Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja coś nie wierzę, żeby mieli zapowiedzieć GTA w Europie. Raz, że Gamescom nie ma takiej popularności, co E3, a dwa, że czasem mam wrażenie, że Rockstar Games ma jakiś uraz do Europy, trzyma się od niej momentami bardzo z dala.

Jeżeli zapowiedzą grę do końca wakacji to prędzej albo zrobią własną konferencje, albo do internetu wycieknie oficjalny trailer gry. Fajnie by było, gdyby zapowiedzieli tę grę jeszcze na PS3 - miałbym kolejny tytuł w liście gier do ogrania po przerwie od konsoli :rolleyes:

 

Nawet jeśli zapowiedzą na następną generacje konsol, to przeżyje już to. Byleby piątka wyszła. I oby w Vice City :whistling:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Żeby nie było, dla mnie GTA może byc nawet na 8miu, jeśli to będzie dobrze zrobione. Mnie i tak opcja zainstalowania wszystkich na dysk nie ucieszy bo mam starą 20stkę tongue.gif Walic to na ilu płytach ma byc nowe GTA, jeśli tam ma byc TAKA mimika twarzy jak Noire, przecież GTAIV pod względem mimiki było i tak świetne, wiele teraźniejszych produkcji się pod tym względem nie podmywa do czwórki, a co tu mówic, jakby panowie z R* dodali tak masakryczną mimikę, przecież cutscenki miażdżyły by jajca ! Wyobraźcie sobie odpowiednik Og Loca lub Bruciego w GTAV z mimiką z L.A :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Teorii spiskowych ciąg dalszy:

 

http://www.gtav.net/...gle.php?id=4429 Key Points From Take-Two Financial Reports

 

"Statements included that they have some unannounced titles for release during the next fiscal year that we will hear about in the "coming months". A particular statement, repeated from the last financial report, was that they expect to exceed a net income of $2 per share in fiscal year 2013 (April 2012 -€“ March 2013)."

 

Nie powiem jak wczoraj pojawiły się właśnie te newsy odnośnie "rozliczeń Take2" i tego, że rzekomo są pod kreską. Czego nawiasem mówiąc pojąć nie mogę, jakim cudem skoro same takie RDR i L.A. Noire sprzedają bdb. Że do jasnej %$#% może w końcu NAJWYŻSZA pora obudzić "GODZILLĘ (GTAV) ze śpiączki" ;p i porządnie zarobić ;]

 

Za tydzień GamesCom :rolleyes:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy takie ochy i achy, osobiście więcej czytam narzekań (co również ciężko mi zrozumieć ;p). Nie ma takiej podniety jak przy RDR, no ale 4 bańki zeszły i cały czas schodzi a co najlepsze TB podobno ma kłopoty (z nimi to w ogóle cuda na kiju). Duke też podobno dobrze sobie radzi i zarabia więc jakim cudem Take2 jest na minusie?

 

Nigdy nie cierpiałem/nie cierpię matematyki - liczb ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Rockstar zapadło w jakiś sen, śpiączkę od maja od wypuszczenia L.A. Noire nie atakują żadną grę. A i tak przecież Noire "nie był ich".

 

Zapowiedź GTAV na GamesCom, nom Take2 nawet żadnego trailera z Bio: I nie pokazało. Na stronie głównej R* też ludzie pod newsami cały czas się prują. Co z GTAV, MP3, Agentem itd. W takim tempie to ja nie wiem jak oni chcą się wyrobić w tej generacji ze swoimi grami (MP3, Agent) + GTA. Na RDR2 to pewnie poczekamy z dwie-trzy generacje heh.

 

Brak zapowiedzi nowego GTA i pozostałych gier to jest poprostu torturowanie i katowanie fanów :confused: Jestem ciekaw skąd OXM niby wytrzasnął, że pod koniec wakacji dostaniemy zapowiedź Piątki.

 

 

(pipi)a

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja tam dalej myślę, że oni bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego wszystkiego (całego szału) wokół GTAV i specjalnie nic nie mówią, żeby jeszcze bardziej podkręcić publikę. Sam spokojnie czekam, bo wiem, że na pewno się nie zawiodę i gra ujrzy światło dzienne już za niedługo ( nie tak długo jak by się mogło niektórym wydawać). Zresztą - każdy chyba wie, że R* to nie idioci, którzy zapowiadają kolejne 2 NFSy, 3 miesiące przed premierą wcześniejszego. U nich do samego końca nic nie jest pewne, ale na pewno nikogo nie zawiodą.

Odnośnik do komentarza

Gram właśnie w L.A. Noire i powiem wam szczerze, że współczuję Rockstar North. Naprawdę. Team Bondi odwaliło niesamowitą robotę i naprawdę źle by się stało jeżeli takie GTA V pod względem mimiki twarzy, przedstawienia fabuły, dopracowania w najmniejszych szczegółach wnętrz miejscówek, nie poszło jeszcze dalej... Bo jak wiadomo GTA opiera się o czyste zasady sandboxowe.

Potrzeba tu ogromu pracy nie setek ale tysięcy programistów. Budżetu sięgającego setek milionów dolarów. Scenarzysty który podoła zadaniu... ludzi którzy stworzą coś co by się kwalifikowało do dopisanego kolejnego numerka przy trzech magicznych cyferkach: GTA

Nie wiem, nie wyobrażam sobie tego. Niech zmienią ustrój w studiu RN na feudalny bo się w tym stuleciu nie doczekamy...

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że jeśli piątka nie ukaże się na wiosnę, najpóźniej jesień 2012, to już w ogóle się nie ukaże na PS3. Stąd, zapowiedź oficjalna powinna być już, albo lada moment.

Co prawda Rockstar potrafi trzymać w niepewności (jak dobrze pamiętam, to pierwsze screeny i info o San Andreas były jakoś na wiosnę 2004, a premiera w październiku tegoż roku).

Z drugiej strony, następca PS3 premierę będzie miał pewnie w 2013, a że GTA nigdy nie były gierkami startowymi dla nowych konsol, to mielibyśmy wielką przerwę między kolejnymi częściami.

Dlatego jakieś GTA powinno się na obecnej generacji pojawić, ale nie wiem, czy będzie to numerowana część.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...