Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

Niby będą nowe stacje radiowe i nowe piosenki w starych. \o/ +beka z pecetów do kompletu xD

no rzeczywiscie beka, szczegolnie ze beda mieli najlepiej wygladajaca i najplynniejsza wersje oraz milion modow, samochodow itd. "beka xD"

 

Super sprawa warta czekania 16 miesięcy.Szczególnie mody które w większości to śmiecie. 

Odnośnik do komentarza

I kompa w cenie PS4+Xone, który za dwa lata będzie przestażały.

nie wiem czy wiesz, ale srednia polska stawka za godzine nie nalezy do najwyzszych na swiecie. z reszta jesli ma sie liczyc tylko jakosc gry, to po co wpychasz tutaj cene sprzetu? uwydatnia to kompleks - nie stac mnie = chu.jowe. 

 

 

 

Niby będą nowe stacje radiowe i nowe piosenki w starych. \o/ +beka z pecetów do kompletu xD

no rzeczywiscie beka, szczegolnie ze beda mieli najlepiej wygladajaca i najplynniejsza wersje oraz milion modow, samochodow itd. "beka xD"

 

Super sprawa warta czekania 16 miesięcy.Szczególnie mody które w większości to śmiecie. 

 

 

no skoro wersja na ps4 jest warta czekania 14 miesiecy, to co to za roznica? a ze jest duzo slabszych modow to co? sa mody typu Icehancer ktore dodatkowo podbijaja grafike, lepiej optymalizuja gre przez co chodzi plynnie i mozesz sie o wiele bardziej nacieszyc gra. ja sie ciesze ze spolecznosc graczy pecetowych dorwie najsmaczniejszy kasek- nalezy im sie. ja wyrywam na 100% w styczniu a wczesniej, jak dam rade, to tez i na ps4, choc z drugiej strony tutaj nikt chetny nie jest do grania, to raczej sie nie oplaca :)

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Masz jakieś urojenia? Miałem na myśli to, że może i wersja PC będzie najładniejsza, ale bedzie się to wiązało z posiadaniem mocnego kompa, który znacznie przewyższy cenę konsol. Czy ja gdzieś napisałem, że coś będzie chvjowe?

zrozumialem to jako ">(pipi)ovo< ze musisz miec mocny sprzet by odpalic to na full". to tak jakby turbo cebulak powiedzial ">(pipi)ovo< ze musisz miec ps4 zeby gra wygladala lepiej niz na ps3". serio, czytam te posty w console wars i po rpostu neidowierzam jak spolecznosc graczy dzisiaj leczy kompleksy. w sumie robili to od zawsze, ale widac kalectwo umyslowe gdy dochodzi do premiery na pc na samym koncu cyklu wydawniczego. za kazdym razem jak czytam post "beka z pc" to umysl dodaje do tego projekcje smiechu typowego dresiarza bez zebow:D

Odnośnik do komentarza

Boże czułem w kościach tą wersję jak mimo ochoty nie wbijałem 100 % w wersji na PS3. Odstawiłem na "później" zaraz praktycznie po skończeniu fabuły i jakiegoś promila aktywności pobocznych. Potem nie miałem czasu, były inne gry itp. Teraz będę miał to wynagrodzone.

Odnośnik do komentarza

Postąpiłem dokładnie tak samo z częścią fabularną licząc na ultimate expiriance na next-genach, za to ONLINE miałem nieźle wyeksploatowany już na PS3 (swoją drogą ciekawe czy teraz na nowej generacji doczekamy się w końcu obiecanych HEIST missions). Mnie mega cieszy to ze w momęcie odpalenia ONLINE na PS4 będę miał tam wszystkie dodatki implementowane od roku przez R*.

Odnośnik do komentarza

Ja tam się ciesze, że robactwo, które juz teraz planuje sciągnąc gre z torrenta nie dostanie jej prędko. Ku,rwa na kompa za conajmniej 2,5-3k stać a na grę za 119 pln nie będzie? Niech giną.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

wstawmy jakieś popierdółki pokroju wirtualnego netu

 

 

Serio? Poczytaj sobie kiedyś teksty z czwórkowego internetu.

 

 

chlanie z Romanem > net 

Bekowe były, nie przeczę, ale wolałem jakieś gameplayowe ficzery z SA (tuning aut, spadochron, fryzjer) 

Teraz ty przeczytaj proszę mój ostatni post w januszach gejmningu. 

 

Edit: fajne te teskty na gry online o premierze pc

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

 

 

wstawmy jakieś popierdółki pokroju wirtualnego netu

 

 

Serio? Poczytaj sobie kiedyś teksty z czwórkowego internetu.

 

 

chlanie z Romanem > net 

Bekowe były, nie przeczę, ale wolałem jakieś gameplayowe ficzery z SA (tuning aut, spadochron, fryzjer) 

Teraz ty przeczytaj proszę mój ostatni post w januszach gejmningu. 

 

Edit: fajne te teskty na gry online o premierze pc

 

 

Przeczytałem, DE:HR to nie jest gra dla mnie, nie podoba mi się w styl w jakim jest zrobiona ta gra, nie podobają mi się pseudo poważne dialogi i inne rozwiązania.

 

 

 

Na trailerze było widać małpę, może będzie ZOO z możliwością wypuszczania nosorożców na zwiedzających? Marzenia...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...