Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczy niezwiązane z PS+ (demka itp.) nie aktywują systemu - sprawdź w Zarządzaniu kontem czy da radę aktywować to konto - jeśli nie, to na pewno znajomego konto jest już aktywne na 5 systemach.

 

E: Chyba że to przejściowe problemy z pracami konserwacyjnymi...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Jak pobiorę coś z PSS co akurat dają w danym miesiącu. I potem skończy mi się abonament to dana rzecz wygasa, nie mogę z niej korzystać. Jak ponownie wykupię PSS to znowu mogę, korzystać z niej, to wiem. Ale czy na te rzeczy też jest jakaś ważność jak na sajvy w chmurze (6 miesięcy)?

 

I druga sprawa, na rzeczy które akurat są zniżki, przeceny i je zakupię. To z nich mogę korzystać cały czas nawet jak mi się skończy PSS, tak?

Odnośnik do komentarza

Khem - zależy. DLC do Fallouta 3 jak była promocja to są "na zawsze" moje i mogę korzystać nawet bez abonamentu. Wyjątek był - jakaś tam gra też mi działa z PSS.

Wszystko co kupisz ze zniżką także działa i jest "na zawsze" Twoje. To samo dotyczy Themów (z avkami nie wiem jak jest bo innych nie używam). Całą reszta czyli Minisy, klasyki z PSX'a i gry za free w danym miesiącu wygasają po zakończeniu abonamentu (ale jak już wspomniałem są pojedyncze wyjątki - jakaś tam gra mi nie utraciła ważności).

 

Przy grach nie ma "okresu ważności" na ponowne wykupienie czyli wykupisz = znowu działa.

 

Jak będziesz miał wykupiony abonament pamiętaj zaznaczać wszystko w danym miesiącu - nie musisz ich pobierać - ważne aby się znalazły w zakładce Dwonloads.

Odnośnik do komentarza

Eee no to elegancko, wielkie dzięki. Myślałem, że jest ten limit czasowy jak na sajvy.

 

@Kyo

 

A pewnie, że będę pobierał/zaznaczał wszystko nawet to co mnie nie interesuje <żyd> ;p;p;p Szkoda tylko, że stare rzeczy które już się pojawiły znikają po nowym updacie.

 

A jeszcze jedno, gdzie można sprawdzić do kiedy ma się ważny abonament?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jeszcze odnośnie tej całej chmury zastanawia mnie jedna rzecz. Pozrzucałem wszystkie savy jakie miałem, powiedzmy, że jutro odpalam grę "xxx" robię w niej postęp i zapisuje stan gry. I teraz ponownie muszę zrzucić tego sajva do chmury czy on automatycznie "updatuje" się i na chmurze?

 

 

Śmiać mi się chce z tej nazwy "chmura" cały czas kojarzy mi się z jaraniem ;p

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Hmm miałem ochotę wziąć sobie abonament na 3 miechy, jednak patrząc na to, że to wszystko wygaśnie, odejdą mi trofea z wykupionych gier i w ogóle zostaną tylko avatary, to chyba jednak podziękuję i poczekam na kolejne, ciekawsze aktualki, które skłonią mnie do zainwestowania w Plusa. Nie denerwuje Was, subskrybentów PS+ ten właśnie fakt, że po upływie abonamentu wszystko Wam przepada? Dla mnie to jedyny argument przeciw.

Odnośnik do komentarza

Kolejnej rzeczy nie ogarniam.

Ograłem godzinnego triala PoP-a, nabiłem jakieś tam trofea (ale nie liczą się do głównego konta tylko widnieję na liście), zrobił mi się normalny sajv i wpis, że grałem w PoP-a. I co teraz, z tego co przeczytałem jakbym kupił fulla cyfrowo to sajvy automatycznie przechodzą tak jak trofea. A co jeżeli kupię za jakiś czas fulla ale w pudełku (oczywiście ta sama wersja językowa itd.). To znaczy sejv i trofea będą kompatybilne, będą działały z full wersją pudełkową?

 

A jeżeli tak to jest jakiś czas na działanie sejva i trophy co nabiłem w trialu (tak jak z sajvami w cloud)?

 

Jeszcze odnośnie tej całej chmury zastanawia mnie jedna rzecz. Pozrzucałem wszystkie savy jakie miałem, powiedzmy, że jutro odpalam grę "xxx" robię w niej postęp i zapisuje stan gry. I teraz ponownie muszę zrzucić tego sajva do chmury czy on automatycznie "updatuje" się i na chmurze?

 

Sprawdziłem to, niestety za każdym razem gdy zapiszemy stan gry na nowo to ponownie trzeba go wrzucać/aktualizować w chmurze.

 

Z jednej strony to zrozumiałe z drugiej uciążliwe bo trzeba cały czas pamiętać. Żeby po skończeniu gry wchodzić i zrzucać nowe sejvy ;/.

 

Druga sprawa, że te 150 mega to dosyć mało jest. Mi po wrzuceniu wszystkich sajvów zostało jakieś 20-30 mega wolnego miejsca. A też nie mam tych sajvów przesadnie dużo, a na przykład taki sajv od Mafii 2 waży mi 41 mb :o. Ale to wyjątek może z czasem dadzą więcej miejsca w cloud albo po prostu trzeba wrzucać te najważniejsze sajvy tylko.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja wszystkich sejwow nie zrzucalem, bo i po co? Tylko najwazniejsze.

Nie denerwuje Was, subskrybentów PS+ ten właśnie fakt, że po upływie abonamentu wszystko Wam przepada?

Ale co przepada, gierki arcade? Ile sie gra w takie gry? miesiac? Potem ich i tak nie odpalam. Po za tym nie martwie sie ze mi cos przepadnie bo licencja mi wygasa 05.2012. Takze sporo czasu zostalo, a potem bede myslal co strace.

Odnośnik do komentarza

Chyba dziś wezmę na 3 miesiące...:) Czy słusznie wydedukowałem, że kupując abonament w ekipie, gdy będę chciał np zakupić coś po zniżce to będę musiał zalogować się na wspólne konto, wklepać dane MOJEJ karty kredytowej i co więcej siłą rzeczy zmuszony będę zapewnie niechcący podzielić się z innymi, którzy zauważą pobraną grę w historii pobierania o ile jej nie wykasuję stamtąd?

Odnośnik do komentarza

Tak - musisz gry kupować na koncie PS+ jeśli chcesz zniżkę - po całej operacji kartę możesz usunąć. Na maila zostają wysłane informacje o transakcji ale nie ma szans aby odczytać numer karty.

Aha - nie da się wykasować z historii pobranych gier więc każdy z ekipy będzie miał do niej dostęp - zawsze możesz pogadać z ekipą i zrzucić się na grę na 5 osób.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

No tak, ale już kupując jakąś grę pod kątem własnego widzimisie (Trash Panic - nikt w to nie gra a mi sie bardzo podobało:)) na którą nikt nie będzie chciał się złożyć, nie będę w jakikolwiek sposób mógł zabronić pobierania jej innym. Hmm kicha, chyba na pewno wezmę samemu;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No ja szczerze mówiąc wbrew większości jestem zadowolony z PSS ;]. Co prawda dopiero drugi miesiąc mam ale wczorajszy update był świetny, praktycznie wszystko to co chciałem dostałem (ale fart, że POP-a nie kupiłem co za syf ;p). Więc już mi się na dobrą sprawę zwróciło a jeszcze jak się załapię na betę Infamous 2 to będę w niebie ;].

 

No i PS Cloud - kapitalna opcja (inna sprawa, że powinna być dla wszystkich darmowa) także skończy mi się ten 3-miesięczny abonament to biorę na rok.

Odnośnik do komentarza

Ok ja dzisiaj dopiero swój abonament wykupiłem. Dużo nie powiem, ale od razu ciśnienie podnosi mi syf z betą inFamous. No żesz (pipi). Platyny w inFamous nie mam, ale co z tego? Jestem jednym z nielicznych którzy zapłacili im, a nie musieli i bez względu na wszystko powinni mieć przywileje jak m.in. ta beta. :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...