Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Bez jaj - to jest gielda i tego nikt poza Rockstar nie wie, inwestuj to zobaczysz.  :teehee: 

 

Michaelem mam juz ponad 2 miliardy, wiec sporo sie nazbieralo - w niecale 2 tyg. podskoczylo z zainwestowanych 88milionow.

Tydzien temu akcje WZL na PS3 byly warte jakies 12.24$, a teraz jest 70$, wiec szybko ida w gore.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

kuhwa! jakie te stunt jumpy są zyebane to się w pale nie mieści :confused: chciałem robić wszystkie na motorze ale ten cholerny murzyn co chwile ginie nawet jak ładnie wyląduje ehh

Raczej nie da się zrobić wszystkich na motorze. Chociażby te stunty blisko lotniska, w których trzeba na prawdę wysoko polecieć a upadek zawsze wtedy = zgon.

 

Dlatego lepiej je robić zwykłymi furkami bo jak nie wyjdzie to i szybki load jest szybszy niż ten po śmierci.

Odnośnik do komentarza

dużo zależy jak lądujesz. zawsze starałem się lądować mniej lub bardziej na tylnym kole. na płasko jest najgorzej. sam zrobiłem wiele dużych skoków motocyklem i przeżyłem. a czasami zahaczyłem o coś i zgon przy 40k/h :D

do wysokich/wąskich skoków dobrze brać motorek bo łatwiej go kontrolować. nawet flipa zrobisz i wylądujesz z telemarkiem. auto natomiast często się przekręca na boki i nie wyrobisz go odkręcić. furą za to dobrze jet robić długie i płaskie jumpy. przy lądowaniu, nawet jak w coś przypierniczysz to przeżyjesz. zastosowałem tę zasadę przy swoich próbach i nawet nieźle poszło.

Odnośnik do komentarza

Boże, czy ta gra przestanie mnie w końcu zaskakiwać? Około 40h gry i ciągle coś nowego, zay.ebistego, ścinającego z nóg. W kategorii typowego sandboxa - gdzie jest multum rzeczy do zrobienia - GTAV jest zdecydowanie best ever. Tak pomyślałem, że pod koniec generacji tak rozległa produkcja ma lepszą grafikę niż "korytarzówki" z lat 2006-2007. Trochę szok. 

 

Myślałem też co R może zrobić na next geny ... i szczerze nie wiem. Sama myśl mnie podjarała. 

Edytowane przez Wiolku
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...