Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem triala 14 dniowego przez neta.Jak wybieram darmową gre to dodaję ją do koszyka i następnie klikam potwierdź zakup.Tyle wystarczy żeby mi nie zniknęła po usunięciu z oferty ? Nie mam chwilowo konsoli,więc opcja dodania czegokolwiek z jej poziomu odpada w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza

Pokupuj co jest, chyba kupując teraz Plusa trafisz i na gierki z tamtego miecha (Devil May Cry), jak obecne: Bioshock Infinite, Metro 2033. Wiadomo, że po 14-stu dniach gierki przestaną działać, możesz je nawet skasować. Kiedy zdecydujesz się na ponowny zakup Plusa, wejdź w listę pobranych, a będą tam te gierki, które za free będziesz mógł pobrać.

Odnośnik do komentarza

Akurat chciałem sobie kupić tego testowego plusa na miesiąc na allegro, bo jeszcze go nie używałem, a tu dupa. Nie ma nic. Jest jeszcze jakaś możliwość uzyskania miesięcznego testowego plusa , czy muszę z miejsca kupować conajmniej 3 miechy ?

a to?

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/reward_game/playstation-plus-14-dniowa-wersja-pr%C3%B3bna/cid=IP9102-NPIA90006_01-PSPLUS14DAYTRIAL

Odnośnik do komentarza

Lol, SP za 15 zl? No to jest dobry deal. Trzeba poczytac na ile wystarczaja fabularne DLC i o czym sa :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie obecnych gier w plusie. Czy można spokojnie grać w Metro LL i Bioshock Infinite bez obawy o spoilery poprzednich części? Wiem, że w BI są odniesienia do Bioshocka, a chciałbym ograć też poprzednie części. To samo z Metro, ale głównie chodzi o Bio. Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie obecnych gier w plusie. Czy można spokojnie grać w Metro LL i Bioshock Infinite bez obawy o spoilery poprzednich części? Wiem, że w BI są odniesienia do Bioshocka, a chciałbym ograć też poprzednie części. To samo z Metro, ale głównie chodzi o Bio. Z góry dzięki za odpowiedź.

Metro LL zaczyna się w miejscu, gdzie kończy się pierwsza część i to jest spory spoiler.

Bioshock tak jak wspomnia raven_raven - bez obaw o spoilery.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież chyba można bez problemu wykupić PLUSA US? Można mieć dwa konta jedno z plusem EUR a drugie US. Chyba, że o czymś nie wiem? Blokadę to może mieć gra, ewentualnie pracować na jakimś z(pipi)a.nym serwerze co sobie wtedy online nie pograsz ale to są rzadkie przypadki. Nie widzę przeszkód , żebysobie wykupił plusa amerykańskiego jeżeli Ci bardziej odpowiada - ale śledząc gry jakie dają to lepiej w przeciągu ostatnich 2 lat wypada EUR. Ale zależy od gustu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecieki/plotki odnośnie marcowych gier w Plusie z tej samej strony, która prawidłowo podała gry na luty:

 

PS4: Dead Nation,
PS3: Tomb Raider, Brothers A Tale of Two Sons
Vita: Smart As, Pixeljunk Monsters Ultimate HD

 

https://www.gamepointsnow.com/blog/rumoured-march-playstation-plus-europe-content-includes-dead-nation-for-ps4/

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...