Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Denerwuje mnie "konserwacja" PSN i to, że kompletnie nie mam czasu na granie (a tytułów do zagrania jest tyle, że szkoda gadać - wszystkie leżą na półce i czekają np. MoH i RDR już 4 miesiąc i nawet nie tknięte od kupienia, podobnie Wolfenstein i Bioshock, ale one kupione trochę później). Masakra...

 

 

Cieszy mnie to, że MK 9 jest prze-mega-miodny (dla mnie jako "starego" wygi od Mortala, aż się łezka w oku kręci jak sobie przypomnę o pocinaniu w Mortala II).

Odnośnik do komentarza

Cieszy:

 

-Mortal Kombat, Mortal Kombat, Mortal Kombat i jeszcze raz MK. Przerósł moje oczekiwania w 100%, zapomniałem, że bijatyki mogą być tak rajcowne. Jak dla mnie to pierwszy kandydat do GOTY w tym roku

 

-to, że do premiery L.A. Noire zostały już tylko 3 tygodnie

 

-dzisiejsza paczuszka, rarytas to do kolekcji - GTA, GTA London i GTA2 na PSX-a w Edycji kolekcjonerskiej aż łezka w oku (niejedna) się pojawiła po odpaleniu ;]

W(pipi)ia:

 

-wkurza i to mocno niedziałające psn, chciałbym w końcu przetestować multi w MK ze znajomymi ;/

 

-dzisiejszy rodzyn od Scep mianowicie nieSławny 2..... brak słów (polski podtytuł U3 też ale to przeżyję). Myślałem, że po głupocie jaką jest brak możliwości wyboru dubbingu i napisów nic mnie już nie zaskoczy. Myliłem się, brawo Scep, czekam na zapowiedź Boga Wojny 4...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Cieszy mnie za(pipi)ista Mafia 2 a złości to, że skończyłem na hardzie w dwa dni i zakończenie było całkowicie niesatysfakcjonujące.

 

 

otóż sie nie zgadzam, osobiscie dawnoooo nie widziałem równie dobrego zaakonczenia!

 

 

padający deszcz, poczucie bezsilnosci i beznadziei w momencie gdy kumpel idzie na rzeź...

 

 

sytuacja z psn mnie wqurwia , do tego ten potok dezinformacji <_<

Odnośnik do komentarza

Fanboystwo wspięło się na wyżyny, cieszyć się rozpie.rdolonym networkiem.

Możesz mi wytłumaczyć na czym polega to rzekome fanbojstwo? Jestem posiadaczem PS3, dużo czasu (zbyt dużo) spędzam na zabawie przez sieć, przez co zbierają mi się zaległości w gierkach typowo singlowych. Awaria z PSN dała mi możliwość oderwania się od rozgrywek sieciowych i zaliczenia na spokojnie wielu tych zaległości. I tak, cieszy mnie to, a ci c*uj do tego.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Chyba złożę priordera na L.A. Noire. Anyone? Skąd bierzecie? Na Ultimie się nie zawiodę?

 

Na Ultimie się na 99% nie przejedziesz (albo na premierę albo nawet szybciej dostaniesz) poza tym Ultima dorzuca bonus dlc.

 

Ale słyszałeś o promocji Kompani Graczy/sklepie cenegi? Jak tak to się nią zainteresuj bo możesz wyrwać L.A. Noire za połowę ceny (100 złoty). No i masz jeszcze empik które dorzuca i dlc to jeszcze soundtrack tyle, że cena najwyższa, prawie 220 zł.

 

Sorry wielkie za offtop.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Cieszy mnie, że odkąd zacząłem grać po sieci to gry nie wydają mi się już takie drogie :P

 

A denerwuje mnie, że nowy pad przyjdzie do mnie dopiero 16 maja.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Cieszą ostatnie zakupy:

- SONY Dual Shock 2 (wystarczyło wyczyścić i śmiga jak marzenie),

- pad do NES'a (nie ma to jak dobry Beat'em up na dwa pad'y),

- dwa legendarne erpeżki w box'ach za grosze (BG OzWM oraz Planescape Torment)

 

Do tego kurs dolara - szykują się za(pipi)iste zakupy na eBay'u (NES) :D

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...