Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

Napisz najpierw do sklepu ,daj im info ze taka sprawa zaistniała   powinni cię pokierować dalej  lub dać jakies zadość uczynienie .Im szybciej to zgłosisz tym lepiej

Jak już napiszesz do sklepu to wal też  do wydawcy  ,co ci szkodzi .

 

Gre kupiłeś na zavvi.com ?  sklep solidny już czytałem/słyszałem kilka opinii ze sklep rekompensuje w jakimś stopniu "nie udane zakupy " kupony bonusowe ,rabaty itp itd.

Działaj kolego i daj znać co się dało załatwić .

Goście z zavvi kompletnie nie wiedzieli o jaki kod mi chodzi... ale w tym samym czasie dostałem już nowy  od  Activision i gierka sie zasysa :P Bardzo dobry support mają.

Odnośnik do komentarza

Ja też tak miałem od początku live pl aż do wczoraj.Codziennie zawiecha akurat kiedy miałem czas zagrać. U mnie pomogło chyba przekierowanie portów w routerze bo narazie hula bez problemów :)

 

Ja mam UPnP wlaczone i jest ok, moze minie samo, moze provider szaleje. Wczoraj gralem wieczorem 2 h wszystko cacy, moze MS cos zmienia i stabilnosc polaczenia spadla z XLA.

Odnośnik do komentarza

na polskim live jest wybranych parę tytułów z pierwszego x'a, teraz Ci nie powiem dokładnie jakie bo w pracy siedzę, i tak dostałem już 1600 punktów

 

ja osobiście problemów z rozłączaniem się liva nie mam, jedyne co mnie dziwi to to, że w NFS mam flagę UK w profilu a niektóre osoby które już przeniosły konto mają polską. Język i region w konsoli mam ustawione na polskę, ktoś wie o co może chodzić?

Odnośnik do komentarza

dobra, spytam wprost: mi blokada działa dalej(nie przeniosłem jeszcze), więc pytam tych z kontem PL: czy jest dalej blokada na gry z pierwszego kloca? po drugie: dostał ktoś już te 1600/800 punktów?

Tak punkty już dawali ,przynajmniej dużo osób już dostało .

 

Co do blokady jesśli dana gra jest na polskim marecie a była objęta blokadą to w obecnej chwili blokady nie ma !.JEśli nie ma danej gry na markecie a ma blokadę to dalej jest z blokadą .

Na polskim markecie nie ma żadnych gier z pierwszego klocka .

O jakie gry z pierwszego klocka pytasz ? bo nie wiem czy chodzi ci o zakup owych gier czy i odpalenie .

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Ja wczoraj wyemigrowałem dwa konta, więc dostanę jeszcze 800MSP za jedno i 1600MSP za drugie i mam jeszcze dwa konta, do których nie pamiętam haseł :(

 

 

@down: Ja nie mam pojęcia.

 

 

a to nie jest tak że konto które ma dostać 800msp musi mieć/musiało mieć kupionego golda ?

Odnośnik do komentarza

Wy tu o tych 1600ms/p, a nikt nie mówi o tym że MS chciał nam nimi usta pozamykać. Na tym live nie ma połowy rzeczy <_< Zaczynając od gier arcade, dodatków a kończąc na tematach.

Najbardziej jednak brak tych dodatków. Ta migracja to nie był chyba jednak dobry pomysł z mojej strony. Niby jest polski Live, ale wybrakowany jeszcze bardziej aniżeli wcześniej :blink:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...