Skocz do zawartości

PSX Extreme #155


Rekomendowane odpowiedzi

Tak oglądam tytuły opisanych gier z E3 i odnoszę wrażenie, że Nintendo na E3 było nieobecne... Ja rozumiem, że Polska, że Nintendo ma nasz rynek gdzieś, ale bez przesady

 

Specjalnie przejrzałem listę i masz rację. Nintendo chyba w ogóle żadnych gier nie pokazało, tak przynajmniej wynika z tej listy. Gdzie Zelda, Epic Mickey, Donkey Kong, Metroid...

 

W następnym numerze to już będzie za późno. Jakiś laik serio może pomyśleć, że na Wii nie pokazano żadnych gier. :ninja:

Odnośnik do komentarza

Aha a myślałem, że to u mnie coś nie tak ale w Gdańsku w dwóch punktach też brak. Dodam tylko, że zawsze tam jest na czas.

Rozmawiałem z kumplem z innego miasta (Wrocław) i również to samo czyli LIPA. Albo jutro albo poniedziałek.........................

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wow, ładnie ponad połowa numeru zdominowana przez nowinki z E3. Nieźle. Nie wiedziałem że uda się Wam aż tyle wycisnąć z tak pozornie słabej wystawy. Natomiast popełniliście niesamowitą ftopę pomijając w relacji tak ciekawie zapowiadające się tytuły jak Epic Mickey, Naruto: UNS 2, nowy Mortal Kombat (ledwie krótka wzmianka) czy...Silent Hill:7. No, ktoś tam chyba upadł u Was na głowę. Rozumiem - ograniczone miejsce, ale biorąc pod uwagę czterostronicową relację Fify 11 nie jest to absolutnie żadne wytłumaczenie.

 

 

Nie ukrywam, że po zobaczeniu w oceniaczce noty Peace Walker'a zrobiłem ogromne oczy. Recenzji jeszcze nie czytałem, ale lepiej żeby Komodo zawarł w niej BARDZO dobre wytłumaczenie, bo inaczej ten bardzo obiektywny redaktor straci w moich oczach sporo na wiarygodności.

 

Kwestię felietonów jak zwykle ratują Mazzi oraz Zax, dostarczając kolejnych ciekawych tekstów.

 

 

 

Ogólnie po szybkim przejrzeniu numer zapowiada się ciekawie, jednak głównie dla tych którzy nie mieli jeszcze okazji zaznajomić się z tegorocznym E3.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Kazuo a skad masz nr? Prenumerata?

 

zaprenumerowałbym (bo i tak mam WSZYSTKIE nr od 11...tego łaczonego, na wkacje , nie pamietam dokładnie) ale jak znam poczte polską straciłbym na tym więcej nerwów niż szukając saqm po kioskach.

 

Kurde ale dajecie doopy z dystrybucją, masakra. Ale nie przejmujcie sie, w 2012 koniec świata, PE odejdzie wraz z Niebieską Planetą w glori i chwale :potter: :P

Odnośnik do komentarza

Numer kupiony w drodze do pracy. Okładka niestety nie trafiła w moje gusta, ale o nich się nie dyskutuję i jej wygląd pomijam. Przekartkowałem na szybko (szczególnie materiały z E3 - na spokojnie przeczytam w domu) a z uwagą przeczytałem na razie felieton Dżuja (jak zwykle świetny) oraz recenzję Zaxa gry "Alpha Protocol". Oceny jako takiej podawać tu nie można, jednak nie zgadzam się z pewnymi zarzutami i podniósłbym ją przynajmniej o

1,5

oczka.

Odnośnik do komentarza

Okładka jak najbardziej na plus. Specjalnie wcześniej do pracy wyszedłem, zeby nowy numer jeszcze przekartkować. Nie mogę się doczekać lektury Alpha Protocol. Z tego co zerknąłem to ocena mierna ale i tak mnie to do gry nie zniechęci.

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza

Kazuo a skad masz nr? Prenumerata?

Nie, z dupnego sklepiku oddalonego 40 metrów od mojego domu (gazetka była już z samego rana).

 

 

A po co relacja z Silent Hill 7 :blink: jak parę numerów temu była recenzja Shattered Memories. Wolałbym z "ósemki" zapowiedzianej na targach :thumbsup:

SH:1, 2, 3, The Room, Origins, Homecoming, Shattered. Przy czym Origins to część zerowa. Ja jednak wolę się trzymać wersji, że ten nowy SH: to siódemka, a w nazwę Twojego tematu po prostu wdarł się mały błąd ;]

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza

Offtop: numeracja serii Silent Hill nie ma sensu, jako, że zrezygnował z niej sam wydawca. Już "czwórka" miała być pozbawiona numerka. A jeżeli Origins jest "zerową" częścią to Shattered Memories musiałoby być wersją 1.5:). Zapowiedź Silent Hill znajdzie się w następnym numerze, ku mojej rozpaczy magazyn nie jest z gumy, a i możliwości przerobowe jednostek organicznych są ograniczone;).

Odnośnik do komentarza

Mniejsza z tą numeracją, ale wytłumaczenie odnośnie absencji zapowiedzi nowej części ani trochę mnie nie satysfakcjonuje. Prezentacja nowego Silenta była jedną z ciekawszych na E3, a samo jej pojawienie się bez dwóch zdań sporym zaskoczeniem i bardzo miłą niespodzianką, dlatego tego braku zdzierżyć nie mogę. Tym bardziej, że wydaje mi się, iż spokojnie można było przesunąć materiały z innych, mniej ciekawych gier (chociażby takiego Splatterhouse lub Guitar Hero 12783), ewentualnie inne nieco skrócić (niepotrzebne IMO rozwlekanie się nad Fifą czy Driverem).

Odnośnik do komentarza

Musze z przykroscią napisac iż prenumerata zawiodła ;( . Ja tu dzisiaj chciałem swiętowac z PSX dostanie się do liceum i jak zwykle przychodze do domu z myślą że cieplutki numer będzie w skrzynce a tu dupa blada ;( Mam nadzieje że jeszcze Pan/Pani z naszej ukochanej Poczty Polskiej dostarczy mi do domu numerek :)

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Musze z przykroscią napisac iż prenumerata zawiodła ;( . Ja tu dzisiaj chciałem swiętowac z PSX dostanie się do liceum i jak zwykle przychodze do domu z myślą że cieplutki numer będzie w skrzynce a tu dupa blada ;( Mam nadzieje że jeszcze Pan/Pani z naszej ukochanej Poczty Polskiej dostarczy mi do domu numerek :)

 

 

Pozdrawiam.

 

 

O własnie, dlatego zlewam prenumeratę - mimo iż kupuję wszystkie nr

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje że jeszcze Pan/Pani z naszej ukochanej Poczty Polskiej dostarczy mi do domu numerek :)

 

Pozdrawiam.

 

No cóż, również Ci życzę tego numerka, szczególnie, jeśli pani z Poczty jest młoda, ładna i powabna, ale biorąc pod uwagę jakie dźwiga w torbie ciężary może przed numerkiem wymagać masażu, co oczywiście należy traktować jako dodatkowy atut ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Mam nadzieje że jeszcze Pan/Pani z naszej ukochanej Poczty Polskiej dostarczy mi do domu numerek :)

 

Pozdrawiam.

 

No cóż, również Ci życzę tego numerka, szczególnie, jeśli pani z Poczty jest młoda, ładna i powabna, ale biorąc pod uwagę jakie dźwiga w torbie ciężary może przed numerkiem wymagać masażu, co oczywiście należy traktować jako dodatkowy atut ;)

Ural ty się śmiej póki możesz , niedługo najadą cię fani RDR xd
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.