Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem Designated Survivor i kurde bele trochę zły jestem. Po naprawdę fajnym starcie i cliffhangerze gdzieś w połowie sezonu potem zrobiła się z tego kupa na poziomie nieraz M jak miłość. Wszystko w oparach płynącej mlekiem i miodem Ameryki, chwilami trochę wygląda to jak tuba propagandowa dla ludu. Sama intryga ciekawiła gdzieś do 19 odcinka, bo sam finał tak denny i nijaki, że równie dobrze mogli walnąć jedną planszę z napisami co się stało, kogo złapali i the end. I jeszcze tani cliffhanger na koniec (tak, drugi sezon powstaje). Jack Bauer, czemuś mi to zrobił? :/  4/10 jako serial do oglądania, 6/10 jako serial do prasowania.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość ragus

 

 

jezu czemu ja tego wcześniej nie oglądałem xD

 

>miej konto premium na Netfliksie

>i tak oglądaj seriale w 240p kradzione z torrentów

 

tak było. zabiłbym za HBO Go działające na takiej zasadzie, jak Netflix. Mimo, że to wspaniała usługa, to mało tam jest rzeczy dla mnie. Teraz premium trzymam tylko dla BoJacka :(

Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia jedna rzecz. Hm. A wydawało mi się, że jestem technologicznie trochę savvy. 

 

 

Gdzie obejrzeć Larry Sanders Show? Dostępność na platformach HBO (i innych) jest zerowa. Ba, nawet metody korsarskie słabo mi idą.

 

 

Jest serial i chcę go oglądać cały i nie mogę. W razie możliwości pomocy wiecie gdzie mnie znaleźć.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj obejrzalem pierwszy ep mad men i zapowiada sie calkiem przyjemnie. Przeraza mnie tylko liczba odcinkow i sezonow, bo jak sie wciagne to bede to meczyl do konca roku, albo i dluzej ;/

 

Zazdroszczę, że masz ten wspaniały serial jeszcze przed sobą. Ja pierwszy ep widziałem na tvp kultura i był to jakiś randomowy odcinek z 2 lub 3 sezonu. Zaskoczyło i wciągnąłem 5 sezonów od kopa, a ostatnie 2 oglądałem już na bieżąco z wypiekami na twarzy czekając na każdy kolejny epizod.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ktoś kiedyś oglądał The Thick of It z Capaldim? Właśnie oglądam i wg mnie to jeden z najlepszych seriali 'komediowych' w tv, szczególnie jeśli kogoś interesuje tematyka polityczna. Capaldi ma tutaj role życia a serial z odcinka na odcinek podnosi poziom.

 

 

No zawsze polecam, uwielbiam te dialogi, tę nieustającą komediowość każdej kwestii, nieskończone dosrywanie sobie z kamienną twarzą, najbardziej kreatywne pojazdy. Film też uwielbiam, jedna z moich ulubionych kinowych komedii. No ale nawet teraz amerykański (czyli dla mnie lepszy) "Veep" wydaje się dość mocno "niedooglądany" w Polsce, nie wiem do końca czemu. Najbardziej realistyczne seriale o polityce jakie widziałem, no i jedne z zabawniejszych o czymkolwiek. Może kiedyś jeszcze ktoś fajny odkryje i pogada się na forumie, jak z X innymi serialami (z których jeden podobno coś za dwa dni jakieś nowe odcinki...).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Pierwszy miesiąc za free więc kolejne również

 

 

no jak masz 12 kart, które możesz przypisać to jo

Nie działa jak w wypadku Skype, że wystarczy nowy email? Zawsze na kartę kredytową takie manewry robiłem i przechodziła ta sama bity rok bo kto to sprawdza?? Będzie mi się miesiąc kończyć to dam znać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...