Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Czo ten Krypton. Story of dziadek Supermana my ass... Już obiło mi się o uszy, że obrabiają Doomsday'a, a tu zza winkla Lobo

https://screenrant.com/krypton-tv-show-lobo-season-2-images/

Chyba już pisałem, że to drugie Gotham się robi. Żeby jeszcze dać tą rolę jakiemuś szanowanemu badassowi to polecieli do randoma. Nic nie szanują ludzi.

Odnośnik do komentarza

Właśnie, żeby każdy materiał źródłowy traktowano jak w Kryptonie to seriale superhero naprawdę byłyby bardziej znośne. Minimalna doza cringe'u, wierność stylistyce i komiksom i tylko trochę dramy (ale inaczej ciężko by się było wstrzelić w ramówki).

 

A Lobo taki pomiędzy klasykiem a tą dziwną wersją z New52, ale żenady nie ma. Doomsday i Brainiac im wyszli wg mnie bardzo dobrze, więc daję kredyt zaufania. 

Odnośnik do komentarza

No nie wiem. Doomsday'a jeszcze nikomu nie udało się odwzorować przyzwoicie (żeby nie napisać dobrze). Miałem zabierać się za Kryptona ale jak tylko wyskoczyły plotki z time travelami, Zodem, idt. bo coś co miało być dobrym serialem w uniwersum eSa stawało się kalką Gotham gdzie najlepiej na(pipi)ać jak najwięcej postaci by ludki nie zapomnieli, że oglądają przygody na planecie Kal-Ela.

A Lobo to dla mnie świętość podobnie jak Doomsday i jeżeli robić to bardzo dobrze albo wcale.

Może dam szansę jak trafi się okienko.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, wygląd to nie wszystko. W ruchu może być bieda, strzelać laserami z pachy, gadać, itd. Liczy się też odpowiednie przedstawienie postaci, poprawne backstory et cetera, et cetera...

Zarówno w Smallville, animacjach DC czy ostatnio w BvS w ogóle nie potraktowali postaci jako jedynego badassa, który (prawie) zatłukł Supermana na śmierć. Nawet Darkseid miał mokro gdy przyszło mu się zmierzyć z tworem Bertrona.

Mocno liczyłem, że "The Ultimate" zostanie poprawnie przeniesiony na ekrany przy zbliżającej się animacji DC ale ostatnie trailery kompletnie nie trafiły w moje gusta.

Chociaż nie tylko na srebrnym ekranie Doomsday ma pod górkę. Ostatnimi laty nawet w komiksach DC traktuje go jak kolejnego typka do bicia.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.10.2018 o 22:13, Farmer napisał:

Czo ten Krypton. Story of dziadek Supermana my ass... Już obiło mi się o uszy, że obrabiają Doomsday'a, a tu zza winkla Lobo

https://screenrant.com/krypton-tv-show-lobo-season-2-images/

Chyba już pisałem, że to drugie Gotham się robi. Żeby jeszcze dać tą rolę jakiemuś szanowanemu badassowi to polecieli do randoma. Nic nie szanują ludzi.

 

Właśnie wrzucili trailer 2 sezonu

 

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Widziałem, widziałem... jak dla mnie dalej takie meh :) 

Ciężko na razie ocenić występ Ostatniego Syna Czerni, a Emmett Scanlan niespecjalnie miał czas się wykazać jak grał detektywa Corrigana (jedno z "naczyń" dla Spectre) w serialu Constantine więc poczekam z oceną do pełnego przedstawienia postaci.

Może jak znajdę czas to wcisnę Krypton w kalendarzyk.

Odnośnik do komentarza

Takie luźne pytanko, jak wiadomo każdy z nas ma bardzo mało czasu i ten czas stara się zagospodarować najefektywniej, żeby nie mieć poczucia jego marnowania.

Jak w związku z tym i z natłokiem dzisiejszych bardzo długich gier radzicie sobie z oglądaniem często rozwleczonych na parę sezonów seriali? 

 

Pytam, ponieważ zrobiłem sobie ostatnio listę seriali, które muszę w końcu obejrzeć no i ilość sezonów i odcinków mnie przeraziła konfrontując ze sobą ile czasu mógłbym na nie poświęcić. Macie jakiś sposób na to, jak sobie z tym radzicie? 

 

Jeśli napisałem post w złym temacie to z góry przepraszam, nie mogłem znaleźć podobnego tematu, pomyślałem że tu taka luźna rozkmina się nada. Korzystając z okazji witam wszystkich na forum, co prawda to już mój któryś z rzędu post, ale mimo wszystko cześć! :lapka:

Odnośnik do komentarza

Jedyną czynnością jaką z przyjemnością robię podczas oglądania seriali i filmów to jedzenie. U mnie nie ma to tamto- albo się w pełni skupiam na tym, co oglądam albo nie oglądam w ogóle.

I nie muszę sobie z tym 'radzić'- od 12 lat oglądam nałogowo regularnie :lapka:

Dzień bez serialu to dzień stracony.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...