Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

I dobrze, bo tych gier było za dużo. Pamiętam, że tylko pobieralem gry, a niektórych nawet nie odpaliłem. No chyba, żeby włączyć na pięć minut, sprawdzić, czy crap i wywalić. Roczne tytuły wprowadzili, co by zachęcić do Plusa. Plus, który na początku był bardzo biedny, który oferował minisy, gry z PSOne, czy indyki z PSN. A nagle wylądowały głośne exclusivy, jako gry roczne. Sam się wtedy skusilem na abonament. Teraz i tak musisz mieć abonament, by grać w multi (ps4), wiec Sony dało sobie spokój.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie: nie mam jeszcze PS4, ale planuje nabyć tą konsole. Mam jednak Plusa, odznaczam sobie te gierki na PS4 ze strony www (SEN). Czy będę mógł je pobrać gdy zakupie konsole?

Na pierwszy, drugi i trzeci rzut hmm  oka- tak. Próbował ktos jednak kiedyś odznaczać, a potem dokupił PS4 i faktycznie się dało?
 

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie: nie mam jeszcze PS4, ale planuje nabyć tą konsole. Mam jednak Plusa, odznaczam sobie te gierki na PS4 ze strony www (SEN). Czy będę mógł je pobrać gdy zakupie konsole?

 

Na pierwszy, drugi i trzeci rzut hmm  oka- tak. Próbował ktos jednak kiedyś odznaczać, a potem dokupił PS4 i faktycznie się dało?

bylo to walkowane tysiace razy. Tak. da sie.

Edytowane przez Olsen
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Rozpiska na lipiec:

 

Gry dla PlayStation 4:
 
● TowerFall Ascension;
● Strider.
 
Gry dla PlayStation 3:
 
● Dead Space 3;
● Vessel.
 
Gry dla PlayStation Vita:
 
● LEGO Batman 2: DC Superheroes;
● Doki Doki Universe.
 
 
 
Gry, które zostaną usunięte z oferty:
 
Puppeteer™ (PS3) (2 lipca)
 
Dragon's Crown (PS Vita) (2 lipca)
 
PixelJunk Shooter Ultimate (PS Vita) (2 lipca)
 
Lone Survivor: The Director's Cut (PS Vita) (2 lipca)
 
Surge Deluxe (PS Vita) (2 lipca)
 
NBA 2K14 (PS3) (2 lipca)
 
Lone Survivor: The Director's Cut (PS3) (2 lipca)
 
PixelJunk Shooter Ultimate (PS4) (2 lipca)
 
Trine 2: Complete Story (PS4) (2 lipca)
 
Odnośnik do komentarza

http://www.psxextreme.info/topic/100791-playstation-plus-faq-pierwszy-post/

 

Tak, jeśli kupisz coś w Plusie z obniżką, to tak jakbyś kupił normalnie. Nawet po zakończeniu abonamentu, możesz w taką grę grać. Jedynie gry dodane za darmo przestają być wraz z końcem abonamentu aktywne. Staną się aktywne (i pojawią się znowu z możliwością do ściągnięcia) gdy znowu opłacisz jakiś abonament ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...