Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.02.2018 o 17:16, Słupek napisał:

No ja też jestem pewien, że gdzieś coś takiego czytałem. Nie wiem czy nie spróbować tego vouchera z allegro.

 

W ogóle byłem pewien, że The Shield to produkcja hbo trochę się zdziwiłem jak go tam nie znalazłem heh.

jeżeli nadal aktualne to za 13 zł miesięcznie amazon prime i masz the shield z polskimi napisami i wiele inncyh klasyków jak community, parks and recreation czy justified.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MEVEK napisał:

Jedna z współtwórczyni "The Killing" wypościła niedawno nowy serial dla Netflixa "Seven Second". Dziś w nocy będę oglądał. "The Killing" bylo super, moze tu będzie podobnie?

 

Nie jest to zdecydowanie poziom The Killing i zupełnie inny klimat, ale i tak jest nieźle.

Takie troche polityczny, gangi NJ, rasizm, sprawa sądowa.

Można obejrzeć, ale raczej nie must see 7/10.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Fanek napisał:

 

Nie jest to zdecydowanie poziom The Killing i zupełnie inny klimat, ale i tak jest nieźle.

Takie troche polityczny, gangi NJ, rasizm, sprawa sądowa.

Można obejrzeć, ale raczej nie must see 7/10.

No niestety nie podszedł mi/nam. Jakoś bez polotu i to zdecydowanie nie jest, ten ciężki klimat The Killing. Odpuszczamy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Skończyłem właśnie Friday Night Lights i jest to chyba najlepsza teen drama jaka powstała. Tego typu seriale bardzo łatwo wpadają w pułapkę przedramatyzowania i klisz, ale nie ten. Tutaj mimo, że mamy do czynienia przyziemnymi problemami(nie licząc 2 sezonu, którego jakość przemilczę, bo wynikała ze strajku scenarzystów) i równie przyziemnym prowadzeniu wątków, to naturalność dialogów i w ogóle scenariusza sprawiają, że nie da się przy tym nudzić. Serial nigdy nie próbuje być na siłę dramatyczny, szokujący czy nawet oryginalny. Zwykli ludzie, zwykłe problemy, mnóstwo serca w każdej z postaci i litry łez wylane na przestrzeni 5 sezonów.

Polecam z całego serduszka, bo lepszej dramy z nastolatkami w roli głównej raczej nie znajdziecie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...