Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też cały czas gram,dokładnie od 17 września, w końcu to nie tlou na jeden raz. ;)

 

Na jeden raz czy nie? Co za różnica, to nie od TLOU oczekiwało się rozgrywki w otwartym świecie a od V, która po przejściu głównego wątku nie oferuje zbytnio wiele już o nudnym multi nie wspominam. Napadów na bank jest zdecydowanie za mało w singlu, w multi jak na razie w ogóle tego nie ma  co jest dla mnie nieporozumieniem i jestem pełnej podziwu dla ludzi którzy nadal odnajdują jakąkolwiek frajdę w tym trybie.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ja też cały czas gram,dokładnie od 17 września, w końcu to nie tlou na jeden raz. ;)

 

Na jeden raz czy nie? Co za różnica, to nie od TLOU oczekiwało się rozgrywki w otwartym świecie a od V, która po przejściu głównego wątku nie oferuje zbytnio wiele już o nudnym multi nie wspominam. Napadów na bank jest zdecydowanie za mało w singlu, w multi jak na razie w ogóle tego nie ma  co jest dla mnie nieporozumieniem i jestem pełnej podziwu dla ludzi którzy nadal odnajdują jakąkolwiek frajdę w tym trybie.

 

 

 

a ktore GTA oferowalo cos wiecej po glownym watku? 

 

poza tym ewidentnie nikt nie chce z toba grac, bo wystarczy miec ziomala w sesji i sluchawke, by miec funu na 3 godzinny dziennie. piszesz o rozgrywce w otwartym swiecie, a sam z niej nie korzystasz, wiec wtf

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

@mysza

 

Ucieczki przed policja, szturmowanie wiezy w bazie wojskowej, dzwonienie na numery znalezione na szyldach, internet, szukanie kolejnych easter eggow, wymordowanie grupy anonimowych internetoholikow (jest taka lokacja ukryta w jednym miejscu, polecam), ogolnie caly czas mam co robic po ponad 100h gry, a w mp gralem moze 1,5 godziny.

Odnośnik do komentarza

Ech, ułomne GTA. Po tym jak patch zyebał sejwa i powtarzałem 20 misji od nowa, tak teraz nie mogę zacząć misji.

 

Jestem chyba po tym jak

 

 

Trevor przejął strip club

 

 

Jest jakiś znaczek "T" na mapce, ale podchodzę tam i nic nie ma! Misję mogę zacząć i Trevorem i Michaelem, bo jak jestem michaelem to znaczek jest niebieski i vice versa. Chyba nigdy nie skończę tej gry, a gram od godziny 0:40 17 września.

 

ten znaczek misji jest przy strip clubie przejetym przez trevora ?

Odnośnik do komentarza

 

Ja dziś odpalilem po 2 miechach i straciłem całą kasę Michaela, bo akcje Weazel'a spadły do zera.

Weź nie strasz, ja mam w ich akcjach 90 mln każda postacią. Whiz spadł do 0 a weazel czy jak to tam jest na poziomie $920.

 

 

Hmm no może się pomyliłem :P W każdym bądź razie Michael ma teraz 240$ kasy^^ Ale nawet się nie przejąłem bo odpaliłem, żeby singla sobie przejść od nowa i obczaić inne rozwiązania napadów niż brałem za pierwszym przejściem.

Odnośnik do komentarza

Guna nie trzeba kupować, masz go od razu przy sobie - w sklepie ewentualnie można go "ulepszyć". Roosevelt jest w garażu ale nowych ubrań z tego co wiem to nie ma w singlu. Szukałem w sklepach, szukałem w garderobie i nic. Zresztą ze strony Rockstar też wynika, że tylko broń i fura dotyczy singla.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...