Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy OST miał NSF: Underground 2, więc możesz mieć rację. :confused:

 

To już kwestia gustu...IMO legendarny OST miał Underground jedynka z jeszcze bardziej legendarnym kawałkiem Get Low ;]

 

Dla mnie również pierwszy Underground miał najlepszy OST z NFS-ów, ale Get Low taki sobie, dla murzynów. :]

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Teraz już nie pamiętam, ale najlepszy był ten który miał remiks "Riders on the Stone". :rolleyes: (Kawałek defautowo puszczany tylko w menu, choć ja słuchałem go non-stop podczas wyścigów.)

 

EDIT: Czyli jednak NFS: U2

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Najlepszy OST miał NSF: Underground 2, więc możesz mieć rację.  :confused:

 

To już kwestia gustu...IMO legendarny OST miał Underground jedynka z jeszcze bardziej legendarnym kawałkiem Get Low ;]

 

Co do OST w nowym Hot Pursuit rzeczywiście jak na razie z dwa kawałki wpadły w ucho... 30STM - Edge of the Earth w który w sumie już dwa lata temu się wsłuchiwałem i Hadouken - Boomshock :)

 

A ja żałuję że dopiero teraz usłyszałem ten kawałek (30STM) - nawet nie wiedziałem że ma już tyle na karku...

 

 

Oba Undergroundy miały klimatyczne OST.

Edytowane przez cortezon
Odnośnik do komentarza

Tak asfalt miażdży. Dawno nie byłem zadowolony tak z jakiejś gry. PSX się przypomina. :sweat:

 

Szkoda, że szum wokół GT5 przyćmił trochę ficzery HP... No, ale trudno. :teehee:

 

up Ostatnia fota niezła. 8)

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

MajorZero64: Nie no Major takie foty seksowne, że aż się grę chce kupić :D

 

Najlepszy OST miał NSF: Underground 2, więc możesz mieć rację. :confused:

 

To już kwestia gustu...IMO legendarny OST miał Underground jedynka z jeszcze bardziej legendarnym kawałkiem Get Low ;]

 

 

 

100% racji :thumbsup:

 

Niech kuźwa wskrzeszą Undergrounda :D

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Mam, mam i gram!

Przyłącze sie do pochwał bo gra na prawdę jest świetna. Tyle czasu czekałem a Criterion zrobi jakąś ścigałkę no i w końcu dostałem godnego następcę BP. Nie wiem jak można płakać nad brakiem fabuły, jak dla mnie to jest plus, poza tym są filmiki wprowadzające do wyścigu (u copsów nawet jakiś monologi są;P) więc wszystko jest na swoim miejscu.

 

Po ~3h gry jestem zachwycony, model jazdy jest świetny, furki dają radę, grafika top notch i w ogóle tylko OST mógłby być trochę lepszy ale na razie dam mu jeszcze szansę jak coś to będzie trzeba się przerzucić na własny :) Online pobawiłem się chwilę ale już widać potencjał bo ściga się wybornie (mimo że miałem małego laga).

 

 

To już kwestia gustu...IMO legendarny OST miał Underground jedynka z jeszcze bardziej legendarnym kawałkiem Get Low ;]

 

 

 

100% racji :thumbsup:

 

Niech kuźwa wskrzeszą Undergrounda :D

 

Wpis. Get Low to dla mnie znak rozpoznawczy NFS:U i przywodzi miłe wspomnienia czasu spędzonego z tą grą...

 

A teraz niech Criterion wskrzesi Underground'a (ale tego z "jedynki" bo dwójka z(pipi)ała serie i następne odsłony N4S)! :potter:

Odnośnik do komentarza

Mokry asfalt niczym w czwartym Project Gotham...zreszta wogole cala gra jest piekna:)

Pytanie do tych co juz graja....majac w pamieci poprzednie dziela Criterion...30 fps jest mocno odczuwalne?

 

Freerun tetetką:

 

-śnieg w górach

-lekka zamieć

-na dole deszcz

-zaczyna się ściemniać i mgłą zachodzić

-w nocy burza

 

:wub:

 

Powiem tak. Paradise jest szybsze i to czuć, ale te 30FPS w HP to jak nie 30. Jest ultra płynnie, a oświetlenie, samochody i otoczenie urywają jajca. Gorzej z AA.

 

up

 

Właśnie bałem się o Ciebie. ;P Autolog bez sprite'a?

Edytowane przez MajorZero64
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niektóre eventy mają ustawione warunki, ale na podstawie freeroamu mogę powiedzieć, że jest to system realtime.

 

Zapominałem dodać, że Criterion bardzo przyłożyło się do designu hrabstwa. Wszystko jest bardzo przekonywujące, nad głowami latają samoloty (nawet F-14!), ptaki, są i roboty drogowe, kurorty, jachty, teleskopy itd.

Odnośnik do komentarza
Da sie robic beczki lub laty? "Today's best" ?

 

Da się, ale jak ktoś w ciebie walnie. :P

 

A jak jest z rozległością terenu? Dużo dróg?

 

Dużo, zróżnicowanie daje radę. Nie to co w BP gdzie wszystko było bardzo podobne do siebie.

 

Jest tego więcej niż na oficjalnej mapce.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...