Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Zawziąłem się i postanowiłem ukończyć pierwszego metroida i powiedzcie mi co oni myśleli, żeby po każdej śmierci lub wczytaniu gry zaczynać z 30hp? Co z tego, że w trakcie gry zbiera się dodatkowe zbiorniki na energię, jeśli po śmierci zostaje się z niczym i żeby grać dalej trzeba farmić te kulki przez przynajmniej 10-15 minut? Mogłoby przynajmniej być tak, że w tych obszarach gdzie przeciwnicy zabierają jednym ciosem powiedzmy 20 punktów energii to orby też odnawiałyby jej więcej, a nie marne 5 punktów.

 

To jest jedna z niewielu gier, w których śmierć bohatera (bohaterki) mnie całkowicie zniechęca do dalszej gry.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

+ bo wreszcie dorwałem tanio dwie gry z PS Store na które miałem chrapkę i to za jednym zamachem - MTG: DOTP 2014 i CoJ: Gunslinger, uh oh :)

 

- bo kupiłem DLC z muzyką z Tekkena 2 do TTT2, by przekonać się potem że i tak można muzę z dysku podkładać, a na dodatek w DLC nie ma wszystkich utworów w tym kozackich arrange'y Heihachiego i Yoshimitsu. Czuję się jak wyruchany, uczciwy człowiek co nie ukradł muzy z neta... :/

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Mam za dużo gierek do przejścia. Jestem w połowie 3DWorld, a w kolejce mam jeszcze Ace Attorney 5, Brsvely Default, Pikmin 3, Wind Waker HD i 2 części Metro na PC.

 

Zależy jak na to spojrzę, to raz mnie to cieszy,  a taz złości.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Cieszy, ze w Batman: AC zrobilem wszystkie medale dla kazdej z czterech postaci w kampaniach oraz "luznych" czelnedzach (tez z dlc tez). Zostalo mi tylko oklepywanie mord w Joker's Carnival i Iceberg Lunge.

 

Pozniej HQR i New Game+.

 

A na koniec zabawa z datami i trofeum wpadnie. Zayebista gra chociaz mechanika w czelendzach czasami wku.rwiala zwlaszcza jesli sie sterowalo Catwoman.

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie, że mam dosc spory backlog na tej generacji (m.in. TLOU, Heavy Rain, ME 3, Bioshock 2 i Infinite, Uncharted 3, Gran Turismo 6, Max Payne 3, Sleeping Dogs, AC 3 i 4, F1 2013), a jako że na rynku pojawiły się next geny to wszystko zaczyna powoli kosztowac grosze i jak tylko za kilka miesięcy zluzuje mi się grafik to sobie zamówię pake 10 gier i nie będę wychodził z domu przez tydzień.

Odnośnik do komentarza

Plusy:

Cieszy mnie przyrost ambitnych produkcji w typie Dues Ex Human Revolution, BioShock, Dishonored, TLOU, Portal 1 & 2, The Journey, Limbo, BioShock Infinite.

Założenia gameplay, historie, przesłanie, czy poruszana tematyka. Zwyczajnie gry, które w większości nie muszą się niczego wstydzić względem "mądrych gier na pc", a wiele z nich nawet przerastają.

 

Powrót zapomnianych gatunków jak Dragon's Crown (beat em up), Ni No Kuni (staroszkolny rpg w stylu psx'a), czy najlepszy Mortal Kombat od czasów MK2 z amigi. 

 

Minusy:

Przede wszystkim upadki, bądź regresy niegdyś wspaniałych serii jak Resident Evil, Final Fantasy, Tekken, Soul Calibur, Devil May Cry, Silent Hill. Niedopracowane tytuły, zalew wyjątkowo chamskich DLC, generalnie uproszczenia rozgrywki względem dwóch poprzednich generacji. 

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Cieszy mnie że wreszcie wbiłem platynke w Crysie 3 i mogę go wyrzucić z dysku xd No i moge się zabrać za ciekawsze gry jak Ni No Kuni,DMC,Mass Effect(drugi raz ale pierwszy raz na ps3) czy Metal Gear Rising

Edytowane przez Szprota
Odnośnik do komentarza

Nie daj się wciągnąć, to taki test. Będziesz grał w DS, a tu luba chce z tobą czas spędzić. I co, wyłączysz grę, żeby progres stracić?

 

No właśnie w DS ciągle się gra sejwuje, jak w MMO, więc chyba pomyślała o wszystkim :o

 

Figaro, Prepare to die dostales?

 

 

Nie-e. Przeżyję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...