Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciła mi mocna radość ogrywania w gierki dzięki God of War, a jeszcze wcześniej Bloodborne, najważniejsze, żeby nie było obsranych i zarzyganych gier opartych o sandbox, milion wywalonych w kosmos znaczników i bóg wie co (dlatego takie far kraje 5 i nowe asscock origins omijam póki co z daleka). Taki gatunek potrafi mocno obrzydzić graczowi na długie przerwy w ogrywaniu. Niedawno przeszedłem też Uncharted Zaginione Dziedzictwo (nawet jak na taki dodatek, to jest tego sporo grania, ukończyłem w 14 godzin). A tak to czekam na TLG, w drodze TEW2. Sandbox na dzień dziesiejszy? Nope, kategoryczna przerwa aż do premiery RDR2.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Kurła, to uczucie gdy masz na wyciągnięcie ręki Wiedźmina 3, ale nie znasz ani książek ani poprzednich części i niespecjalnie chce ci się je zaczynać. Trzeba było w gimbazie kucować z resztą i się wkręcić w Wiedźmina, a nie iść pod prąd i wyśmiewać :[

 

Odnośnik do komentarza

wiem, ale akurat mam możliwość pożyczenia wieśka, inaczej kolega sprzeda xd No nic, chyba zrobię tak jak raven, ale z moją prokrastynacją która objawia się nawet w przyjemnych rzeczach jak gierki, seriale czy książki, to czarno to widzę.

 

Na razie pogram trochę w Skyrima, zaraz wjedzie TEW2, później Uncharted 4. Taki jest plan na najbliższe tygodnie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś pozbyłem się wszystkich CDA (a do tego Clicków i Playów), jakieś niedobitki mi tylko zostały i w sumię żałuję. Wyniosłem je na śmietnik. Pewnie wziął je jakiś anty-fan CDA, którzy to ponoć na śmietnikach znajdują CDA. True story. Na szczęście ktoś mi kiedyś podarował swoją kolekcję Secret Service, w idealnym stanie w dodatku. Też chyba chciał się ich pozbyć. A tam takie skarbeńka, od pierwszego numeru, którego jakość papieru jest taka, że ma ochotę się rozsypać od samego patrzenia :P

 

Click! dziś czyta się lepiej niż kiedyś. Dawniej to było takie pismo dla dzieci, więc się miało z niego bekę i kupowało dla CD. A dziś to jak podróż w idylliczne dzieciństwo :)

 

Z bieżących tematów, to wkurzyłem się że kupiłem jak maniak pełno gier na GoG-u. I wiele z nich nie miało fajnych polskich wersji. Myślałem, cóż trudno, prawa autorskie i takie czasy pewnie. A tu na Steam okazuje się, że jednak można z tymi polskimi wersjami :/ No kurde, Baldur's Gate bez Fronczewskiego to jak zglitchowana wersja...

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, maciucha napisał:

Musiałbym pogrzebać w kartonach w piwnicy, na pewno kupowałem, ale czy sie zachowały to nie wiem.

Interesuja cię któreś numery do kolekcji czy jak?

Wklejam info z mojego blogaska:

play szukam (aktualne na 3.2018) 
5 /2002
3 7 12/2003
7 10 /2004

Ja sporo CDA dostałem od Suavka z forum, za jakieś 2-3 dyszki wysłał mi kilka roczników... I tym sposobem brakuje mi chyba pierwsze 20 numerów. 

Więcej o moich brakujących gazetkach przeczytacie tutaj:)

http://grzybiarz.2ap.pl/wielki-spis-czasopism-i-gier/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

je.bane crashe gry w evil within 2 w trybie classic. Nie do pojęcia dla mnie dlaczego nie zostało to naprawione jakimś patchem, jak zginę to okej, mogę powtarzać dany fragment od ostatniego sejwa (jest ich w tym trybie 7 na całą grę), ale nie randomowe crashe, już trzeci dzisiaj

 

Wolałem Akumu z pierwszej części, może i ginęło się na hita ale przynajmniej były checkpointy i nie trzeba było przechodzić trzech ostatnich rozdziałów w kółko jak się zginie. Nie wiem, odpuszczam platynę chyba jak jeszcze raz mi gra się wysypie, nawet ja mam swoje granice

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Od zapowiedzi remake'a mojej ulubionej gry ( "MediEvil" )minęło juz sporo czasu, a Sony wciąż milczy z ujawnieniem nowych informacji. Ile jeszcze będzie trwało to "wkrótce" sie pytam ? Skoro padła zapowiedz to wydaje mi sie, ze już długo dłubią przy projekcie i premiera odbędzie sie niedługo, a może nawet jeszcze w tym roku na 20 lecie gry, choc to naciągane juz jest. Premiera w sumie nie jest ważna dla mnie, tylko same wieści o projekcie i co sie z nim dzieje? Czy jest możliwy wyciek na gamescom'ie?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pierd.olone gó.wno o nazwie Wii U. Znowu korva problem - tym razem nie chodzi SM3DW i wyskakuje ten sam problem co kiedyś przy bayonecie - 150-1031. Czytam w necie i podobno to jakoś update konsoli spier.dolil i czy gra będzie działać czy nie to tylko i wyłącznie fart bo gra lustro a nowa konsola nawet 100h nie ma nabitego. No yebac ten szmelc.

Odnośnik do komentarza

Przeróbka jest prosta, a że Nintendo jest milion lat za Sony/MS w kwestii osiągnięć, profili i tym podobnych spraw to nawet nie szkoda, bo właściwie nic się nie traci. Łam gnoja i nie patrz za siebie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...