Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek " Belle Epoque", niestety z klimatycznego zwiastuna raczej niewiele pozostało. Dialogi są bardzo sztuczne,a  aktorstwo drętwe, nie umniejszając nikomu to przypominają realizacje "Teatru telewizji". Kostiumy i charakteryzacja biją sztucznością, a szkoda, bo papuśny Małaszyński naprawdę super się prezentuje. Ogólnie to wszystko wydaje się być plastikowe, zbyt czyste i bez polotu. Standardowo dźwiękowcy chyba łapani z urzędu pracy, cały czas trzeba manipulować regulacją głośności, żeby wyłapać słowa w dialogu i nie ogłuchnąć przy scenach akcji. Serio, jest tyle zagranicznych produkcji z których można czerpać garściami, ale nikt nie odrobił lekcji.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

According to an interview with Deadline , Fox’s TV boss is feeling “a little sad” about 24: Legacy’s ratings – and the show is by no means a shoo-in to return for a second season. Dana Walden, chairman and TV of the Fox Television Group, discussed the renewal chances of various Fox shows. 

 

Chiński murzyn w serialu się nie przyjał w usa. Jednak jest sprawiedliwość na tym świecie.

Oczy krwawią po ostatnich odcinkach tego serialu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ech, cały czas smutam po The Shield i czuję, że to już czas by wyleczyć te rany (albo przynajmniej zmienić ognisko bólu) jakimś innym serialem. Cieszę się że jeszcze tylu kultowych i dobrych seriali nie oglądałem że mogę sobie tak między nimi wybierać.

 

Moje zainteresowanie przykuło Six Feet Under i chętnie wysłucham opinii forumka czy warto zainwestować czas właśnie w ten serial. Tak, lubię przygnębiające i depresyjne filmy i seriale, nie, nie potrzebuję tony akcji, chociaż po The Shield (które prawdopodobnie jest najmniej nudnym serialem świata)... trzeba się będzie do jej braku przyzwyczaić.

 

Idąc w drugą stronę rozważam też Dextera, którego pojedyncze odcinki oglądałem na polsacie za dzieciaka, ale całości jeszcze nie.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Rodzinę Soprano mam właśnie w planach zostawić sobie na wakacyjne, letnie wieczory, coś czuję że wtedy będzie najlepszy klimacik na ten serial.

 

Mad Men dołącza zatem do Dextera i SFU, poczytam jeszcze opinie i zdecyduję który odpalę w pierwszej kolejności. Niepokoi mnie tylko to "najgorsze zakończenie w historii" Dextera, z kolei zakończenie SFU określane jest jako jedno z najlepszych.

Odnośnik do komentarza

Ech, cały czas smutam po The Shield i czuję, że to już czas by wyleczyć te rany (albo przynajmniej zmienić ognisko bólu) jakimś innym serialem. Cieszę się że jeszcze tylu kultowych i dobrych seriali nie oglądałem że mogę sobie tak między nimi wybierać.

 

Moje zainteresowanie przykuło Six Feet Under i chętnie wysłucham opinii forumka czy warto zainwestować czas właśnie w ten serial. Tak, lubię przygnębiające i depresyjne filmy i seriale, nie, nie potrzebuję tony akcji, chociaż po The Shield (które prawdopodobnie jest najmniej nudnym serialem świata)... trzeba się będzie do jej braku przyzwyczaić.

 

 

To trafiłeś idealnie z tym 'Six Feet Under'. Nie ma słabszego odcinka.

 

'Mad Men', kolejny serial 10/10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cor, Boardwalk Empire obejrzyj kiedyś, wbrew pozorom gangsterskiej otoczki jest tam dużo dramatów osobistych, masa świetnych i faktycznych postaci. Długo nie będzie tak epickiego serialu w podobnych klimatach.

 

 

Skończyłem właśnie Quarry. Lata 70, weteran wojenny wraca do domu i wplątuje się w tarapaty. Nici z sielanki, teraz ma piekło na swoim podwórku. Historia dość prosta, ale dobrze podana. Ostatni odcinek dobrze podsumowuje całość i potrafi przygnębić w kilku momentach. Dla mnie historia zamknięta. Dobrze się oglądało te 8 klimatycznych odcinków. Polecam dać szansę i jak zaskoczy do obejrzeć do końca nawet jak będą nudniejsze momenty, bo końcówka sporo wyjaśnia i daje satysfakcję. Typowo męskie widowisko, dość brutalne.

Odnośnik do komentarza

Ja po The Shield zabralem sie za Sons of Anarchy i to kolejny przehuy serial z polecenia forumka. Koncze 3 sezon. Tu tez sie szybko zakumplujesz z cala ekipa tak jak w The shield. I te postacie xDDDD Tig to dla mnie jeden z najlepszych poku,rwiencow ever. Jakby kiedys ktos robil film gta v to widzialbym go w roli Trevora bardziej nawet niz oryginal. Uwielbiam. W ogole jest tu sporo aktorow ktorych widze pierwszy raz a sa rewelacyjni.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...