Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda dotyczy to amerykańskiego plusa ale ostatnio niektóre gry dawali takie same/podobne i w europejskim.

 

W każdym bądź razie kwietniowy update (US), mała masakra się szykuje, imo. Shift 2, Silent Hill oraz Shank 2 za darmo i beta Ghost Recon Future Soldier. Betę raczej bankowo dostaniemy i w Europie, a najbardziej liczę na Shifta drugiego.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rozpiska na Maj:

 

PS3 Games

 

Awesomenauts – 100% off

Hamsterball – 100% off until July 4th

Wakeboarding HD – 100% off until July

4thMahjong Tales: Ancient Wisdom – 100% off until July 4th

Sky Fighter – 100% off until July 4th

Ricochet HD – 100% off until July 4th

Mushroom Wars – 100% off until July 4th

Magic Orbz – 100% off until July 4th

Smash Cars – 100% off until July 4th

 

Classics

 

Silent Hill (PSone Classic) – 100% off

Max Payne (PS2 Classic) – 100% off

 

 

 

Reszta na stronie: http://blog.eu.playstation.com/2012/04/24/heads-up-playstation-plus-update-2nd-may-2012/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

jako posiadacz plusa czekam z niecierpliwością. Ten rok i tak już był świetny - min trine2, shift2 itp a teraz zapowiada się już całkiem mega, na twitterze szef europejskiego oddziału plusa pochwalił się,że zmiany będą rewolucyjne i ludzię będą dla nich wykupywać choćby 3 miesięczne subskrycje.

 

Niestety boję się rozwarstwienia cen - tzn co najmniej dwóch rocznych różniących się zawartością pakietów - na to co dotychczas, i droższy z funkcjami z gaikai.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

jakby to dało możliwość odpalania gier z pc to szok w trampkach....choć technologicznie jest to w zupełności możliwe to nie wiem czy prawnie ktoś by do tego nie miał pretensji.

 

Gaikai to super rzecz na swoim lapku które nie wydala minercrafta i rozbudowanych gier flashowych grałem w Snajpera 2 :) ale tak jak powiedziałeś prawnie raczej to jest nie możliwe, ale pamiętajcie jak coś to ja pierwszy o tym pisałem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...