Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

No oczywiście cieszy E3 które już od wczoraj powoli czuć, załatwione wolne na cały przyszły tydzień, działające PsStore, dzisiejszy "newsik" o GTA (może jednak padnie zapowiedź), wstępnie jutrzejsze demo Duka (wstępnie bo nie wiem czy nie zawiedzie), za tydzień premiera Infamousa 2 i Duka, miejsce na dysku (koniec usuwania).

 

A w(pipi)ia: znowu brak wyboru napisów i dubbu w Infamous 2 :confused: (walę lokalizacje 2.0), spoiler - zakończenie w L.A. Noire (pięknie) i cenega a konkretnie ich sklep. Jednak ch,uje ch,ujami pozostaną jedną akcją oczów nie zamydlą, określenie złodzieje i oszuści pasuje do nich idealnie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Napawa : sporo stuffu na psn , kilka gier nabytych za grosze , ruch w swiecie gamingu a to jeszcze nie E 3. Kur.wa kocham swe hobby : -)

 

wkur.wia: zagrywki cdp z wiedźminem. Im sie w głiwach miesza , zrobili kapitalną jedynkę ale finansowo otarli się o bankructwo...teraz zapowiedzieli wprawdzi , po miesiącach zwodzenia , wersje na 360 ale ludzi z ps3 ciągle zwodzą...

 

w dupach im sie poprzestawiało? takie szachy to tylko R* i Blizzard, bo już nawet EA czy Actv trzymają rezon....kur.wa menagment w CDP do wyje. bania. Świetni developerzy ale ludzie odp za logistykę powinni zostać wyruchani w tyłek , tj stosując terminologie Sapkowskiego- wychędozeni

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dziwisz się? Hype wokół tej gry w Polsce to rzecz, której chyba nigdy nie było. Nie pamiętam, żeby jakaś polska gra miała reklamy w radiu, telewizji, gazetach, internecie, billboardach, wszędzie jej pełno. Nawet Tusk podarował Obamie kopie tej gry. Cóż, na pewno Michnik i jego firma dużo w tym pomogły. Agora przecież włada Gazetą Wyborczą, Gazetą.pl, czy Polygamią, ponadto chyba też darmową gazetą Metro (bo tam też była mocna kampania, z okładką pierwszej strony włącznie). Hype mocno napuszył ego CDP Red, więc zaczynają się zachowywać jak wielcy twórcy.

Nie można im mieć tego za złe, bo obie części Wiedźmina są dobre, i obie zebrały dobre noty na zachodzie. Co do wyboru platformy konsolowej, to nie wiem czy to chodzi o marketing, czy po prostu ocenę możliwości. Na Xboxa 360 robi się gry łatwiej, więc wersja na PS 3 wymaga więcej przygotowań. Po ostatniej klapie związanej z częścią pierwszą na konsole, CDP Red powinien być ostrożny w zapowiedziach. Bezpiecznie więc wybrał jedną konsolę - łatwiejszą. Myślę, że jak się wersja ta sprzeda i CDP Red zarobi znów, to z rok później wyda ulepszoną wersję na PS 3.

 

Wkurza mnie, że tak wszystko długo się na PSP ściąga i instaluje, a teraz żałuję że nie mam tego samego konta na PSP i PS 3, i nie wiem nawet jak zmienić czy zsynchronizować. I tak będę musiał "zmieniać konta" jak będę chciał w coś zagrać z konta z PS 3, albo z konta z PSP.

 

Cieszy mnie Streets of Rage 2, przy których poczułem wręcz swąd salonów gier gdzieś na zadu.piu ;)

Odnośnik do komentarza

Silenty i MGS-y w HD mnie jarają okrutnie (choć nie wiem kto dobierał składankę do Silentów, tylko 2 i 3 :blink: ), już wysłany Infamous 2 i "Welcome Back". Może gry nie za bardzo ale 2 miechy PSS już jak najbardziej cieszą.

 

Wiedźmin 2 a raczej jego brak na Ps3. Może nie wkurza ale zwyczajnie po ludzku żal dupę mi ściska ;/

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie, wiadomo,

e3-logo.jpg

 

A złości mnie, że pomimo że tak długo musieliśmy czekać na powrót PS Store, to teraz gdy w końcu go uruchomili, to jest tak zabugowany, że nie warto go odwiedzać. Strasznie niby mieli poświęcić ten czas na ulepszenie sklepiku, a wyszło na to, że jedyne co dodali to error'y i inne bugi.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

 

Wiedźmin 2 a raczej jego brak na Ps3. Może nie wkurza ale zwyczajnie po ludzku żal dupę mi ściska ;/

 

 

Pewnie bedzie fianalnie na PS3 , zresztą producent (jakiś obcokrajowiec, nie pamietam ) ewidentnie to sugeruje ale i tak mmnie to wqurwia. Niech sie zdeklarują i spoko- kradne na pc- sprawdzam czy chodzi a jesli tak to kupuje oryginał (bo demka nie ma0, jesli nie to cóż...

 

a tak to jest granie w kule, tyle, że CDP zapomina, ze takie rzeczy uchodzą tylko gigantom pokroju R* czy Blizzarda.

 

Tacy sobie mogą mówic ":done when its done" , CDP jest jak na razie anonimowym developerem dla 99 % gamingowego swiata. Tak, ze ktos tam powinien sie ogarnąc. A raczej wszyscy marketingowcy - logistycy

Odnośnik do komentarza

Wiedźmin 2 a raczej jego brak na Ps3. Może nie wkurza ale zwyczajnie po ludzku żal dupę mi ściska ;/

 

 

Pewnie bedzie fianalnie na PS3 , zresztą producent (jakiś obcokrajowiec, nie pamietam ) ewidentnie to sugeruje ale i tak mmnie to wqurwia. Niech sie zdeklarują i spoko- kradne na pc- sprawdzam czy chodzi a jesli tak to kupuje oryginał (bo demka nie ma0, jesli nie to cóż...

 

a tak to jest granie w kule, tyle, że CDP zapomina, ze takie rzeczy uchodzą tylko gigantom pokroju R* czy Blizzarda.

 

Tacy sobie mogą mówic ":done when its done" , CDP jest jak na razie anonimowym developerem dla 99 % gamingowego swiata. Tak, ze ktos tam powinien sie ogarnąc. A raczej wszyscy marketingowcy - logistycy

 

Na serio nie masz wiekszych problemow? Przeciez wyjdzie ta gra na twoja konsolke, ciezko pojac, ze jako firma nie ogarna dwoch platform naraz? Co, maja powiedziec - Wiedzmin 2 na iksboksa na jesien, na PS3 moze na luty? Przeciez to marketingowy strzal w stope.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Wiedźmin 2 a raczej jego brak na Ps3. Może nie wkurza ale zwyczajnie po ludzku żal dupę mi ściska ;/

 

 

Pewnie bedzie fianalnie na PS3 , zresztą producent (jakiś obcokrajowiec, nie pamietam ) ewidentnie to sugeruje ale i tak mmnie to wqurwia. Niech sie zdeklarują i spoko- kradne na pc- sprawdzam czy chodzi a jesli tak to kupuje oryginał (bo demka nie ma0, jesli nie to cóż...

 

a tak to jest granie w kule, tyle, że CDP zapomina, ze takie rzeczy uchodzą tylko gigantom pokroju R* czy Blizzarda.

 

Tacy sobie mogą mówic ":done when its done" , CDP jest jak na razie anonimowym developerem dla 99 % gamingowego swiata. Tak, ze ktos tam powinien sie ogarnąc. A raczej wszyscy marketingowcy - logistycy

 

Na serio nie masz wiekszych problemow? Przeciez wyjdzie ta gra na twoja konsolke, ciezko pojac, ze jako firma nie ogarna dwoch platform naraz? Co, maja powiedziec - Wiedzmin 2 na iksboksa na jesien, na PS3 moze na luty? Przeciez to marketingowy strzal w stope.

 

mam większe problemy ale gdybym wypisywał je w TYM temacie byłbym

 

1 spamerem

 

2 niezrównoważonym gościem

 

 

(geniusz kur. wa istny : -)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...