Skocz do zawartości

TV 3D


buchi86

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie monitor 3D i podłączyłem do niego PS3.Wiecie może czy są jakieś trailery 3d? Najbardziej zależy mi na nowościach filmowych.

 

tak jest masz takie coś na PSN w dziale Latest i tam chyba znajdizesz kategorię 3d. na PSN USA jest jeszcze wygodniej bo kategoria 3D to gry, dema wszysto razem.

 

ja polecam wipeout, motorstormy (oba) oraz trailer Uncharted3 w 3d

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Przeszedlem Uncharted 3 w 3D na swoim HX800. Generalnie gra wyglada bardzo skrajnie, tzn. na otwartych i jasnych lokacjach wyglada to OSZALAMIAJACO (cos czuje, ze bede jeszcze czesto wlaczal pustynie na pokaz znajomym), natomiast w jaskiniach i waskich ciemnych pomieszczeniach wystepuje ogromny crosstalk, takze polecam grac na polowie glebi (lub mniej) i ew. zwiekszac ja do lokacji "dziennych".

Odnośnik do komentarza

Jesli nie grasz to nie ma znaczenia :)

Jesli grasz na PS3 to wez Sony.

 

A dlaczego o tym pisze? Bo w zeszlym tyg qmpel kupil Samsunga UE i mimo przeroznych kalibracji i ustawien pod granie mial gigantycznego input laga. Ja w swoim poprzednim Samsungu B650 tez mialem i w niektore tytuly musialem grac w trybie "gry" ale wiazalo sie to ze strata jakosci obrazu. Natomiast generalnie nie przeszkadzal mi ten lag i nawet o nim nie myslalem grajac w przygodowki.

Otoz owy moj dobry qmpel wymienil dzis tego Samsunga UE na Sony NX, jeszcze nie pisal, ale sprawdzil w MM ze swoim chlebakiem i mowil ze input laga zero a obraz zyleta.

Takze uwazam, ze pod gry nie ma co ryzykowac i smialo brac Sony, ktore ostatnio wcale nie jest takie drogie. Tym bardziej, ze marka dba o siebie i nie wypusci TV "niekompatybilnego" ze "swoja" konsola.

Odnośnik do komentarza

eee nie wiem czy to byla odpowiedz na moj post, no ale..

 

 

W tym plazmowym Panasie input lag mozna rzec "nie istnieje" (0,001 ms). Toshiba tez sobie z tym bardzo dobrze radzi. MIalem raczej na mysli jakies dodatkowe minusy, ktore by nie wynikaly z typowych roznic LED/plazma. No bo wiadomo, ze LEDowa Toshiba bedzie miala gorsza czern i nierownomierne podswietlanie a plazma moze sie np. wypalac przy statycznych punktach (czyli na przyklad HUD w grach, ale tez logo tv albo tefauenowski pasek).

 

Ten model Panasonica jest uwazany za najlepsza (lub jedna z najlpeszych, jak kto woli) plazme 2011 roku, ale np. zmartwila mnie chimeryczna obsluga multimediow. Wiadomo, ze przy bardzo szybkim laczu internetowym bede sie posilkowal filmami HD nie tylko ze sklepowej polki i troche slabo brzmia testy, w ktorych mowa o tym, ze Panas czasem plik mkv otworzy a czasem nie, czasem dobrze, czasem zle. Przy tv za blisko 9000 zl raczej ku,rwa powinno byc doslownie wszystko, ale juz chyba byl czas, by sie przwyzyczaic, ze tak pieknie to nigdy nie ma.

 

Z LEDow jeszcze Sharp LC-60LE635E wydaje sie dobrym zakupem. Bardzo niska cena jak za 60 cali a jakosc obrazu i odswiezanie to scisla czolowka na rynku.

Odnośnik do komentarza

http://www2.vieraexp...s-response-time

 

 

http://www.3dmaniak....-p42vt30e-test/

 

Czas reakcji serii VT30 wynosi 0,001 ms. Przeciętny użytkownik, nie powinien zwracać na to uwagi. To informacja skierowana raczej ku miłośnikom konsol – lagów związanych z opóźnieniami wyświetlania, raczej nie będzie.

 

http://best3dtv2011.net/panasonic-viera-tc-p55vt30/

  • Smooth gaming. The Panasonic Viera TC-P55VT30doesn’t lag, allowing you to have a great gaming experience each time you plug in your console with your TV. Even the dark scenes in your games can be optimized with the VIERA, giving you the best gaming experience you can ever have.

 

Itp., itd. Pewnie w praktyce wyjdzie wiecej, ale nie dramatycznie.

Odnośnik do komentarza

Modele VT30 maja input lag na poziomie 20/24 ms, co jest swietnym wynikiem patrzac na wiekszosc dzisiejszych TV (mowa o normalnym trybie, nie o game mode). Dla mnie granica odczuwalnosci laga to 30 ms, wiec wynik w sam raz :) W kazdym razie nie wiem skad im sie wzielo to 0,001, jest to oczywista bzdura.

 

http://www.hdtvtest....01106061171.htm

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

no może faktycznie, choć śmierdzi to marketingiem - dlatego chciałem zobaczyć filmik. input lag to nie tylko matryca, ale głównie procesor (stąd te wszystkie tryby gry i inne). aż zmierzę z ciekawości ile to jest w takim Panasie.

 

w moim LCD mam jakieś 34ms (coś koło 30) i potwierdzam, że gram bez problemów w BF3. (LCDSzajsung D7000)

 

 

@Ins - no widzisz, przeczuwałem tu przekręt :D

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...