Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Cisza w temacie ps3, bo wszyscy już grają na ps4:/

A ja mam starą konsole i stare problemy. Nie mogę się zalogować, mimo że gierki się pobierają, cxy patche. Przez to, nie mogę wejść do sklepu i pobrać nowe gry. Skasowałem apkę sklepu, zainstalowałem na nowo i dalej błąd. Coś czytałem, że od jakiegoś czasu trza zmienić ustawienia neta na IP stałe, czy tam dynamiczne? Nie wiem, czy to chodzi o to, czy o to, że wypisalem się z listy mailingowej Sony, a co za tym idzie, nie akceptuję ich regulaminu

Odnośnik do komentarza

PRQc, na profilu fejsowym PlayStation Polska, w którymś z komentarzy czytelnik napisał, że taska zmiana to dodatkowe koszty u jego dostawcy internetu. Tylko nie mogę znaleźć i nie wiem, czy to nie dotyczyło PS4. Cholera, przeczytałem to nieuważnie, bo myślałem, że probl;em mnie nie dotyczy:/

Raven: nie no spoko, mam 300 gier na stimie, tylko mam plusa na pół z kumplem, który ma jedynie lapotopa za 999 złotych i on by chętnie pograł w te gierki z komórek na dużej konsoli.

-----------

Dobra, dzisiaj już idzie normalnie się zalogować. Pewnie był kłopot z serwerami Sony, które nie wytrzymały zbyt dużej ilości zalogowań, w celu pobrania plusowych gierek.

Widzę, że Dishonored nie mogę odpalić, bo mam czarny ekran i konsola się resetuje. Żle mi się patch zainstalował, nie widzę go nawet zainstalowanego, a mimo to mam wersję 1.04. Brak tu opcji "sprawdź spójność plików", co na stimie jest normą od chyba początku. Coraz bardziej mnie wkurza ten sprzęt i myślę, by w dużym pokoju po prostu podłączyć kompa, albo kupić Wii U.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Czy to normalne, że gry z PS plus dodane do biblioteki znikają z niej kiedy Plus wygasa? Jak miałem Plusa to wszystkie były, ale z pół roku nie sprawdzałem listy rzeczy do pobrania i się zdziwiłem. Co ciekawe, na liście widnieje gra Escape Plan mimo, że Plusa już nie mam, innych gierek z Plusa nie ma. Przepadły czy pojawią się jak odnowię subskrypcję?

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam taki problem.Mam z ziomkiem podzielone konto na niemieckim psn.Mieliśmy abonament na rok potem ponad rok przerwy .Dziś załadował 3-miesięczny abonament ,gry które były ściągnięte za poprzedniego użytkowania plusa nie chcą działać .Nie powinno być tak że po ponownym aktywowaniu abonamentu gry z plusa z automatu stają się aktywne ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...