Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A jest?:)

Nie, ale zauważyłem, że jest wiele obniżek na Steamie/bundlach i sporo z tego, było/będzie w Plusie: Bioshocki, Tomb Raider, Guacamelee, Renegade Ops, Borderlans 2, DMC, przykłady z brzegu. Niedawno można było tanio wyrwać Batmana i piszesz, że jest w wersji USA.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ni No Kuni i PlayStation Battle Royale są imo pewne. Obie gry były wielokrotnie w przeróżnych promocjach więc nikogo nie zaboli jak trafią do PS+. Max Payne 3 jest imo bardzo prawdopodobny na E3. Sony mogłoby zrobić podobny szum jak przy okazji ogłoszenia, ze RDR trafia do PS+. Max również był wielokrotnie przeceniany. Na ostatniego batka chyba trochę za wcześnie ale może będzie z uwagi na zbliżającą się następną grę z serii Arkham 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Leaving PS Plus:

30th April: Mercenary Kings
30th April: Pro Evolution Soccer 2014
30th April: Bioshock Infinite
30th April: Hotline Miami (Cross Buy)
30th April: MotoGP13

Entering PS Plus:

30th April: Stick it to the Man (PS4)
30th April: Payday 2 (PS3)
30th April: Puppeteer (PS3)
30th April: Muramasa Rebirth (PSVita)
30th April: Everybody’s Golf (PSVita)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W czerwcu powinny chyba wreszcie wymienić:

 

PS3: XCOM: Enemy Unknown, LittleBigPlanet Karting, Uncharted 3 Drake’s Deception (Single Player)
PS Vita: Uncharted: Golden Abyss, Gravity Rush
 
 
Do IGC wskoczą pewnie wiecznie wywoływane i przeceniane Ni No Kuni lub GoW:A. Osobiście chciałbym PS Battle Royal i jakiegoś ciekawego indyka na PS3.
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem grę "pudełkową" na PS4 zapowiedzą na E3. Ja to widzę tak. Listopad: Drve Club, grudzień: najlepsze pltformer od lat.

rayman legends ?

 

 

Jak teraz nie będzie gry pudełkowej to nawet plusa nie przedłużam, akurat mam do 10 czerwca, a gry na komórkę ogram na komórce... za darmo. Fifa 14 w multi za 20 zł miesięcznie nie jest tego abonamentu warta, a nic innego online nie lubie

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...