Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

BOBBY KOTICK, CEO, ACTIVISION BLIZZARD

 

“We just want to stay true to the interest of the Call of Duty fans and we try to not get distracted by what people are doing. I can’t objectively tell you what I think of other products until I see them. Battlefield I’ve only seen on a PC and nobody’s seen it on a console yet. Most of our consumers play games on a console. Until I see it on a console, I wouldn’t be objective on commenting on it.”

 

JOHN RICCITIELLO, CEO ELECTRONIC ARTS

 

“It’s the beginning of the war and (Kotick) recognizes they’re going to be threatened. We’re going to have a clash of the titans this fall. The very fact that he’s trying to cast doubt on our game is a perfect example of how we got his goat. In terms of where this goes, we think our PS3 game is better than their Xbox game and our PC game is better than their PC game. If that’s all he’s got to say, it’s obviously going to evaporate as we launch all three. If you went to our press conference, you saw the PS3 footage and the Xbox footage. If Bobby thinks that is PC footage, he’s in real trouble.”

 

 

Hmmm, czyli jak ktoś był na konfie [nie mylic z pokazem ze streamów] to widział jak ta gra wygląda na kĄsolach :potter:

 

Tak Wam to rzucam, choć mam to w dupe, bo i tak zagram na PC ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A mnie osobiście już męczy temat grafiki w BF3, ja nie oczekuję dużego skoku w porównaniu do BC2, dla mnie liczy się tylko to by tryb zniszczeń nie był wykastrowany w porównaniu do PC i będę happy :whistling:. Choć z drugiej strony jeśli Dice zawiedzie to sami będą sobie winni bo za wiele obiecywali co do grafiki jeśli chodzi o PS3....

 

Aha jeszcze liczę na AA choć może się okazać że w końcowym kodzie zniknie w wersji na PS3 <_< ....

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

[quote name='Stona' timestamp='1307729496' post='2416119'

 

Hmmm, czyli jak ktoś był na konfie [nie mylic z pokazem ze streamów] to widział jak ta gra wygląda na kĄsolach :potter:

Tak Wam to rzucam, choć mam to w dupe, bo i tak zagram na PC ;)

 

Spojrz na mojego posta powyzej, z 2 screenami z PS3. O tym wlasnie footage "mowi" artykul. Ja nadal sie upieram, ze polowa akcji z Frosbite trailer jest z konsoli, jak np to:

bba2cf4b.gif

2d01e7cb.gif

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

 

Spojrz na mojego posta powyzej, z 2 screenami z PS3. O tym wlasnie footage "mowi" artykul. Ja nadal sie upieram, ze polowa akcji z Frosbite trailer jest z konsoli, jak np to:

 

 

 

Niech będzie nawet cały :D Mi to wisi i powiewa, ja z tym problemu nie mam :) Co więcej, życzę Wam tego z całego serca ;)

Odnośnik do komentarza

Nie jest to rewelacyjna jakosc, ale lepsza to, niz ujecie za plecow gracza. Pierwsze o czym pomsyalem (ogladajac video) to to ze bede unikal jakichkolwiek przeszkod przy ktorych "odpala sie" animacja przeskoku ( gdzie widac nasze nogi). Jestesmy wtedy absolutnie bezbronni. Rozumiem, ze DICE chce "ufizycznic" nasza postac, ale (dla mnie), to przeszkadza. POczekajmy na lespza jakosc, moze sie myle.

Odnośnik do komentarza

Moge sie mylic, ale jestem pewny ze ten caly trailer Operation Metro jest z konsoli.:potter: Killfeed, czyli informacja kto kogo zabil, znajduje sie po lewej stronie (typowo dla konsoli), a na materiale z showfloor znajduje sie po prawej (lewe strona zarezerwowana jest na chat). Zreszta podobnie jest w BFBC2.

 

http://www.youtube.com/watch?v=X49G8LtR6MU&feature=player_embedded#at=213

http://www.youtube.com/watch?v=aPu7-LtLKmU

Edytowane przez walek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...