Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu ludzie to takie korvy i debile. Gadam z kumplem o wiesku, że dopiero zacząłem i doszedłem do Velen i będę miał pierwsza misję. A ten pier.dolony śmieć musi oczywiście jak patola zapytać 

a zabiłes juz dziecko barona?

I jeszcze kórvie mowie ze czemu spoileruje skoro dopiero tu doszedłem i żadnej misji nie mailem i mówiłem to, a ten ze to żaden spoiler...

 

Przecież za takie coś każdy sąd mnie uniewinni jak zabije.

 

3 lata bez spoilerow i hói.

  • Plusik 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

To jest po prostu typowy przedstaiwiciel rasy Cs, dota i lol master race. Juz zauważyłem ze z ludźmi którzy całe życie grają w te hoiowe gry i rzuca się wreszcie na normalną single player grę nic nie obchodzi, nie wiedzą co to spoiler i rzucają nimi po czym jeszcze się taka kórva pogniewa ze się ją zje.balo jak psa bo przecież "to nie spoiler". Dawno mnie nikt tak nie triggerowal xD strach się przyznać ze w coś się gra.

I to pewnie mi jeszcze tego najlepszego questy z gry zaspoilerowal xD 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, XM. napisał:

Tytuł największego debila na forum nie bez kozery przypada Tobie.

 Wiedzmin 3 premiere mial prawie 3 lata temu.  Gdzies Ty byl przez ten czas? Wez sie ogarnij chlopie. Przypomnialo mu sie o Wiesku, po latach. Kazdy szanujacy sie gracz dawno zaliczyl watek, jak i pewnie dlcki.

Co jak, co..  ale plaski, za Wieska to Ci sie nalezy mordo. Wiem, bo sam skonczylem wszystkie czesci, lacznie z dodatkami.

W skrocie -  wspanialy kawalek kodu, ktorego daremno szukac u innych. Buska

Edytowane przez MEVEK
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cieszy mnie fakt, iż uporządkowałem sobie następne plany growe i aż do premiery Yakuzy 6 nie będę kupował nic nowego (nawet na promocji Wielkanocnej nie ma nic interesującego dla mnie), a pogrywam cyfrówki kupione kiedyś, takie jak Furi, Rime, Metro 2033, ogólnie gry, które nie zajmują wiele czasu. Myślę, że to dobry pomysł. 

 

A złości troszki, że przerwałem granie w Personę po 5 godzinach i będę musiał zacząć od początku, a coś mnie nie ciągnie do tego :pechowiec: 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie no, mam takie coś jak na zdjęciu, kupując kilka lat temu TV sprzedawca mi zaproponował, bo też mi zależało na wejściu SCART. Podłączałem przez to PSX i SNESa, grałem nawet. Nie wypowiem się na temat jakości, bo się nie zagłębiałem w możliwe ustawienia, nie jestem wybredny, poza tym się nie znam jakoś szczególnie. Ale działało.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to nie chcę nikogo (Plugawego) wprowadzić w błąd, więc tylko sygnalizuję, że kiedyś używałem tego rozwiązania w swoim TV (Samsung) i hulało. Obraz się wyświetlał w ramie, jakością pewnie nie porażał i używałem to sporadycznie, więc trudno mi wyrazić długoterminową opinię. Dostępność, cena i opłacalność takiego chu'jstwa to osobna kwestia. Temat do obadania we własnym zakresie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie, ze MGS V jednak okazal sie kozackim szpilem. Lata oczekiwania na wersje ‘wszystko w jednym’ oplacily sie. 

W lekkim nawiazaniu do tematu ogrywania po latach, wkoorwia mnie nieziemsko jak czytam “kazdy szanujacy sie gracz zaliczyl to na starcie”. Kolega XM musial sie wzniesc na wyzyny wlasnego masochizmu, zeby nie ukrecic lba swojemu znajomkowi. Ja bym chyba wyskoczyl przez okno...co kompletnie nic by mi nie dalo, ale durne spoilerowanie moze powodowac durne reakcje.

Odnośnik do komentarza

Już widzę rozprawę XM.


 

Spoiler

 

@ragus - Wysoki sądzie. Mój klient jest niewinny zarzucanej mu zbrodni. Zbrodnią jest atakowanie znienacka spoilerami. Oskarżony nie tylko jest niewinny ale w opinii społeczeństwa uchodzi za bohatera gdyż wykazując się postawą obywatelską zareagował na prawdziwą krzywdę wymierzoną w obywateli. Ryzykując trwały uszczerbek na zdrowiu wynikający z sypanymi spoilerami nie bał się zainterweniować podczas gdy odpowiednie służby nie reagowały. Plusiki mu dać, a nie chłostą okładać.

 

<głosy z sali> - Dobrze gada. Dać mu herbaty!

                         - Albo kod na 3 miesiące plusa.

 

@Square - Proszę o spokój na sali bo polecą warny albo wypad do odpowiedniego tematu. Wzywam pierwszego świadka. Czy jest na sali pan Mevek?

 

@MEVEK - Obecny.

 

@Square - "Obecny, Wysoki Adminie". Proszę się przedstawić.

 

@MEVEK - Mevek, Wysoki Adminie.

 

@Square - Czym pan się zajmuje.

 

@MEVEK - Gram w gry.

 

@Square - Czy jest pan spokrewniony z oskarżonym albo spowinowacony?

 

@MEVEK - Siedzimy razem na forum o gierkach. To się liczy jako rodzina?

 

@Square - Poleciało ostrzeżenie. Co pan może wnieść do sprawy?

 

@MEVEK - No więc...

W dniu 5.03.2018 o 02:33, MEVEK napisał:

 Wiedzmin 3 premiere mial prawie 3 lata temu.  Gdzies Ty byl przez ten czas? Wez sie ogarnij chlopie. Przypomnialo mu sie o Wiesku, po latach. Kazdy szanujacy sie gracz dawno zaliczyl watek, jak i pewnie dlcki.

Co jak, co..  ale plaski, za Wieska to Ci sie nalezy mordo. Wiem, bo sam skonczylem wszystkie czesci, lacznie z dodatkami.

W skrocie -  wspanialy kawalek kodu, ktorego daremno szukac u innych. Buska

 

@Square - Za szerzenie herezji nakładam na świadka 2 tygodnie bana. Proszę wyprowadzić świadka z sali. 

                    W świetle dostarczonych dowodów w postaci posta i zeznań świadka uznaje się oskarżonego @XM. za niewinnego. Pan XM. rzeczywiście                                    wykazał się patriotyczną postawą pacyfikując brutalnie denata. Należą się mu plusiki.

                    Spoilery to zuo. Każdy kto okłada spoilerami o wysokiej szkodliwości powinien spędzić miesiąc w kamieniołomach napierdalając kilofem.

                    Niniejszym zamykam postępowanie i idę grać w TLoU bo ledwo co prolog ukończyłem, a @Farmer ciśnie bym w tym roku skończył. No i ktoś                                spoilerem może potraktować. 

<Jeb młotkiem>

                    

 

 

 

 

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...