Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

@Mazz

Czyżbyś sobie wspominał IV przed V? :D

 

Wcześniej ograłem San Andreas, teraz od jakiegoś czasu czwórkę, wersja steamowa + pad od xboxa = to samo co na konsoli tylko że achievementy na nowo wbijam :D Aktualnie zacząłem misje u Pegorino.

 

Tak propo poradników - czy ktoś ma poradnik do GTA IV i chciałby sprzedać? Z chęcią kupię.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Rayos - jak nie jesteś zainteresowany kupnem gry to wyjdź stąd i nie wqrwiaj ludzi.... Boże daj mi siłę żebym zrozumiał takich ludzi, jak można nie kupić na premierę gry, która zawładnie cały światem - ta epicka reklama poniżej świetnie odzwierciedla moje słowa.

 

To robi naprawdę wrażenie.

 

BToOKW_CQAAe6cC.jpg

Edytowane przez popiol
  • Minusik 9
Odnośnik do komentarza

 

@Mazz

Czyżbyś sobie wspominał IV przed V? :D

 

Wcześniej ograłem San Andreas, teraz od jakiegoś czasu czwórkę, wersja steamowa + pad od xboxa = to samo co na konsoli tylko że achievementy na nowo wbijam :D Aktualnie zacząłem misje u Pegorino.

 

Tak propo poradników - czy ktoś ma poradnik do GTA IV i chciałby sprzedać? Z chęcią kupię.

 

Mówisz o tym złym chłopcu?

 

SEZ0lJS.jpg

Odnośnik do komentarza

 

Rayos - jak nie jesteś zainteresowany kupnem gry to wyjdź stąd i nie wqrwiaj ludzi.... Boże daj mi siłę żebym zrozumiał takich ludzi, jak można nie kupić na premierę gry, która zawładnie cały światem - ta epicka reklama poniżej świetnie odzwierciedla moje słowa.

 

No i co masz za problem? Może nie ma aktualnie pieniędzy albo coś? To że nie kupuje gry na premierę, nie oznacza ze nie może się udzielać w temacie grze poświęconym. Ja już swojego pre-order'a na ed. Specjalną mam złożonego, ale to nie znaczy że nie szanuje kogoś innego bo on nie kupi gry od razu. Pomyśl zanim coś napiszesz. :P

Odnośnik do komentarza

nie kupuje od razu bo po 1: nie mam kasy, a po 2: na studiach mam mozliwosc gry na PS3 raz na 2 tygodnie przez 2h, wiec po prostu mi sie teraz nie oplaca kupowac, ale jakbym mial troche wiecej kasy na zbyciu to bym kupil... dzieki za dobre slowa Oski, popiol, a Ty troche ochlon ^.- uwielbiam GTA i jakbym tylko mial mozliwosc to bym dawno zamowil preordera

Odnośnik do komentarza

Weź mnie chłopaku nie rozmieszaj, jak nie ma kasy to mógł zbierać przez 5 lat. Rozumiem jakby kupił max parę dni po premierze, ale rok? No comment... Takim grą jak ta należy się nadzwyczajny szacunek dla twórców za to, że poświecili tyle lat swojego życia żebyśmy my mogli się świetnie bawić przy najlepszej i największej grze wszech czasów. 

Edit. Pitolenie takie, studia przecież od października się zaczynają, do tego czasu byś przeszedł singla. 

Edytowane przez popiol
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

popiol ale co ci (pipi)a do tego żeby typ nie ma akurat kasy na grę?

nie wiem ile masz lat, ale piep.rzysz jakbyś był w gimbazie i za sukces uważał odłożenie 4 kieszonkowych od mamy i potem wożenie sie z tym po forum jak rumuński alfons i zgrywanie biznesmena

pudło, tym opisem chyba chciałeś nam opowiedzieć o sobie w kilku słowach. 

 

Edit. W przypadku innych gier to nie problem, ale w przypadku tej nie potrafię sobie tego wyobrazić i nóż mi się w kieszeni otwiera. Nie czaję po co zaprzątasz sobie głowę tym tematem teraz jak zagrasz dopiero kiedyś, no ale co kto lubi... 

 

Edit 2. Ludwes - to niech kupi grę na raty <loool> 

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Weź mnie chłopaku nie rozmieszaj, jak nie ma kasy to mógł zbierać przez 5 lat. Rozumiem jakby kupił max parę dni po premierze, ale rok? No comment... Takim grą jak ta należy się nadzwyczajny szacunek dla twórców za to, że poświecili tyle lat swojego życia żebyśmy my mogli się świetnie bawić przy najlepszej i największej grze wszech czasów.

 

Edit. Pitolenie takie, studia przecież od października się zaczynają, do tego czasu byś przeszedł singla.

Ja (pipi)e, ale się spinasz. Rayos już Ci napisał. Na ten moment nie ma pieniędzy na grę. Poza tym zbyt dużo czasu na granie nie ma. Ale oczywiście dopieprzasz się do niego nie wiadomo dlaczego. Teraz gry nie kupi. Kupi innym razem. (pipi) Ci do tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...