Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się przez chwilę zastanowić, to nie wiem co mogą jeszcze dać za gierki, sporo hitów juz było i tylko żal, że często dostawaliśmy dwie gry z trylogii. Generalnie czuje się jak z 20 lat temu, czyli masa gier i nie ma w co grać :)

 

Swoją drogą, sporo lego ostatnio, przeczuwam, że pierwszą grą aaa na ps4 będzie jakieś lego właśnie :)

Odnośnik do komentarza

Jak wam sie ogolem podoba oferta plusa? Jak dla mnie biorac pod uwage, co juz ogralem to jest coraz gorzej z miesiaca na miesiac. Chyba sobie dam spokoj z tym abonamentem, przynajmniej do czasu zakupu ps4.

Mam abonament do października jeśli dobrze pamiętam. Do tego czasu mam plan ograć wszystko co ciekawsze było w poprzednim roku (Mafię II, DMC, MGR itd.), ale raczej nie przedłużę dalej. No chyba, że nie będę wiedział co zrobić z nadmiarem pieniędzy, ale nie podejrzewam takiego rozwoju wypadków.

Odnośnik do komentarza

 

Jak wam sie ogolem podoba oferta plusa? Jak dla mnie biorac pod uwage, co juz ogralem to jest coraz gorzej z miesiaca na miesiac. Chyba sobie dam spokoj z tym abonamentem, przynajmniej do czasu zakupu ps4.

Mam abonament do października jeśli dobrze pamiętam. Do tego czasu mam plan ograć wszystko co ciekawsze było w poprzednim roku (Mafię II, DMC, MGR itd.), ale raczej nie przedłużę dalej. No chyba, że nie będę wiedział co zrobić z nadmiarem pieniędzy, ale nie podejrzewam takiego rozwoju wypadków.

 

No mnie się wczoraj skończył abonament i zaczynam odczuwać syndrom odstawienia bo nie mam w co grać teraz  :P Ale obecna oferta jakoś mnie nie zachęca do przedłużania. Wolę uciułać kasę na TLoU.

Odnośnik do komentarza

Nie rób tego, EA wtedy stwierdzi: "O patrzcie, jednak ściągają tego crapa, haha cebula zawsze na propsie" i EA zyska kolejny powód by wydawać crapy i sprzedawać je marketingiem, a najwyżej potem: "Wrzucimy do Plusa/EA Acess/GwG/humble bundle". I jeszcze inni będą naśladować, już Ubi wypuściło Watch Dogsy i co? Patrzcie jak się sprzedały.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Rozpiska na wrzesień

 

 

Leaving PS Plus:

3rd September: Road Not Taken
3rd September: FEZ
3rd September: Crysis 3
3rd September: Proteus
3rd September: Metrico
3rd September: LEGO Harry Potter 5-7 Years

Entering PS Plus:
3rd September: Velocity 2X
3rd September: Sportsfriends
3rd September: PlayStation Allstars Battle Royale
3rd September: Hoard
3rd September: TxK
3rd September: Joe Danger PS Vita

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam zamiar sprzedać PS3, na którym mam chyba ze 40 gier kupionych w cyfrowej dystrybucji i jakieś 70 z PS+. Dopóki kupujący nie wywali mojego konta to będzie mógł grać w każdą zakupioną grę. No ale teraz pytanie co z tymi grami z Plusa. Ważny jest on do grudnia, a potem będę go przedłużać już na PS4. Czy na PS3 w jakiś magiczny sposób (bez logowania się na moje konto) konsola będzie wiedziała, że Plus dalej aktywny i gry nadal będą działać? 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...