Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ładnie, aczkolwiek widać sporo uproszczeń względem PC (tekstury, cienie i jakość obiektów które są w oddali).\

 

Ważne że skończy sie pjerdolenie dzieci CoD'a, że MW3 przynajmniej był pokazywany na konsolach :] Teraz wiadomo że BF3 na PS3 będzie ok 5 razy lepiej wyglądał niż MW3 :D

Edytowane przez MaZZeo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ważne że skończy sie pjerdolenie dzieci CoD'a, że MW3 przynajmniej był pokazywany na konsolach :] Teraz wiadomo że BF3 na PS3 będzie ok 5 razy lepiej wyglądał niż MW3 :D

Jesli MW3 zostanie tak relatywnie beznadziejnie na PS3 wykonany jak Black Ops to bardzo mozliwe, ze zmuszony bede przyznac Ci racje...

Odnośnik do komentarza

Teraz moja kolej na komentarz. Czy mi sie podobalo? Bardzo, choc czuje lekkie rozczarowanie. Najgorszym pomyslem bylo nalozenie nasadki z red dotka, zamiast ACOG'a- to nasuwa skojarzenia z MoH'em, zle niestety. Bron jakby plastikowa, nie czuc ze mam w reku 3 kilowe zelastwo M16. Druga wazna rzecza, ktora umniejszyla wizulanym wrazeniom jest dzwiek. Slyszymy komentarz grajacych, a okrzyki naszych kompanow (efekt echa), wsytrzaly czy eksplozje sa stlumione, drugoplanowe jakby stereo. Na wersji direct feed z PC, udzwiekowienie niezwykle podbija realizm. Mam nadzieje, ze podobnie jest na Ps3. Kolejna rzecza jest framerate. To chyba nie jest stale 30 FPS, bo przy gwatlownych ruchach rwie, jak na PC . I animacje naszych ziomkow jakby gorsze. Naprawde szkoda, ze taki krotki gameplay, nie bylo dane zobaczcy na jak nasza postac biega.

 

Ok, teraz to co mi sie podobalo. CoD przy tym co widzialem to epoka lodowcowa, a w konfrontacji z PC wychodzi obronna reka. To nie jest przepasc, to BF3 na srednio-niskich detalach. Swiatlo daje rade, strzelanie daje duzo frajdy, i ta mikrodestrukcja swietnie wyglada. Ogolnie wrazenie bardzo dobre. Oceniam to co widzialem na tym 3 min fragmencie. Chce zobaczyc to w postaci direct feed, z pelnym udzwiekowieniem

Odnośnik do komentarza

Śmieszą mnie wypowiedzi niektórych ludzi w tym temacie. Dostaniemy najlepszego shootera, z najładnieszą grafiką, z najlepszymi zniszczeniami, a ktoś zobaczy, że tekstura się rozmazała i już 'Eeee, nie ma szału'. Ja jestem pod dużym wrażeniem. Chłopaki z DICE odwalili kawał dobrej roboty! Byle do października.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Wygląda znakomicie , jeżeli chodzi o mnie to bardzo podoba mi się to skalowanie w Frostbite 2 , widać że zmniejszali poszczególne efekty ale końcowy efekt a przynajmniej ten filmik pokazuje że możemy liczyć na port porównywalny z Crysisem 2 . Brawo Dice , nie wiem jak gameplay i mechanika (w kółko pokazywany skrypt z rannym od kuli snajpera , ale co się dzieje z rannym już nie pokazują , chyba go zostawiamy w tym magazynie) ale w kwestii oprawy daliście radę z 6 letnim sprzętem heh , szacun.

Odnośnik do komentarza

Śmieszą nie wypowiedzi niektórych ludzi w tym temacie. Dostaniemy najlepszego shootera, z najładnieszą grafiką, z najlepszymi zniszczeniami, a ktoś zobaczy, że tekstura się rozmazała i już 'Eeee, nie ma szału'. Ja jestem pod dużym wrażeniem. Chłopaki z DICE odwalili kawał dobrej roboty! Byle do października.

 

A mnie śmieszy jaranie się co niektórych osób tą grą :turned: Człowieku kto co lubi, mnie BF 3 na razie kompletnie nie rusza. Pewnie kupie w okolicach premiery może nawet w premierę i liczę,że będę się bawił podobnie jak przy BC 2,ale żeby spuszczać się przed tą grą? nieee ....

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Śmieszą nie wypowiedzi niektórych ludzi w tym temacie. Dostaniemy najlepszego shootera, z najładnieszą grafiką, z najlepszymi zniszczeniami, a ktoś zobaczy, że tekstura się rozmazała i już 'Eeee, nie ma szału'. Ja jestem pod dużym wrażeniem. Chłopaki z DICE odwalili kawał dobrej roboty! Byle do października.
A mnie śmieszy jaranie się co niektórych osób tą grą :turned: Człowieku kto co lubi, mnie BF 3 na razie kompletnie nie rusza. Pewnie kupie w okolicach premiery może nawet w premierę i liczę,że będę się bawił podobnie jak przy BC 2,ale żeby spuszczać się przed tą grą? nieee ....

Nikt nie pisze o spuszczaniu się nad nią,ale ocenianie tak wczesnej wersji gry i psioczenie ze coś tam się dorysowuje jest głupie.Broń i tak wygląda lepiej niż w BC2 i to już jest plus,kurde ciekawe jak LMG spustoszy balkony i inne murki :P Nie mówię już o moim przedłuzeniu ramienia,czyli Gustavie :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Śmieszą nie wypowiedzi niektórych ludzi w tym temacie. Dostaniemy najlepszego shootera, z najładnieszą grafiką, z najlepszymi zniszczeniami, a ktoś zobaczy, że tekstura się rozmazała i już 'Eeee, nie ma szału'. Ja jestem pod dużym wrażeniem. Chłopaki z DICE odwalili kawał dobrej roboty! Byle do października.
A mnie śmieszy jaranie się co niektórych osób tą grą :turned: Człowieku kto co lubi, mnie BF 3 na razie kompletnie nie rusza. Pewnie kupie w okolicach premiery może nawet w premierę i liczę,że będę się bawił podobnie jak przy BC 2,ale żeby spuszczać się przed tą grą? nieee ....

Nikt nie pisze o spuszczaniu się nad nią,ale ocenianie tak wczesnej wersji gry i psioczenie ze coś tam się dorysowuje jest głupie.Broń i tak wygląda lepiej niż w BC2 i to już jest plus,kurde ciekawe jak LMG spustoszy balkony i inne murki :P Nie mówię już o moim przedłuzeniu ramienia,czyli Gustavie :P

Chodziło mi praktycznie tylko o Roziego. Podnieca się tą grą jak mało kto :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...