Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Dla mnie lipa straszna :P Ale PS+ za psie pieniądze to nie narzekam.

 

To które gry tam są z Instant - wszystkie? No dla EU raczej nie.

Obrazek z mojego postu z godz 17:15 to jest usa.

To jest czerwiec dla EU:

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Dark Souls, Demon's Souls,

ICO and Shadow of the Colossus HD Collection. 

Rayman Origins(Vita)

Coconut(Vita)

12th June: Uncharted 3 Drake’s Deception (Single Player)

12th June: LittleBigPlanet Karting

12th June: XCOM: Enemy Unknown

Odnośnik do komentarza

1. XCOM

2. LBP Karting

3. Uncharted 3

 

W takiej kolejności są te gry w plusie dla mnie. XCOMa miałem zamiar i tak kupić a LBP Karting jak wszysykich wyżej nie grzeje mnie... mhm U3... najgorsza część trylogii to jedno a drugie to coś jest nie tak jak ktoś czeka na gre aby była w plusie a jest sygnowana jako jeden z najlepszych exów.

Szkoda będzie tracić te gry przechodząc na PS4:-/

Odnośnik do komentarza

a jesli jest juz włączona to czy pobieranie startuje automatycznie.

Nie - dodaj do kolejki pobierania to co tam chcesz - niech Ci ktoś po prostu z domowników po tym włączy konsole.

Jakos teraz konczy mi sie abonament, ale nie wiem czy bede go przedluzal. Czy jak przedluze go np. za dwa miesiace to gry, ktore dostalem beda mi dzialac? Co z tym instang game collection - od jutra nie bede mogl pograc w infamous 2, lbp2 czy motorstorma, czy po prostu dojda mi 3 nowe gry?

Tak, jak przedłużysz to będą działać.

Jak wcześniej dodałeś do listy pobierania iF2, LBP2 i M:A to będziesz mógł je zawsze pobrać jeśli tylko będziesz miał abonament. Oczywiście będą działać. Jutro dojdą 3 nowe gry. Te wyżej znikną z oferty.

 

Generalnie polecam temat: http://www.psxextreme.info/topic/100791-playstation-plus-faq-pierwszy-post/ - pierwszy post ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam lepszą akcję: tak samo jak debil nie kumałem, co ja mam robić z tym 11GB gamepackiem w menu, ale ok - zassałem to 4,7GB darmowe multi, jest ikonka w XMB. Odpalam, wybieram Campaign i... You must download 2D movies. Oooookk, czytam w necie że to dodatkowe kilkanaście gigabajtów do pobrania - spoko, z PSN i tak leci mi 2-4MB/s, ale za chiny nie mogę tego packa nigdzie znaleźć. No (pipi) fantastyczny pomysł wydać gamepack, który gdzieś na końcu opisu mówi ci, że musisz najpierw pobrać Multi, wcale nie mówi ci, że musisz jeszcze pobrać Movie pack, a już na pewno nie mówi SKĄD go pobrać... Dziękuję, nie muszę w to grać wcale.

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...