Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Plusowych gierek z ps4 nie da się pewnie wrzucić na swoje konto jako zakupione mając jedynie ps3 i zrobić sobie darmową kolekcję do ogrania rok po premierze nowej konsoli?

 

Z poziomu PS3 może to nie być możliwe, ale z poziomu https://store.sonyentertainmentnetwork.com pewnie się da, bo niby czemu by mieli to blokować? W końcu płacisz abonament, więc w jego ramach ta gra ci sie należy, obojętnie czy masz już PS4, czy jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza

w październiku MGR:R, oraz Remember Me -  rewelka normalnie. to jest pierwszy miesiąc z którego jestem zadowolony w 100%. obie gry sa świetne(relacje z forum i znajomych), i w obie jeszcze nie miałem okazji zagrać, a nad ich zakupem sie zastanawiałem. parę dyszek w kieszenie :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

 

już oficjalnie...październik był ostatnim miesiącem z 3 grami na ps3, od teraz ps plus to miesięcznie

-1 gra na ps4

-2 gry na ps3

-2 gry na vitę

źródło?

 

odpowiedź w poście na ps blog odnośnie listopadowej oferty

 

"From this month PlayStation Plus membership users will be given access to two PlayStation 3 titles. The PS Vita monthly updates are remaining the same and members will have access to two new PS Vita titles every month. Good news is that with the impeding launch of PS4, the great news for PS Plus members is that existing membership automatically covers PS4 as well as PS3 and PS Vita, so watch this space!”

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanko, może było. Jednak dużo stron tu jest, wszystkich nie ogarnę. Miałem miesięcznego plusa na test, dziś wprowadziłem kod na rok plusa. Kod przyjęty itp cud git pychota wsio działa. Zastanawia mnie to, czemu te gry, które ściągnąłem w okresie trial'a, nadal mają termin ważności stary, tzn. nie przedłużyło mi o kolejny rok:/

Ponownie będę musiał ściągać te Gigabajty danych???

Odnośnik do komentarza

peseq, odswiezy się to przy próbie uruchomienia gry po terminie.

Tylko pilnujcie sie z odswiezaniem, bo mi np na Vicie jak nie bylem podlaczony do sieci, a chcialem tuz po przedluzeniu Plusa cos odpalic, to niestety nie moglem, bo trzeba byc podlaczonym, zeby sie to wszystko odswiezylo.

Odnośnik do komentarza

pytanko - wykorzytałem trialowego ps+ z pudełka TLOU żeby zassac MGR

ale przy okazji pomyślałem że skoro już odpaliłem plusa to wezme też far cry 3 który ma jutro zniknąć - czy jak ściągne go teraz to będe mogl grac przez ten miesiąc czy on znika do ściągnięcia i przestaje działać to co już jest ściągnięte?

Odnośnik do komentarza

pytanko - wykorzytałem trialowego ps+ z pudełka TLOU żeby zassac MGR

ale przy okazji pomyślałem że skoro już odpaliłem plusa to wezme też far cry 3 który ma jutro zniknąć - czy jak ściągne go teraz to będe mogl grac przez ten miesiąc czy on znika do ściągnięcia i przestaje działać to co już jest ściągnięte?

 

Yano jak go ściągniesz dziś to będzie Tobie działał dopóki masz aktywnego Plusa (nawet jak zniknie z oferty).

Odnośnik do komentarza

Ale to jutro się Tobie kończy abonament i chcesz jak najwięcej gier posciagac?

Bo gry po utracie abonamentu, i tak się nie odpala (Ale będą chodzic jak znow kupisz plusa). Polecam Plusa na trzy miechy - 6 dych to nie taki wydatek, co 200 zł. No i zawsze można też wziąć na rok, na pół z kolegą po 100 zł ;).

 

A co do pobierania, to takiego kolosa jak U3, możesz zatrzymać, a zacznie pobierać się co innego z listy. Zresztą ja, po aktualizacji plusa, wchodzę na kompa i tu dodaje gry do listy, szybciej niż na biednym sklepiku. A potem tylko wchodzisz w listę pobierania i zasysasz;)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
Ale to jutro się Tobie kończy abonament i chcesz jak najwięcej gier posciagac?

 

testowy miesięczny abonament rozpocząłem wczoraj, więc nic mi sie nie skończy na razie, wszystko rozbija się o to że far cry miał zniknąć z oferty plusa dziś i zastanawialem sie czy zdąże , ale w sumie to przez noc sie udało wiec jest ok

 

w ogole co to za jajaj FC3 ważył 6gb, a uncharted 3 prawie 40gb lol

 

 

btw najwieksze moje zdziwienie było że odpaliłem dziś rano na sekunde tego uncharted na swoim standardowym koncie! a myślałem że gry z plusa można odpalać tylko na koncie które ma plusa, jak to jest?

bo wczoraj musialem założyć nowe konto żeby wykorzystać ten testowy miesiąc (bo na zwykłym koncie już kiedyś mialem plusa i nie dało sie wykorzystać kodu z TLOU bo dotyczył on tylko kont które nigdy nie miały plusa), no więc założyłem nowe konto, zassałem gierki przez noc i dziś rano odpaliłem U3 na zwykłym koncie a nie tym nowym które ma plusa

 

o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

No ja przecie cebulilem plusa na dodatkowym koncie, które to dzielilem z kolega. Plus za 100zł, Journey za dwie dychy, polecam ;)

Być może zabrzmi to fanbojsko, ale wiadomo że FC3 to multiplatforma, więc dostosowana jest do nośnika DVD Xbota i kompa. Heavy Rain, God of War, czy Uncharted to exclusive na Ps3. Teraz w nowej generacji, większość gier będzie zajmować 20 GB, a kolosy po 50 ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...