Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, właśnie jak biorę na tel druga zakładkę to cały czas mam że giełda niedostępna bo trwa aktualizacja

 

Masz Social Club'a polaczonego z kontem na ktorym grasz ? Jesli nie to moze to jest przyczyna.

 

 

Swoja droga fajna rzecz mi sie przytrafila, mialem losowe zdarzenie, jakis typek ukradl rower gosciowi, pospieszylem na ratunek, rower oddalem, i jakies 5 godzin pozniej (czas rzeczywisty) dostalem SMSa "Uczynie Cie bogatym, to nie jest spam nie usuwaj..." od goscia ktoremu oddalem rower, podziekowal mi i dal mi 100 tysiecy dolarow w akcjach AnimalArk na giedzie, ktore teraz pomnozylem do 130k xD.

 

MESJASZ!

Odnośnik do komentarza

Ktoś wygrał ten ostatni triathlon? Dosłownie najgorsza rzecz jaką napotkałem od dawna w grach... 30 minut nieustannego nawalania w X i jeszcze system oszukuje odjeżdżając na jakiś kosmiczny dystans, którego nie da się odrobić... Staminę mam na full (w ogóle jej nie ubywało podczas rywalizacji, może jakiś bug).

 

Wieczorem spróbuję ponownie, ale ostro mnie to wpieniło.

Odnośnik do komentarza

Idę sobie do lokalnego oddziału media-expert w mojej zabitej dechami mieścinie, bo akurat dzisiaj miał dojść Mesjasz. Dochodzę do dosyć ubogiego stoiska z grami i... BRAK MESJASZA! Panika, syf i malaria dopóki nie podszedłem do miłej pani przy kasie i nie zapytałem się czy "czy nie mają przypadkiem Państwo na składzie gry Grand Theft Auto 5 na Plejstejszyn Tszy" vel Mesjasza. Miła pani z kasy z początku mnie nie zrozumiała do momentu gdy ogarnęła, że mowa o GTA (:D). Okazało się, że dotarły tylko trzy egzemplarze i został tylko jeden. Cena trochę wysoka, 220 zeta, ale to przecież Mesjasz.

 

GTA w łapie, słuchawki w uszach i wracam do domu z bananem na twarzy. Teraz się instaluje... Jezu, ta gra mnie zmiecie.

Odnośnik do komentarza

Ja zagram dopiero w październiku a mam takie same nastawienie jak Homer. Chyba jeszcze nigdy premiera żadnej gry nie wywołała u mnie tak ogromnego pragnienia jej posiadania. Jeszcze kilka dni temu zastanawiałem się czy nie lepiej wydać te dwie stówki na fifę 14 ale te myśli szybko odpłynęły. Codziennie przeglądam tematy o gta i oglądam filmy na yt. Czuję nawet motylki w brzuchu to już jakaś choroba...a jeszcze muszę czekać kilkanaście dni...

Odnośnik do komentarza

Kurde, mam zrobione 43 misje wątku głównego i jestem lekko zawiedziony misjami. Skończone misje, nie wszystkie, ale dużo pozostawiają pewien niedosyt dla mnie. Czy będą jakieś misje ryjące beret i dające fun jak pierwszy skok?

Jestem po misji

 

z przejmowaniem samolotu z bronią Trevorem

.

Oczekuję odpowiedzi tak lub nie. 

Oczekiwałem, że chociażby skoki będą jakoś fajnie rozłożone. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Podoba mi się jak mnie Pan moderator cisnął za pisanie o GTA w temacie GTA, gdzie nigdy nawet jednego spojlera nie napisałem, a teraz to hulaj dusza i burdel taki, że aż mi przykro czasami niektórych, że zamiast niektóre smaczki odkrywać sami to wszystkiego się dowiedzą ze statusów i postów w jednym ze stu tematów o grze, bo ktoś coś śmiesznego zobaczył to musi napisać "misja gdzie X robi Y, OMG XXXXDDDDDDD". Jak już takie rygorystyczne standardy wprowadziliście, że nawet screen ze zwykłej jazdy samochodem był spojlerem godnym zamknięcia tematu, to teraz możnaby się tego trzymać, bo na wierzch wypływają dużo większe gów,na i nikt z tym nic nie robi.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...