Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, ze nie sa to cuda na kiju, a przy konwersji jestem pewien, ze B3 zostanie lepiej przeportowany na konsole niz C2 z uwagi na wieloletnie doswiadczenie DICE na poletku konsol. Gdyby B3 reprezentowal juz mozliwosci nowej generacji maszyn do grania to bylaby to generacja o najmniejszym skoku jakosciowym wzgledem poprzedniej w historii. Aha, i jeszcze KZ3... wiekszosc bojkotuje gre Guerilla, ze to juz nie to, ale ja jestem zdania ze to absolutna czolowka jesli chodzi o oprawe graficzna na konsolach.

Odnośnik do komentarza

Maly offtop.

Trzeba byc jednak obiektywny,gry na konsole juz teraz sa bardzo w tyle w porownani do pc. moze i ps2 bylo na rynku 10 lat ale w tedy nie bylo jeszcze takiej technologi zeby robic tak duze postepy w grafice. wydaje mi sie ze jednak teraz konsole to raczej bede na rynku 6-8 lat i juz w przyszlym roku nie zdziwil bym sie jak by m$ i sony zapowiedzieli nowe konsole. Niestety konsole z generacji na generacje beda sie starzec coraz szybciej.A obuzanie sie ze developerzy mowia prawde ze konsole blokuja rozwoj gier jest smieszne,tak prawda konsole maja swoj limit od poczatku produkcji a pc mozna modernizowac.Niby moga robic tylko na pc ale jak crytek juz tlumaczyl pc nie generuje duzego profitu i musza robic gry multiplatformowe zeby nie zbankurtowac.

 

P.S

widze ze ktos sie nie moze pogodzic z faktami(do tego od minusa)

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z konsolami teraz jest tak, ze starzeja sie i zaczynaja teraz to pokazywac, kiedy deweloperzy potrzebuja wiecej mocy obliczeniowej i przede wszystkim RAMu. Dlatego ta generacja zbliza sie ku koncowi, temu nie mozna zaprzeczyc. W tym roku nie, ale na przyszlym E3 mozna sie spodziewac nowej generacji konsol.

 

Poczekaj na Gears of War 3 i Uncharted 3, to jeszcze zmienisz zdanie. ;) Brakuje RAMu? PS2 miało na pokładzie tylko 32mb, a potem wyszedł taki God Of War 2, który miażdżył większość gier.

 

A Battlefield 3 wygląda bardzo fajnie, ale dla mnie jak miałyby tak wyglądać gry na PS4/Xbox720, to byłbym rozczarowany. Bo to mimo wszystko jest zbyt mały krok naprzód.

 

Wcześniej napisałem, że niby nowa jakość, a nie widać nawet obrażeń na ciele jak gość dostał ze snajperki. Ktoś tam zaczął ironizować, że to tylko gra i blablabla. Może w końcu zacznijmy wymagać takich detali (lata temu już taki Soldier of Fortune był w tym elemencie o niebo lepszy), bo i za 10 lat takie archaizmy będą jeszcze akceptowane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Naprawde nie wiem ocb z ta cala nagonka.

Komus nie podobaja sie konsole? Niech kupi sobie PC i na nim gra, a nie narzeka.

 

Poki co narzekalo jedynie dwoch wybitnie PCtowych developerow - Crytec i DICE. Mi tam jakosc obecnych gier odpowiada i nie widze sensu w wypuszczaniu kolejnej generacji konsol w takim momencie.

 

Jakosc caly czas idzie w gore, nasze maszynki coraz bardziej sie rozkrecaja - jaki jest sens ucinania tego teraz?

Najlepiej by bylo, jakby nowa generacja wyszla nie wczesniej niz za 2 lata.

 

Az tak wam nie wystarcza obecny poziom gier? Naprawde tego nie lapie. Jak juz kiedys mowilem - znaczna roznica jakosciowa to byla za ery PS2, ale nie teraz.

 

Jednak niestety macie racje w tym, ze to juz moze byc schylek. Od premiery PS2 do premiery PS3 minelo 6 lat. 6 lat od premiery PS3 minie za rok, wiec juz to nam cos mowi o cyklu. Mam jednak nadzieje ze SONY dotrzyma obietnic co do dlugosci cyklu i PS4 wypuszcza jednak troche pozniej niz za rok.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie jest jak mówisz. Przy ps2 i pc po 4-5 latach życia konsoli było widać znaczącą różnice w kwestii oprawy między tymi platformami. Ba- między ps2 a xboxem różnica w exach była już spora. Ps3 skończy 5 lat w listopadzie i jakiejś większej różnicy w stosunku do gier z pc nie widać. Ba, większość ładnych gier wychodzi póki co własnie na konsole (K3, God of War3, Gearsy 3 czy seria Uncharted). Jedynie Crysis 2 na Pc dopiero pokazuje jakąś tam (i tak niewielką w sumie ) różnice.

 

Co do nowego BF3- jeszcze przeciez nie pokazali nawet fragmentu rozgrywki z wersji konsolowej.

 

Jak "zapowiedzą" nową generację za rok a za rok, półtorej od tego momentu wydadzą nowe konsole to jeszcze to jakoś przeżyję. Byle by to była najwcześniej pod koniec 2012 roku.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie jest jak mówisz. Przy ps2 i pc po 4-5 latach życia konsoli było widać znaczącą różnice w kwestii oprawy między tymi platformami. Ba- między ps2 a xboxem różnica w exach była już spora. Ps3 skończy 5 lat w listopadzie i jakiejś większej różnicy w stosunku do gier z pc nie widać. Ba, większość ładnych gier wychodzi póki co własnie na konsole (K3, God of War3, Gearsy 3 czy seria Uncharted). Jedynie Crysis 2 na Pc dopiero pokazuje jakąś tam (i tak niewielką w sumie ) różnice.

 

Co do nowego BF3- jeszcze przeciez nie pokazali nawet fragmentu rozgrywki z wersji konsolowej.

 

Jak "zapowiedzą" nową generację za rok a za rok, półtorej od tego momentu wydadzą nowe konsole to jeszcze to jakoś przeżyję. Byle by to była najwcześniej pod koniec 2012 roku.

 

Jestem ciekaw tej optymalizacji 'bez starat' na konsoloach BF3. Liczę mocno na ten tytuł. Odnośnie kolejnej generacji konsol - wolałbym, aby wypuścili jeszcze kilka mocnych tytułów na POZIOMIE, dopracowali gameplay. Cholernie nudzę się gdy mam odpalić singla.. Opanowali PS3 to niech teraz cisną do 2012 roku, a pod koniec 2012 nowy sprzęt, który i tak nabędziemy pod koniec 2013.

 

BTW: Dla mnie i tak 'jakość na PS3' zapoczątkował MGS4.. ;) Leję na unchartedy.

Odnośnik do komentarza

Wcześniej napisałem, że niby nowa jakość, a nie widać nawet obrażeń na ciele jak gość dostał ze snajperki. Ktoś tam zaczął ironizować, że to tylko gra i blablabla. Może w końcu zacznijmy wymagać takich detali (lata temu już taki Soldier of Fortune był w tym elemencie o niebo lepszy), bo i za 10 lat takie archaizmy będą jeszcze akceptowane.

 

Ja to napisalem i dalej sie tego trzymam. Analogiczny przyklad mozna dawac z cala FIFA w wersji na 2004 rok (nie pamietam ktorej ale napewno sie dalo) mozna bylo sobie nawet portki uwalic a teraz pokazcie mi fife albo pes'a w ktory nie brak tego archaizmu. Rozumiem ze grafika lepsza ale raczej powinnismy sie spodziewac ewolucji a nie rewolucji.

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Wcześniej napisałem, że niby nowa jakość, a nie widać nawet obrażeń na ciele jak gość dostał ze snajperki. Ktoś tam zaczął ironizować, że to tylko gra i blablabla. Może w końcu zacznijmy wymagać takich detali (lata temu już taki Soldier of Fortune był w tym elemencie o niebo lepszy), bo i za 10 lat takie archaizmy będą jeszcze akceptowane.

 

Ja to napisalem i dalej sie tego trzymam. Analogiczny przyklad mozna dawac z cala FIFA w wersji na 2004 rok (nie pamietam ktorej ale napewno sie dalo) mozna bylo sobie nawet portki uwalic a teraz pokazcie mi fife albo pes'a w ktory nie brak tego archaizmu. Rozumiem ze grafika lepsza ale raczej powinnismy sie spodziewac ewolucji a nie rewolucji.

 

Jak nie teraz to kiedy? W FPS-ach to się strzela gumową amunicją. Niby tam trochę krwi pochlapie i tyle. Kiedy doczekamy się urywania rąk, nóg i ogólnego robienia sita z ciała.

Odnośnik do komentarza

Z konsolami teraz jest tak, ze starzeja sie i zaczynaja teraz to pokazywac, kiedy deweloperzy potrzebuja wiecej mocy obliczeniowej i przede wszystkim RAMu. Dlatego ta generacja zbliza sie ku koncowi, temu nie mozna zaprzeczyc. W tym roku nie, ale na przyszlym E3 mozna sie spodziewac nowej generacji konsol.

 

Chyba żartujesz? Żadna firma czy to microsoft czy SONY nie będzie pakować się w nową generację konsol w sytuacji kiedy obecne platformy sprzedają się jak świeże bułeczki w milionach egzemplarzy. To, że jeden czy drugi developer fantazjuje, że jest już gotowy na następną generację nie znaczy, że firmy produkujące obecne konsole zaczną już teraz na gwałt czy za rok zapowiadać nowy sprzęt. Nie licz to. Sam Batllefield 3 pokazuje, że jak się chcę to te nowe next genowe silniki odpali się na obecne konsole a, że nie będzie tyle wodotrysków co na PC nie oznacza, że już trzeba nowe konsole wprowadzać na rynek.

Edytowane przez lons
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na facebok'u mamy narazie 860 tys.glosow, a na youtube juz pojawil sie dobrze znany nam 12 min. material z komentarzem Peter'a Bach Wydawalo mi sie, ze moze w komenatrzu poruszy koles kwestie multi, ale nic nowego nie powiedzial, i skupil sie na wychwalaniu Frostibe. 2.0. Nudy <_<

 

http://www.youtube.com/watch?v=WgHb9gD7TDs

 

 

A ja byłem zawiedziony MGS4,szczególnie że byłem świeżo po MGS3,nie zrobił na mnie żadnego wrażenia,nie skończyłem go nawet,a takiego MGS3 skończyłem 3 razy.

Mialem podobnie. Boze jak ja sie meczylem z MGS4, modlilem sie o jak najszybszy koniec tej parodii. Swoja droga po MGS4 developerzy wskoczyli w trend wypuszczania swoich hitow w postaci HD.

Odnośnik do komentarza

Wcześniej napisałem, że niby nowa jakość, a nie widać nawet obrażeń na ciele jak gość dostał ze snajperki. Ktoś tam zaczął ironizować, że to tylko gra i blablabla. Może w końcu zacznijmy wymagać takich detali (lata temu już taki Soldier of Fortune był w tym elemencie o niebo lepszy), bo i za 10 lat takie archaizmy będą jeszcze akceptowane.

 

Ja to napisalem i dalej sie tego trzymam. Analogiczny przyklad mozna dawac z cala FIFA w wersji na 2004 rok (nie pamietam ktorej ale napewno sie dalo) mozna bylo sobie nawet portki uwalic a teraz pokazcie mi fife albo pes'a w ktory nie brak tego archaizmu. Rozumiem ze grafika lepsza ale raczej powinnismy sie spodziewac ewolucji a nie rewolucji.

 

Jak nie teraz to kiedy? W FPS-ach to się strzela gumową amunicją. Niby tam trochę krwi pochlapie i tyle. Kiedy doczekamy się urywania rąk, nóg i ogólnego robienia sita z ciała.

 

 

Tak jak pisalem wtedy, silnik jest z potencjalem wiec pewnie Frostbite 2.0 da sobie z tym rade w odpowiednim momencie. Pamietajmy ze filmy ktore nam wrzucaja sie z wersji Alpha, do premiery jeszcze duzo czasu i nie wiem co bedzie w wersji finalnej. Bardziej bym sie przejmowal co zobaczymy na naszych czarnulkach, bo to na bank nie bedzie to. W zwiazku z tym nie wiem czemu prowadzimy ta dyskusje PC-towa, bo do momentu zobaczenia wersji konsolowej to narazie tylko mamy gdybanie :) No offence oczywiscie :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Niezle wniki maja kolesie. Analiza trailer'a

 

-jak oproznisz magazynek do zera, to po przeladowaniu masz w slocie 30 naboi. Jak przeladowujesz niepusty magazynek, to lacznie masz 31. Jeden naboj zostaje w komorze. :)

-granat jest bronia selektywna, jak w BF2. Na konsoli pewnie to bedzie pod L2 (mam nadzieje).

-Ogolnie animacje; przeskakiwanie przez przeszkody w koncu wyglada jak w rzeczywistosci. Nie skaczemy na 2 metry wgore (jak to bylo w bfbc2), nasz zoldak jedna reka chwyta sie murku, i skacze jak Pan Bog przykazal. A przy tym jak wstaje by oddac strzal z AT4, lewa reka podpiera sie podloza, a potem chwyta raczke wyrzutni. W detalach tkwi diabel.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei po obejrzeniu tych obrazków:

http://www.ps3site.pl/musimy-mowic-ze-bf3-jest-piekne/69526/#more-69526

ze smutkiem i realizmem stwierdzam, że ta gra na konsolach tak nie będzie wyglądać choćby nie wiem ile teamów developerskich do tego przysiadło, pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Widok z czołgu lub głupi neon wyglądają na poziom nieosiągalny, niestety.

Dla pocieszenia nasz wszystkich i smutku hejterów z pc_sceny, wypada dodać, że na kompie bez GTX'ów za 2,5 tysia ta gra też nie będzie tak wyglądać :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Tez zzera mnie ciekawosc, jak to bedzie wygladalo. Jak zaimplementuja te kosmiczne animacje i swiatlo, to bedzie git-majonez. Jednka nie mozna zapominac, ze caly ten system animacji jaki widzimy na trailerze, to singlowe animacje. W multi napewno nie bedzie przyklejania sie do sciany, wywarzania buciorem drzwi, obracanie broni w reku (aiming na lewo i prawo) z nieruchomym tulowiem i nogami itd. Cholera ciekaw jestem jak ten nasz ziomek porusza sie na mapach multi... A wracajac do swiatla. Gralem w demo pierwszego BFBC, i roznica w oprawie dotyczyla glownie hdrr. Ten element naprawde w znaczacy sposob podbija wrazenia wizualne. ja jestem pozytywnej mysli. B3 pobije wizulanie kKZ3 i Crysis2.

 

Ja z kolei po obejrzeniu tych obrazków:

http://www.ps3site.p...526/#more-69526

 

Nigdy nie ufaj statycznym obrazkom. Kiedys widzailem galerie screen'ow z Dead Space. To wygladalo jak gra na PS4. :thumbsup:

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...