Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie Mw2 Hardened na zavvi i wpisałem kodzik na COD Classic z myśla ze sobie pobiore elegancko skoro jest na Polskim Lajw, a tu (pipi) kod nie działa! z poziomu konsoli dostaje komunikat o błędnym kodzie a jak przez stronke wpisałem to wyskoczyła wiadomość ze kod został już wykorzystany ??? WTF ? kogo tu z(pipi) sklep czy LivePL ??

Odnośnik do komentarza
Sprawdziłem mój kod na koncie uk i jest to samo, a 2 sztuka która zamówiłem dla kumpla jest ok ...wiecie może gdzie mam pisać w tej sprawie ? sklep czy wydawca ?

Napisz najpierw do sklepu ,daj im info ze taka sprawa zaistniała powinni cię pokierować dalej lub dać jakies zadość uczynienie .Im szybciej to zgłosisz tym lepiej

Jak już napiszesz do sklepu to wal też do wydawcy ,co ci szkodzi .

 

Gre kupiłeś na zavvi.com ? sklep solidny już czytałem/słyszałem kilka opinii ze sklep rekompensuje w jakimś stopniu "nie udane zakupy " kupony bonusowe ,rabaty itp itd.

Działaj kolego i daj znać co się dało załatwić .

Odnośnik do komentarza

4 sure, moze ktos to jakims linkiem potwierdzic? W sumie racja, teraz polska normalnie jest dostepna, wiec za co pkt mieliby dawac.

 

 

Tak.

 

"W limitowanym okresie czasu członkowie Xbox LIVE, którzy posiadają zarejestrowane konto w innym kraju przed dniem 10 listopada 2010 r., otrzymywać będą do 1600 Microsoft Points z chwilą przeniesienia swojego konta do Polski. Oferta ważna jest do dnia 10 stycznia 2011 r.. Kwota 1600 MSP zostanie przyznana osobom posiadającym zagraniczne konto w usłudze Xbox LIVE (utworzone przed 10-tym listopada 2010 r.), które kiedykolwiek wcześniej dokonały zakupów poprzez rynek Xbox LIVE. Osoby posiadające konto zarejestrowane za granicą, które jednak nigdy nie korzystały z zakupów poprzez rynek Xbox LIVE, otrzymają kwotę 800 MSP."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...