Skocz do zawartości

Resident Evil: Operation Raccoon City


masaKRATOS

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to jest czarny konik 2011 roku (chyba, że wyjdzie dopiero w styczniu 2012 ;p).

 

Albo wyjdzie crapiszon ale kompletne zaskoczenie, przyjemny RE. Zgadzam się z Najtmarem, że już należy się plus za sam pomysł dosyć "intrygujący i nietypowy", kolejny plus za RC (w końcu), kolejny za zombie (w końcu).

 

Nawet kompletnie mnie nie martwi, że to "dev od Socoma" wręcz nawet cieszy. Dzięki temu już mamy chodzenie i strzelanie ;] tylko też mam nadzieję, że Capcom czuwa-pomaga nad tym projektem. Na dzień dzisiejszy największa obawa, że będzie to 100% shooter w stylu L4D kompletnie bez klimatu RE (starych RE) i survivalu.

I to w sumie tyle, mam nadzieję, że na E3 pokażą co nie co więcej.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No był, był. Ale tak jak napisał Zwyrol - bardzo ograniczony. Ot w czasie gry u Leona znajdowało się po jednej dopałce do każdej z broni zmieniającą jej wygląd i dającą większego kopa.

 

A najwięcej na tym zyskiwał shotgun, gdzie dało się kilku zombiaków jednym strzałem pozbawić głowy.

 

 

Mnie jedynie cieszy, że jest jako taki klimat RE2 (Raccoon City, zombiaki i Mr X), ale ta rozgrywka nastawiona na przymusowy multiplayer to jakiś syf. Ciekawe jak to rozwiążą w single player.

Odnośnik do komentarza

Single zapewne będzie zaledwie dodatkiem do sieciowej rozwałki, nie sądzę żeby autorzy zbytnio się przy nim wysilali. W sumie nawet mi to odpowiada, niewiele jest gier, które potrafią wciągnąć mnie w rozgrywkę wieloosobową, a zważywszy na świetny klimat i znajome motywy ORC ma ku temu spore szanse. Wspólne wyżynanie zombiaków, lickerów i innych kreatur na ulicach Raccoon przedstawia się jak dla mnie znacznie bardziej apetycznie niż kolejna wojskowa rozróba w klimatach CoD czy BBC.

Odnośnik do komentarza

zwyrol, ja wiem ze tuning to nic nowego, ale zawsze milo go witam, szczegolnie jesli ten tuning zmienia delikatnie wyglad broni (np. inny, wiekszy magazynek, wymieniona lufa, szyny itd).

 

oby tylko to strzelanie wyszlo tak dobrze jak w takich girsach anizeli w grach drugoligowych 'la Prototype.

 

a co do tego teamu, no to wlasnie dalej uwazam, ze ta bertha jest zupelnie niepotrzebna a spectre jest juz takim typowym "byle wygladal "kozacko" (*designer chief wali konia*)", beltway i vector wygladaja bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza

Jako fan serii nie wymagam fotorealistycznej oprawy jednak developer musi jeszcze trochę nad tym popracować. Niektóre screeny to jak żywcem wyjęte z PS2. Nie powiem, żebym już takiej grafy nie przełknął bo, liczy się własnie klimat, który widać na tych fotkach. Porozbijane auta, syf, pełno zombiaków, kocham za to właśnie RE2 i RE3 (cykl Outbreak na dokładkę). Do premiery jest jeszcze dużo czasu, więc producenci na pewno poddadzą grę niejednemu liftingowi. Wierzę w ten projekt od samego początku.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Po chuj zabijać Leona, kiedy on tutaj był jeszcze zwykłym nieznaczącym policjantem? Zresztą jest to bardzo naciągane, biorąc pod uwagę, że przetrwał w RE w zasadzie wszystko, a tutaj ginie z zaskoczenia jak byle lamus.

 

To tak jakby w God Of War Kratos dostał z liścia już na starcie od byle pionka.

 

Oprawa to poziom poprzedniej generacji nie licząc rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...