Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko ja się piszę jak da radę połączyć się z konta USA (bo tam zakładałem , kilka lat temu i na polskim nie mam) to możemy zagrać o ile lagów nie będzie , tylko nie mam headseta ani nic takiego. Także na jutro jak będziesz chciał grać to jestem napisz tylko w jakich godzinach gracie - gramy i jest spoko. Pozdrawiam !

Edytowane przez andy2107
Odnośnik do komentarza

Pytanko. Ponieważ Keye nie mają obecnie kodów na plusa 90 dni, na wiadomym portalu znalazłem taką aukcję (dodatkowo cena atrakcyjna) --> http://allegro.pl/playstation-network-90-dni-plus-psn-zdrapka-kod-i4686939638.html

Czy ktoś u nich kupował (mają różne kody, tak jak keye) i może polecić? Nie ma z nimi problemów?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rozpiska CROSS BUY

PS 4:

-Blinding of Isaac
-Steam World DIG
PS 3:
-Luftrausers
-Frozen Synapse PRIME

PS VITA:
-Blinding of Isaac
-Escape Plan
-The Hungry Horde

-Luftrausers
-Steam World DIG
-Frozen Synapse PRIME(nie potwierdzono)
 

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza

U mnie "Plus" zakończył się na miesiącu z Bioshockiem Infinite. Byłem zdziwiony jak można dać tak świetną i nową grę do Plusa? A jakoś miesiąc temu, aktywowałem Plusa na 3 miechy i dostałem gierki jak z Symbiana, a na listopad to już w ogóle - szroty, które wrzucane były do paczek steamowych za dolara. Ja nie wiem, ale Sony kiedyś miało tylko PS3 do "obsłużenia", a teraz 3 platformy i z racji tego mamy takie "tanie" gry. Pamiętam jak aktywowałem Plusa, to miałem do zassania 3 gry indie, 3 AAA i 2 roczne. Nie wiem, ale chyba bym wolał po jednej grze na dany sprzęt - raz tytuł od wielkiego developera, a raz jakiś tytuł niezależny :)

Odnośnik do komentarza

A graliście w te crapy, czy tylko tak piszecie, bo modne jest teraz granie w indie gierki?

Sprawdziłem Wasze nicki na PSN i widze, że nie graliście, ani w to:

ani w to:

No chyba, że na Steamie ograliście.

To są tytuły z PS3 na ten miesiąc. Już wolałem jak wrzucali gierki z PSXa.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...