to możesz zacząć współpracę własnie poprzez high five.

 

Poza tym taki buddy to pewne profity (może podnosić za Ciebie skarby). Po użyciu odpowiednich boosterów możecie też dzielić ze sobą XP itp.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

oby 3d nie zasysało w tej grze, inaczej konsola ląduje na aukcji, mam dosyć firmy która promuje technologie której nie potrafi wykorzystac :verymad: a tak woogle to bardzo dobry trailer.

 

 

 

 

 

<haters gonna hate>

Edytowane przez Orzeszek87
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ajć, tutoriali się nie czyta/ogląda? :D

 

1. To specjalne akcje załączające się losowo dla drużyny która najbardziej dostaje w dupę. Raz może to być widzenie nicków drużyny przeciwnej przez ściany, innym razem obrona danego gracza, podwójne obrażenia, etc.

2. Jeśli nie wciśniesz kwadrata, to po jakimś czasie postać zrespi się sama, po prostu. A jeśli grasz z kumplem, to wciśnięcie trójkąta wywali Cię "na jego plecach".

3. i 4. Współpraca odnosi się po trosze do powyższego. Jeśli grasz z kumplem, to zostaje on przypisany jak Twój buddy. Możesz się na nim spawnować i przybijać piątki nad graczem, którego zabiliście razem (asysta). Dostajecie za to medal. Jeśli nie masz żadnego "kumpla" w grze, to możesz zacząć współpracę własnie poprzez high five.

 

Poza tym taki buddy to pewne profity (może podnosić za Ciebie skarby). Po użyciu odpowiednich boosterów możecie też dzielić ze sobą XP itp.

Niestety tego w tutorialu nie bylo. :)

Wlasnie z tymi znajomymi to dziwne bo pokazuje, ze jest wspolpraca chociaz z nikim z listy nie gram. :)

Co do respawnowania to wlasnie czasami sie od razu respi, a czasami nie dopoki nie nacisne kwadratu.

 

Denerwujaca jest informacja ''nacisnij lewa analog zeby biec'', ktora pojawia sie podczas gry na ekranie co kilkanascie sekund.......

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nowy trailer jest cudowny i całe szczęście, że nie został pokazany wcześniej - już teraz ciężko jest wyczekać początku listopada. Od czasów The Last Crusade nie było żadnej przygodowej produkcji z lepszym klimatem.

 

Nie podoba mi się tylko jedno - nowa twarz Eleny wygląda tak jakoś niespecjalnie. Może w samej grze będzie lepiej, bo do reszty postaci nie mam najmniejszych zarzutów.

 

Denerwujaca jest informacja ''nacisnij lewa analog zeby biec'', ktora pojawia sie podczas gry na ekranie co kilkanascie sekund.......

U mnie nic takiego nie występuje. W ogóle niemal całkowity brak jakichkolwiek tekstów w czasie meczu - zajrzyj do opcji, może są tam jakiś tutoriale w trakcie gry, które można wyłączyć. Sam nie zaglądałem, więc nie wiem :D A rzeczy o których mówiłem wcześniej są bodajże w tutorialach filmowych. A przynajmniej były w poprzedniej becie.

Odnośnik do komentarza

Dzieki, sprawdze czy sa jakies tutoriale - filmiki.

Czy ktos w ogole zauwazyl roznice w sterowaniu wzgledem Uncharted 2 ? W becie multiplayer trojki postac jakos dziwnie reaguje na wychylenia analoga podczas biegu, jakos tak wolniej.

 

Tak sobie teraz pomyslalem - szkoda, ze nie daja dodatkowych skinow czy itemow dla osob, ktore maja w konsoli save'a z ukonczonych Uncharted 1 i 2 - powinni cos takiego zrobic. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

 

Tak sobie teraz pomyslalem - szkoda, ze nie daja dodatkowych skinow czy itemow dla osob, ktore maja w konsoli save'a z ukonczonych Uncharted 1 i 2 - powinni cos takiego zrobic. ;)

takie rzeczy są w gearsach 3-ich, btw beka z tych co widzą duży progres graficzny miedzy u2 a u3. moje słowa ze to uncharted 2,5 :blum1:

 

http://www.ppe.pl/ne...graficznie.html

 

@mersi z moimi oczkami jednak w porządku :) ale dziękuje ze sie o mnie troszczysz.

Edytowane przez Orzeszek87
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...