Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

Czy tworząc nowe , trzecie już konto na xbox live z poziomu konsoli też muszę ustawienia regionalne mieć na Anglia czy może być Polska ? Robię konto na Polska i pisze mi że : Logowanie do usługi jest niedostępne . Spróbuj ponownie później . Dodam że test neta zrobiony i jest ok .

Odnośnik do komentarza

Żeby się upewnić: rozumiem że najlepszym rozwiązaniem problemu z zachowaniem contentu z XBL jest zrzucenie go na pendrive?

zle myślisz ,nawet jak zrzucisz np Shadow Complex na pena i usuniesz go z HDD konsoli po czym bedziesz chciał zagrać w tą grę to jej nie odpalisz bo nie bedziesz miał licencji . Najlepiej po migracji nie usuwać nic z HDD ,ale jest światełko w tunelu bynajmniej u mnie po migracji wchodząc na market w gry Arcade przy Shadow Complex pokazuje się opcja pobierz ponownie ,nie ma nic o punktach nawet po kliknięciu zaczyna pobierać ponownie grę . Przy innych grach podobnie .

Wiele osób pisało ze mają identycznie ale u nie których nie ma takiej opcji i wywala info o płaceniu więc nie wiem dokładnie o co tu chodzi .

Odnośnik do komentarza
zle myślisz ,nawet jak zrzucisz np Shadow Complex na pena i usuniesz go z HDD konsoli po czym bedziesz chciał zagrać w tą grę to jej nie odpalisz bo nie bedziesz miał licencji . Najlepiej po migracji nie usuwać nic z HDD ,ale jest światełko w tunelu bynajmniej u mnie po migracji wchodząc na market w gry Arcade przy Shadow Complex pokazuje się opcja pobierz ponownie ,nie ma nic o punktach nawet po kliknięciu zaczyna pobierać ponownie grę . Przy innych grach podobnie .

Wiele osób pisało ze mają identycznie ale u nie których nie ma takiej opcji i wywala info o płaceniu więc nie wiem dokładnie o co tu chodzi .

 

:/ a jak będe zmieniał konsolę to będe mógł przenieść te rzeczy z dysku na dysk?

Odnośnik do komentarza
zle myślisz ,nawet jak zrzucisz np Shadow Complex na pena i usuniesz go z HDD konsoli po czym bedziesz chciał zagrać w tą grę to jej nie odpalisz bo nie bedziesz miał licencji . Najlepiej po migracji nie usuwać nic z HDD ,ale jest światełko w tunelu bynajmniej u mnie po migracji wchodząc na market w gry Arcade przy Shadow Complex pokazuje się opcja pobierz ponownie ,nie ma nic o punktach nawet po kliknięciu zaczyna pobierać ponownie grę . Przy innych grach podobnie .

Wiele osób pisało ze mają identycznie ale u nie których nie ma takiej opcji i wywala info o płaceniu więc nie wiem dokładnie o co tu chodzi .

 

No co za bzdury. Licencja jest przypisana do konsoli nie do konta i taka gra zawsze będzie działać. Przy wymianie konsoli należy tylko przenieść licencje na nowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza

no właśnie też mi się tak zdawało, dodatki do GTA kupione na innym koncie działają na moim głównym.

 

Pytanie tylko czy jeżeli poprzenoszę te wszystkie rzeczy (za pomocą pendrive'a lub kabla) z dysku na dysk to czy nadal one będą aktywne?

Odnośnik do komentarza
:/ a jak będe zmieniał konsolę to będe mógł przenieść te rzeczy z dysku na dysk?

PO migracji konta nie bo tracisz licencje na zakupiony staff ( niby) Jeśli przeniesiesz wszystko na nowa konsolę (transfer licencji ) przed migracją to bedzie wsio ok nadal bedziesz mógł korzystać z zakupionych rzeczy

 

No co za bzdury. Licencja jest przypisana do konsoli nie do konta i taka gra zawsze będzie działać. Przy wymianie konsoli należy tylko przenieść licencje na nowy sprzęt.

najpierw sprawdź sam później pisz . testowane na grach arcade na konsoli kumpla .Gry z rzucone na Pena , migracja konta ,gry usunięte z HDD ,próba odpalenia z pena ... dupa .Na markecie jest tylko opcja zakupu danych gier nie ma opcji pobierz ponownie jak w moim przypadku .

Odnośnik do komentarza

witam, nabyłem 1miesiąc golda jeszcze przed przejściem na polskiego liva, dzisiaj chciałem użyć kod i nie działa, kod miał działać na cały świat, ale jednak polska chyba się nie załapała, czy może coś źle zmieniłem migrując lub czegoś nie zrobiłem? jak ktoś coś wie na ten temat to będe wdzięczny za radę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...