Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Emmy rozdane i dość mocno sypnęło nagród dla American Crime Story, ktoś już może oglądał i się może wypowiedzieć?

Tu raczej nie ma zaskoczenia. Wszyscy zachwalają sprawę O.J. Simpsona. Sam mam zamiar (kiedyś) zobaczyć. 

Szkoda mi za to trochę Schreibera. Same nominacje i w Emmy, i w Globach, a za 4 sezony zajebistości należy mu się uznanie. Co śmieszniejsze statuetkę w tym roku zgarnął Hank Azaria, czyli ex-agent Cochran za gościnny występ. Ale to zasłużenie. Ta scena z Ray'em na scenie  :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pany powoli kończę Breaking Bad (tak tak dopiero :) ) i mam abonament NETFLIXA. Co polecacie z ich ich gamy (wszystkie o superbohaterach jestem na bieżąco ) ?

http://www.psxextreme.info/topic/114008-netflix/page-3?do=findComment&comment=3836501

No i Narcos oczywiście.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

No oby byla zupelnie inna historia, jak nie skoncza w 1 sezonie tego to kiszka bedzie.

 

W koncu udalo mi sie zaczac zabawe z Dolina Krzemowa. Rany jakie to jest dobre. Wciagnalem 1 sezon i zaczalem drugi. Ten serial z kazdym odcinkiem jest lepszy, a kazda z postaci jest rewelacyjna. No moze poza glownym typkiem, taka chodząca pierdołą. Polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i jak po ostatnim odcinku Belfra? Jak dla mnie cały serial jak i zakończenie rewelacja, wszystkie karty odkryte, takiego zakończenia się nie spodziewałem. obama

Ciekawie wprowadzili w kolejny sezon.

btw dziwie się że nie ma ten serial własnego tematu, zwłaszcza że będzie kolejny sezon.

Odnośnik do komentarza

Troche mocniejszy bedzie. Jak na nas, to naprawde serial daje rade. Czekam na 2 sezon.

 

Skonczylem 3 sezony Doliny Krzemowej (kto tu kiedys polecal). Mial racje. Swietny serial ! 3 sezon wciagnalem chyba w 1 dzien. Najlepsze w nim jest to, ze z kazdym odcinkiem jest coraz lepszy, choc pewien temat moze troche juz nudzic, mimo wszystko aktorzy nadrabiaja. Te postacie... Ogladac, bo warto. 9/10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...