Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Pierwszy miesiąc za free więc kolejne również

 

no jak masz 12 kart, które możesz przypisać to jo

Nie działa jak w wypadku Skype, że wystarczy nowy email? Zawsze na kartę kredytową takie manewry robiłem i przechodziła ta sama bity rok bo kto to sprawdza?? Będzie mi się miesiąc kończyć to dam znać.

 

 

Proszę Cię xD Darmowy miesiąc jest na karte,  nie ma karty, nie ma darmowego miesiąca

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.09.2017 o 07:08, Dreyes napisał:

Oglądał ktoś z was może serial, znajdujący się na netflix'sie pt "White Gold" opowiadający o sprzedawcach okien? Można jakoś przyrównać do "The Office"? Czy jednak jakiś inny typ serialu?

Trochę późno, ale co tam. Bliżej temu do Inbetweeners niż The Office i nie chodzi tylko o humor oraz użytych aktorów. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sapkowski to jest jednak dzban

 

 

"Jak z wszystkimi adaptacjami, czy to pierwszą, czy ostatnią, nie jestem zaangażowany w prace. W mojej opinii książki to książki, a adaptacje to adaptacje. Jak pisał Kipling, Wschód i Zachód nigdy się nie zejdą. Tak samo jest z adaptacjami i oryginałem. Adaptacje trzeba dostosować. To wszystko, co mogę powiedzieć, ponieważ podpisałem kontrakt, który nakłada duże kary finansowe za ujawnienie czegokolwiek. Dla mnie to dobrze, bo nic nie wiem. Więc nie mogę nic powiedzieć. (...) Nie jestem zaangażowany i tak pozostanie. Netflix zapomniał uwzględnić moją osobistą opinię w kontrakcie, a ta opinia jest taka, że nie wiem i nigdy nie będę nic wiedział na temat produkcji."

 

 

http://pl.ign.com/netflix/15066/news/andrzej-sapkowski-nie-bierze-aktywnego-udzialu-w-tworzeniu-s

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Oglądał ktoś Friday Night Lights?

Pierwszy sezon to spokojnie 10/10, najlepsza teen drama jaką w życiu oglądałem.

Natomiast 2 sezon, po trzech odcinkach, to jest jakieś nieporozumienie =// Wiem, że poziom poleciał na pysk przez strajk scenarzystów i nawet twórcy serialu udają, że ten sezon nie istnieje, ale zapytać się chciałem o sezony 3-5. Wracają do poziomu 1? Lepsze? Gorsze? Potrzebuje jakiejś motywacji, bo ten 2 wykończa mnie psychicznie.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy serial o sporcie jaki w życiu oglądałem. Niezwykle prawdziwy, świetna gra aktorska i ta genialna muzyka. Kamera, ujęcia, braterstwo, przyjaźń i te emocje <3 Następne sezony(jak dorośleją) są trochę inne. Do dziś pamiętam jak niektóre mecze na stojąco oglądałem i kibicowałem. Tak się zżywasz z głównymi bohaterami. Na pewno zrobię kiedyś rewatcha.

 

Clear Eyes, Full Hearts, Can't Lose :fsg:

Odnośnik do komentarza

No ale czy dalsze sezony są lepsze niż ten 2?
I czy uważasz w ogóle, że 2 jest słaby, albo chociaż odstający poziomem od reszty?

Bo mnie ciężko się ogląda ten drugi, wszystkie postacie dostały jakiegoś dauna, jedni bardziej drudzy mniej, a drama to wkracza na poziomy arrowa momentami =/

Pierwszy sezon to było coś niesamowitego i chciałbym, żeby ten poziom wrócił :(

Odnośnik do komentarza

Obejrzę gdzieś legalnie The Sield?

 

Brał ktoś te vouchery na hbo go? https://allegro.pl/kategoria/internet-15821?string=hbo go&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-ele-1-5-0115

 

Niby po nowym roku, hbo go miało mieć abonament jak netflix a póki co dalej cisza. Zastanawiam się nad voucherami właśnie.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, sprite napisał:

W tym roku ma być

No ale masz potwierdzenie tego info czy tak sobie gdybiesz? :cool: no ja też się spodziewam w tym roku ale nadal nie potwierdzili (ale i tak już mam ogarnięte hbo go więc w sumie narazie to mnie to rybka) Bo ponoć narazie umowa z nc+ ich blokuje 

IMG_2057.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...