Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

transistor mogli by dac

 

no bez przesady, fajnie jakby twórcy coś zarobili na tej grze

 

nie spodziewałem się takiej żenady na ps3, Dragons Crown przechuy

co ty gadasz lone survivor jest super, a nbk 2k14 najlepsza koszykówka ever, żadna żenada.

Odnośnik do komentarza

Żenada to jest na ps4 od premiery tej konsoli. Jakby na ps4 dali tego nbk 2k14 to byłoby super, a tak to jak zwykle lipa. W ogóle strasznie skiepszczoną sytuację mam, bo zacząłem płacić za plusa odkąd kupiłem ps4 (na premierę), a moje ps3 się zepsuło miesiąc kupnem nadkonsoli i wszystkie mega dobre gierki mnie omijają ;(

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Żenada to jest na ps4 od premiery tej konsoli.

 

Nie zgodzę się, bo gier dobrych i bardzo dobrych w Plusie jest mimo wszystko więcej niż tych średnich i "komórkowych". Resogun, Outlast, Dead Nation: AE, Stick it to the Man - to są świetne gierki. Za to Don't Starve, Mercenary Kings i teraz - prawdopodobnie - PixelJunk, to gierki warte jak dla mnie dolara. Gdzieś pośrodku jest Contrast - można obadać. Będzie dobrze, pod koniec roku nawet bardzo.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

eee wczesniej czy pozniej zawartosc plusa w eu i us zazwyczaj sie pokrywa przeciez wiec nie ma zle

 

na dowod dzisiejsza obnizka w ps store europejskim gier z serii batman - dziwnym trafem nie objela ona batmana na vite czyli to co pisalem powyzej + ten fakt = na bank za chwile batman na vite bedzie w plusie europejskim

 

edit - na ps blog potwierdzili ze przeciek z wczoraj jest w 100% prawdziwy ale nie obejmuje wszystkich gier jakie beda w czerwcu, oficjalnie pelna lista bedzie podana jutro

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

zdania podzielone, niektorzy wychwallali pod niebiosa, inni bardzo krytykowali - dlatego idealnie jakby byla w plusie bo ja bym sie mimo wszystko bal kupic pudelkowo tym bardziej ze dalej gra trzyma cene, jak wyladuje w plusie mega chetnie sprawdze tym bardziej ze technicznie na vicie prezentuje sie ponoc swietnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...