Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby Sony zachecilo do PS+? Jakby te przeceny, znizki, darmowe gry byly na stale, a nie znikaly po miesiacu. Do tego czasu uzbieraloby sie pare fajnych rzeczy, ktore mogloby zachecic, a tak? Fuck it. Kupilem raz, zmarnowalem kase raz i nie planuje na razie zrobic tego ponownie. Nie wiem co by musialo sie stac, zebym kupil PS+Shit.

Odnośnik do komentarza

Ja mam do PS+ mieszane uczucia. Z jednej strony gry, żadnych ponusów szczególnie nie uświadczyłem, jednakże miałem mozliwość przetestowania - co prawda przez 1h :/ 2 częsci GoW-a, AC1 oraz kilku innych tytułów które rzuciły pewny obraz gry. Imo jest trochę mało czasu na testy gry mogli by rozgraniczyć np do 10 lub 20% fabuły można grać na PS+ a za reszte trzeba zaopatrzyć sie w full wersje. DO plusa mogli by wrzucać więcej demek, też bym się nie obraził..., no i więcej fajnych gier ;>. Jakoś darmowe avatary itp jakoś mnie nie kręcą. Muszę również przyznać ze w niektóre gry z minis oraz ostatnio dostepne tylko pod PS3 gram więcej niż w NFS:HP 2, zazwyczaj są to jakieś logiczne gry które mnie wciągają na długie godziny zwłaszcza wieczorami.

 

Podsumowując nie jest źle ale mogło by być lepiej. Skorzystałem już 4 razy z promocji w PS+ więc trochę z 3 miesiecznego abo sie zwróciło. Zastanawiam się nad przedłużeniem do 4 stycznia mam czas ;> bo do tego dnia dają 15miesiecy w cenie 12 ;P. Chyba że przyszykują obniżkę abo - nie wiecie?:)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Patche do gier zainstalowanych na HDD, update'y firmware'u PS3 i wybrane dema z PSN, 1-2 na miesiąc. Triale nie są chyba pobierane.

 

 

 

 

Anyway, Sony strzeliło sobie w stopę, dając pełną wersję Shattera - parę miesięcy temu był godzinny trial i zniżka na pełną wersję. Skoro tak, to już żadnego triala z PS+ nie wykupię (a do tej pory zrobiłem to 4 razy).

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jesli np w lutym nie pobralem godzinnego triala assasin creed 2 to juzx przepadlo ? bo w zakladce plus sa juz wylacznie rzeczy na marzec,a jak szukam na psn to niema triala ac2, czyli jest to tak ze promocje znikaja jesli sie ich nie pobroierze w wyznaczonym terminie np: minisy ,avatary?

Odnośnik do komentarza

Cześć czy coś wiadomo o jakiś promocjach dla osób biorących PS+ tzn np 15 miesiecy zamiast 12 itp.. w lutym nie miałem $ aby skorzystać z promocji :/

 

P.S.

 

Przepraszam że pytam w wątku o PS3 ale czym się różni ta usługa od Xbox live to jest chyba na tej samej zasadzie abonament tylko z tą różnicą że tam aby mieć dostep do internetu trzeba zapłacić abo a tutaj nie? Są jakieś profity?

 

 

Odnośnik do komentarza

O co chodzi...

 

Chciałem pobrać od znajomego demo MK, wszedłem na jego konto, daję demo do pobrania i wyskakuje taki komunikat:

 

"Tego systemu ps3 nie można aktywować, tych materiałów nie można użyć.

 

Do tego konta jest już aktywowana następujaca liczba systemów ps3, aby aktywować ten system należy deaktywować inny system ps3"

 

Problem w tym, że znajomy z nikim nie dzielił się kontem, demem itd. A druga kwestia, że jak próbowałem pobrać inne "rzeczy" niezwiązane z PSS+ to bez problemu mogłem ;/.

Czy jak znajomy pobierze demo, a ja spróbuję wejść w jego listę download i stamtąd pobiorę to wtedy się uda? Z czego to wynika, ten komunikat?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...