Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, ale miałem kiedyś wrażenie że przed awarią promocje w P+ były w większości pernamentne, tj. zawsze mogłeś kupić to co było w poprzednich miesiącach, a teraz rzeczy znikają (i znikły).

 

Ja obserwuję ogólnie to co się dzieje w P+ i fakt, że nie jest to tania usługa. Niemniej przez ten miesiąc przekonałem się, że tak naprawdę z niej korzystam i żal będzie jak się skończy. Jest np. dobry Magic the Gathering za free, Burnout Paradise też potrafi zająć, a jeszcze teraz beta wersja Uncharted 3 multiplayer. Żałuję tylko, że nie ma w europejskim P+ triali obecnych w azjatyckim i amerykańskim PSS (zaje.bista sprawa, np. dzięki temu przekonałem się do Dante's Inferno i Infamous 2). Do tego sam używam premium theme'ów z P+ a także fajne jest umieszczanie save'ów na serwerze. Tak więc mając w sumie miesiąc uważam, że to dobra usługa i jestem z niej zadowolony. Mocno myślę nad kupnem.

 

Ps. Btw. Braid za 9 PLN (!)

Odnośnik do komentarza
mam pytanie do osob korzystajacych z P+ jak oceniacie ta usluge z perspektywy czasu ? dobrze zainwestowane pieniadze ? pytam bo juz oplacam liva, teraz zamierzam kupic ps3 pewnie w okolicy wrzesnia i tak sobie mysle czy warto pakowac sie w kolejny abonament ;)

 

Tutaj masz podsumowanie pierwszego roku PS+ zrobione przez IGN: http://ps3.ign.com/articles/117/1179543p1.html

 

Sam sobie oceń czy się opłaca, ale pisanie, że zdecydowanie nie jest czystą głupotą biorąc pod uwagę fakt, że wartość gier i zniżek które się dostało wyniosła 880$. (Nie piszę, że można na tym zarobić jak na XL Gold jak twierdził bigdaddy :teehee: )

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Za pierwsze miejsce w konkursie dają zajebistą nagrodę tylko że:

Competition not open to Welcome Back PlayStation Plus members that have not purchased a subscription, or to PlayStation Plus members with accounts registered in Australia, New Zealand, Belgium, Italy, Norway, Poland or Sweden.
Odnośnik do komentarza

Czy w gry Trial (60 minut), mozna grac w nieskonczonosc po 1h i tak od nowa czy po prostu minie godzina i plik jest do wyrzucenia?

Minie godzina i albo kupisz albo usuwasz. Trik polega na tym że przez ta jedna godzine masz dostep do pełnej gry wiec gdyby teoretycznie była możliwość ukończenia jej w ciągu godziny to nie musiałbys za nią płacić żeby zobaczyć wszystko.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Sony ma dziwny sposób świętowania pierwszego roku PS+. Dają ludziom najgorszy miesiąc w historii: http://blog.eu.playstation.com/2011/07/06/playstation-plus-1st-anniversary-content-competition-and-cake/

 

Nom słabizna w tym miesiącu jak na razie. Choć Legacy of Kain: Soul Reaver podpasował mi idealnie, miałem go kupować.

A GRAWA 2 mogli już dać za darmo jako pełną grę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Po cichu właśnie liczyłem na jakąś obniżkę Limbo ;] A może za darmo dadzą!?


Śmieszna sprawa dzisiaj mnie spotkała. Zalogowałem się na swoje US konto, wbiłem na PSStore a tam dalej widniała zakładka Welcome Back :o Co jeszcze bardziej śmieszne przedwczoraj jej nie było. Wszedłem na WB i mogłem pobrać znowu darmowy miesiąc PSS+, nie wiem jakim cudem. Już raz pobrałem który właśnie skończył mi się jakoś niedawno.

 

Nie wiem czy to jakiś błąd czy co, w każdym bądź razie szok, miła niespodzianka ;p

Odnośnik do komentarza

Masz dostęp i mogłeś ściągnąć np. Castle Crashers? Jeśli nie, to widać, że PS+ z WB obejmował tylko czerwiec i dlatego nie masz zniżki na Limbo.

 

Właśnie do reszty "przywilejów" PS+ mam dostęp, tylko z tym Limbo coś nie tak. W ogóle też wam się wyświetla cena normalna 47zł, a dla plusowiczów - 37,270zł.

 

@Szczurek, czyli Tobie się normalnie udało kupić ze zniżką?

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dwa pytanka :)

1. Chciałbym kupić Limbo z US PSS lub HK PSS ze zniżką z PS Plus, który mam ważny do jutra. Czy po jego wygaśnięciu będę mógł normalnie grać w tę grę? Domyślam się, że tak, ale proszę o potwierdzenie, żebym nie zrobił ''zakupu życia'' :)

2. Wybrałem sobie kilka pełnych gier z godzinnym trialem, ale wycofałem pobieranie, bo mam mało miejsca na dysku. Teraz znikły te gry z menu PSS, ale są dostępne w download list i mogę je normalnie pobrać. Przed kliknięciem download pojawiła się taka informacja: "This content is available for 365 days after your purchase". Mam rozumieć, że ja już te gry nabyłem i mam rok czasu, aby je sobie pobrać z tej listy? Czy nabycie jest wtedy jak je ściągnę i zainstaluję na dysku? No i czy one nie znikną jak ważność PS Plus się skończy?

 

Edit: Dzięki, Mendrek :)

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Była to opcja w ramach rocznicy PS+, której dostępność skończyła się dzisiaj.

 

We didn’t want the value to stop there. To celebrate the Plus Anniversary we are offering you some great content, with more coming throughout the month, and these two great sign up offers to choose from (Available from the 6th July to the 3rd August 2011) -

Sign up for a 12 month Plus subscription and get an extra 3 months for free.

Sign up for a 12 month Plus subscription and get SEGA Rally Online Arcade for free and to keep forever.

http://blog.eu.playstation.com/2011/07/06/playstation-plus-1st-anniversary-content-competition-and-cake/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie rozumiem na jakiej zasadzie działa niby ta automatyczna synchronizacja trophy oraz update sajvów w chmurze.

 

Myślałem, że będzie tak, że po prostu ma Plusa to trophy po zdobyciu się synchronizuje. A sejv po wybraniu opcji "tak" aktualizuje się w chmurze ale oczywiście tak nie jest.

 

Co to za automatyczna synchronizacja skoro i tak muszę wybrać godzinę w której ma się włączyć Ps3 w celu "updatu". Jak teraz podczas grania miałem ustawioną godzinę to i tak trophy ani sejvy nie zaktualizowały mi się... Na jedno wychodzi czy wejdę w zakładkę trophy w celu synchronizacji i przerzucę sajv ręcznie. Czy ustawię z góry ustaloną godzinę, ma mi się włączyć konsola dajmy na to w nocy. Tylko po to żeby zrobiła to co sam robię od razu po skończonej sesji (aktualizuję trophy i przerzucam sajv).

 

Faktycznie, dziarska opcja na dodatek płatna /w ramach abonamentu :confused:

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...