Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zainstalowalem u siebie aplikacje iFruit i u mnie dziala, mam Samsunga Galaxy S3 - jedynie program w Chopem jakos wolno chodzi. Troche go tresowalem dzieki czemu w grze siada na komende czy szuka poukrywanych rzeczy - to akurat jest bardzo fajne, ale szkoda, ze psa nie mozna tresowac jakos normalnie w samej grze tylko przez smartfona (prawdziwego).

 

W programie Los Santos Customs zrobilem sobie swoja rejestracje, w temacie snapmatic wrzucilem zdjecie i info.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

1.Pewno zanim zrobię 100% minie równo 100 godzin.

2.Właśnie, co do aut. Przy pierwszym kontakcie z grą też było dla mnie coś nie teges z modelem.

3.w Liberty City z taksówki korzystałem wiele razy. W przypadku Los Santos, gdzie odległości bywały często sporo większe - dosłownie 3 razy. Tak fajnie się jeździło. Szczególnie przerobioną przez siebie bryką.Tak fajnie się jeździło. Szczególnie przerobioną przez siebie bryką.

4.to stwierdziłem że będę grał w gry przez kolejne wiele lat po to, by znaleźć tytuł który mnie powali bardziej, niż Grand Theft Auto V.

 

10/10

1.Nie zapomnij o zrobieniu misji na złoto, to dojdzie sporo godzin, a jeśli wszystkich to bardzo dużo godzin (szczególnie tych z szaloną liczbą headshot-ów, w efekcie mam tylko 62/74 misje na złoto, resztę mam z Nieznajomych i dziwaków - znalazłem tylko 38 misji na podobno 60).

2.Model jest gorszy, ale nie jest zły, ważne że jest szybko i dynamicznie (zaś fatalnie, że jest handicap online).

3.Przerobioną odkryłem na koniec gry :) Dopiero gdy ostatnią misję miałem problem zrobić na złoto, bo pojazdy były zbyt wolne. A z taksówki nie korzystam - kara za to jest sroga (zero szans na złoto).

4.Mnie powaliła niejedna, w tym GTA4 czy Hitman:A, CivRev. Online to jeden z ważnych elementów więc nawet nie wystawiłem oceny GTA5, offline jest super, ale online to klapa (bez szans w porównaniu z GTA4 i DLC).

Odnośnik do komentarza

Kurde, ja zainwestowałem va bank w ZiT... Myślałem nad Shark ale widzę, że coś nierówno ida akcje, raz spadek raz wzrost był. Olać ZiT i inwestować w Shark?

 

 

EDIT:

 

Jednak ZiT to był głupi pomysł... Akcje już spadły o kilka dziesiątych procenta i strata wyniosło około 2,5 miliona $.

Przerzuciłem się na Shark. Już widzę wzrost z 5$ do 6,03$.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Pochwalcie się: kto już zrobił grę na prawdziwe 100%?

 

Zaznaczam, że chodzi o prawdziwe 100% (a nie "100%" z gry), ma być zaliczone wszystko i to na złoto (gdzie dostępne).

Np. dzisiaj wreszcie zrobiłem wszystkie Random Events i mam ich 56 na 57, brakuje mi 2.

Rozumiecie coś z tego bełkotu? :) Ten co chce mieć prawdziwe 100% zrozumie (po prostu 2 misje są niemożliwe do ukończenia bez zaczynania gry od zera, w tym jedna nie jest ujęta w statystykach na socialclub).

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

Takie 100% to hardcore.

Dlaczego trzeba zaczynac gre od nowa ? Przeciez mozna powtarzac misje.

Niestety nie można. Jedna misja (Random Event) znika po załatwieniu pewnego gościa, a druga misja znika jeśli nie zrobisz co trzeba (w odpowiedniej ilości znaczy 4). A że edytor tutaj jest dziadowski więc nie będę spoiler-ował. Ponadto są misje z dwoma typami napadu A lub B - owszem to da się powtórzyć, ale nie wiem czy misje przygotowawcze nie są pominięte, bo przecież w innej wersji napadu dany pojazd może być zbędny (a potrzebny inny). Ponadto przejście tych misji na złoto za jednym razem (żeby mieć zdjęcie z dowodem) może być bardzo trudne.

 

Co do złota to na tą chwilę mam:

-62 na 74 zwykłe misje na złoto (12 srebro)

-39 na 44 misje dziwaków na złoto (5 srebro), ale jeszcze są 3 misje nieodkryte - wymagane zbieractwo.

Odnośnik do komentarza

Jesli ktos chce zarobic dobra kase to polecam inwestowac w WZL - Weazel Network bo ich akcje od kilku dni ida konkretnie do gory. Pißwasser sie juz skonczyl, dobil do 303$ i powoli spada.

Polecam inwestowac bo nawet w nocy mozna zarobic niezla kase - jednego dnia pod koniec rozgrywki zainwestujcie kase, a juz nastepnego po kolejnym odpaleniu gry mozecie miec znacznie wiecej.

 

Michaelem mam juz jakies 396mln, wiec moge spokojnie kupic wszystkie kina, klub golfowy i jeszcze mi zostanie na czolgi. ;)

Dodam, ze robilem do tej pory tylko jedna misje Lestera, wiec moge jeszcze pomnozyc kase o kilka razy w pozostalych czterech jego zadaniach.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Ja aktualnie dorobiłem się nieco na Shark. mam około 300 mln każdą postacią. Jeszcze z raz zainwestuje w coś na giełdzie i kasy starczy na wszystko. Akcje Shark były po około 400$, potem spadły do 4$, więc szybka inwestycja i wzrosły do ponad 10$. Potem zaczęły spadać więc wypłaciłem kasę... Kiedy znowu spadły do 4-5$ ponownie zainwestowałem. Teraz są po około 8$, więc ponownie sporo zyskałem.

 

Oczywiście inwestuje vabank, nie ma się co cackać.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Jaka dlugoterminowa ?
WZL to jest dobra inwestycja na szybki zarobek, od wczoraj akcje zabobily 9$ na sztuce, a od przedwczoraj az 15$.

Tylko w ciagu ostatnich 24 godzin akcje poszly o 39% w gore, ale widze, ze na X360 Whiz idzie jeszcze lepiej w gore bo w 24h zrobil skok o 73%.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

100% zrobione

 

dsdxlszw.png

 

razem z random eventami :P 105h nabite i praktycznie równe użycie wszystkich postaci. Co prawda jednego zdarzenia z Simeonem nie mam zaliczonego, bo jest ono missable - dostępne tylko jak jeszcze nie mamy odblokowanego Trevora.

 

No i została mi jeszcze

 

 

misja ze znakiem zapytania z Sasquatchem, ale nie chce mi się pojawić póki co

 

 

Propo giełdy to Whiz już na X360 poszedł na $1.80 w parę godzin 200% zysku. Za to Pisswasser epicko się wy(pipi)ł - w poniedziałek $200, dzisiaj $1.37 xDD

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...