Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni zauwazylem wyjatkowy spokoj w temacie i ogolnie dziale GTA V - pojawia sie coraz mniej wpisow, czyzby hype opadl ? Nawet opinii i pytan o misje pojawia sie raczej malo, poczatkowo byl istny wysyp, a teraz cisza - nawet narzekania ustaly.

Czy pojawila sie jakas nowa gra, ktora wszystkich jeszcze bardziej wciagnela ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Wziąłem się za skoki kaskaderskie i dziś z jednym męczyłem się chyba z godzinę! Wqrwiłem się i wyłączyłem konsolę, jak mi przejdzie to do niego wróce. Przy niektórych trzeba mieć więcęj szczęścia niż rozumu (np. żeby akurat ciężarówka nie przejechała).

Hmm ja nie miałem żadnych problemów, większość za 1 razem wpadła, na ciężarówce ladując z R1+L1 ląduje się łatwo :)

 

@saptis wszyscy czekają, aż online w końcu ruszy pełną parą, albo w niego próbują grać :P Ja sam zostałem na 98.6%, bo nei chce mi się na razie listów zbierać.

Odnośnik do komentarza

@Bartg: darasowi chodziło raczej o Stunt Jumpy ;) 

 

@_daras_: Miałem to samo (szczególnie skoki w dokach mnie wyprowadzały z równowagi). Także rozłożyłem sobie to na 2 razy po 25 skoków. Natomiast resztę znajdziek robiłem w jednym podejściu, bo to nawet przyjemnie się zbiera (przede wszystkim odwiedza się miejscówki, do których rzadko się zagląda).

 

U mnie ogólnie wszystkie singlowe trofiki pękły w 71 godz. Przez to, że miałem do dokończenia jeszcze parę rzeczy w singlu, i wiedząc jakie są problemy z online, nawet nie próbowałem łączyć się z chmurą R*. Pierwszy online odpaliłem przedwczoraj i chodzi prawie idealnie. U mnie występują jedynie okresowe problemy z wywalaniem graczy z sesji, więc grając z ekipą trzeba się czasem szukać po serwerach. W każdym razie spędziłem online już kilka dobrych godzin (lvl 15) i nie powiem - zapowiada się konkretnie :)

Odnośnik do komentarza

Za mną 91 i pół godziny i ciągle mam co robić w singlu. Ciągle przede mną

spotkanie z ufo, 9/10 traktatów epsilonu, 6/15 znaków wynajęcia mieszkań, części łodzi podwodnej

do tego cała niesklasyfikowana reszta, także jeszcze trochę posiedzę w LS. DO online też już bym chętnie przysiadł ale za stary jestem żeby w tak niedorobioną i nieprzyjazną użytkownikowi kupe grać.

Odnośnik do komentarza

Może hype na grę już trochę opadł ale mam wrażenie, że ten na aktorów odgrywających główne role dopiero się zaczął ;).  Fani czekają na film fabularny i zatrudnienie Steve'a (Trevor) przez Tarantino :D. W sumie nie ma się co dziwić skoro w rzeczywistości są tak bardzo podobni do swoich postaci ;). Steve wciąż wrzuca nowe filmiki na YT, wczoraj pojawił się ten fragment wywiadu(z chęcią zobaczyłabym cały):

Odnośnik do komentarza

Wiadomo juz jakie sa oficjalne wyniki sprzedazy GTA V ?

Gra pojawila sie juz trzy tygodnie temu i nadal nic nie mowia, byly jakies analityczne wyliczenia, ale ja czekam na oficjalne info od Rockstar.

 Możecie już fapować:

 

GTA V ustanawia kolejne rekordy, tym razem gra wpisała się w historię otrzymując aż 7 wyróżnień od firmy Guinness, która corocznie wypuszcza nowe edycje swojej Księgi Rekordów. Raczej nie powinny być zaskoczeniem tytuły, które dzieło Rockstar zgarnęło w tak krótkim czasie, a które poznacie poniżej.
 
Za do konkretnie wyróżniono Grand Theft Auto V?
 
Największa liczba sprzedanych kopii gry action-adventure w ciągu 24 godzin od debiutu
 
Najlepiej sprzedająca się gra wideo w ciągu 24 godzin od debiutu
 
Marka z dziedziny rozrywki, która najszybciej zarobiła miliard dolarów
 
Gra wideo, która najszybciej zarobiła miliard dolarów
 
Gra, która zarobiła najwięcej w ciągu 24 godzin od debiutu
 
Produkt rozrywkowy, który przyniósł największe zyski w ciągu 24 godzin od debiutu
 
Najczęściej oglądany zwiastun wśród gier action-adventure
 
Nie ma się co spierać, Rockstar odwaliło świetną robotę z marketingiem, nakręcając hype do tego stopnia, że gra sprzedawała się szybciej niż bułki. Na szczęście nie powtórzyła się sytuacja z Red Dead Redemption, gdzie po przygodzie z zatopionym statkiem, brakowało gier w sklepach.
 
Jak najbardziej zasłużone wyróżnienia, a przed grą jest jeszcze szansa na zgarnięcie wielu innych tytułów, m.in. za najbardziej dochodową markę w historii gier wideo i za najlepiej sprzedający się sequel gry action-adventure.
 
W ciągu 24 godzin sprzedano ponad 11,2 milionów pudełek z grą, a Rockstar zarobiło 815,7 miliona dolarów. Do miliarda dobili po 3 dniach.
źródło: NeoGaf

 

http://www.ps3site.pl/gta-v-z-siedmioma-rekordami-guinnessa/168905

Odnośnik do komentarza

"Trevor" przedstawia newsa o GTA V na IGN:

 

 

Ciekawostki GTA V z IGN:

 

 

 

Ta gra jest niesamowita, im wiecej gram tym bardziej mnie zadziwia ! Nie twierdze, ze jest GOTY bo jeszcze jej nie ukonczylem, ale wlasnie takie gry zasluguja na to miano.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przez te wszystkie detale i dopieszczenie jeżeli według kogoś ta gra nie zasługuje na 10/10 to żadna inna tym bardziej nie zasługuje. :)

 

No dokładnie, naprawdę mi się w bani nie mieści, że tak dużą i szczegółową grę można oceniać patrząc na tekstury na budynku 2 km od nas czy tym, że podczas zadymy klatki spadną z 25 do 20 czy inne nic nie znaczące pierdoły.

Odnośnik do komentarza

Gram prawie miesiac, na liczniku 55 % i byle jak najpozniej zaczac robic kolejne misje. Ta gra to klasa sama w sobie pomimo wielu wad, ktore wyeliminuje pewnie wersja na next geny czy pc. Moja leciwa ps3 krztusi sie przy Gta V mialem juz 2 zwiechy i doczytywanie tekstur to u mnie norma.

Odnośnik do komentarza

 

Przez te wszystkie detale i dopieszczenie jeżeli według kogoś ta gra nie zasługuje na 10/10 to żadna inna tym bardziej nie zasługuje. :)

 

No dokładnie, naprawdę mi się w bani nie mieści, że tak dużą i szczegółową grę można oceniać patrząc na tekstury na budynku 2 km od nas czy tym, że podczas zadymy klatki spadną z 25 do 20 czy inne nic nie znaczące pierdoły.

 

 

Można też patrzeć przez pryzmat oryginalności. Ludzie to już (wliczając wszystkie spon-offy i popierdólki na gejboja) Piętnasty Raz.

 

Pełne 10/10 można postawić np. FF7, Tekken 3, MGS1 - uwzględniając tamte czasy, MGS3, czy BioShock 1.

GTA V to IMO 10-/10 i z całą pewnością jeden z najlepszych tytułów na moim prywatnym Top 10 najlepszych gier ever.  Ale żaden tam "Mesjasz"

 

Wy serio załóżcie jakąś sektę. A jak uzbieracie 100 osób wystarajcie o przyznanie statusu religii. :D

 

Do pełnej dychy zresztą brakuje kilkunastu rzeczy:

 

- modelu jazdy z GTA IV (choć sterowanie autem w locie i stawianie go na koła jest ok)

- monster trucka

- piły spalinowej

- katany

- lepszego doboru utworów w radiu 

- opcji podkładania własnego mp3

- powrotu Dessert Eeagle lub Colta 

- randek (choćby dla Franklina)

- większej ilości patroli policji

- misji strażackich

- misji ambulansu

- rozwożenia pizzy

- możliwości zwiedzania szpitali 

- rozwałki aut na arenie

- toru przeszkód na motocrossie 

 

O odpicowanych za + 200 000 $ autach znikających w garażu nie wspominając...

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 2
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Każdy może stworzyć podobną, durną listę...model jazdy, utwory itp. - są różne gusta. A inne rzeczy? Ja chcę słonia i możliwośc latania UFO...

Po co kolejne misje strazackie itp? Fajnie, że nie powielili tego w tej części i dali nam inne rozrywki.

 

Złożonośc swiata zaskakuje, mnogość ludzi, ich zajęcia, smaczki, już samo to zasługuje na to, żeby tej grze dac10/10, za pójście o milowy krok w stworzeniu wirtualnego świata, do którego raczej nikt się nie zblizy w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza

 

Po co kolejne misje strazackie itp?

 

Może jeszcze napisz że wolisz joge, śmieszną i niedorobioną gre w tenisa czy golfa od robienia misji strażackich, jeżdżenia karetką czy ścigania innych wozem policyjnym? beka, V dużo straciła bez takich atrakcji i nie wiem jakie jest wytłumaczenie na to że tych misji zabrakło. Dali też jedną fajną misje gdzie jeździło się autobusem od przystanka do przystanka, szkoda że to tylko jedna misja bo myśle ze fajnie było by się  pobawić w bus drivera w czasie przechodzenia fabuły czy po, beka z rockstar!

Edytowane przez mersi
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wolę golfa niż misje strażackie które zawsze wyglądają tak samo. Jedź, ugaś, wróć. Misja pielęgniarza: jedź, weź pacjenta, wróć. W "V" mamy misje taksówkarza (znudziło mi się po drugim razie) i misję holownicze ( zrobiłem jedną, nie licząc te co musiałem). W golfa i tenisa grałem dużo więcej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...