Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja (pipi)ę, Polska mentalność daje znać i na forumku. Zagraliśmy dobry mecz z jednym z pretendentów do tytułu,

 

Z KIM (pipi)A? xDDDDDD Ruskie pretendentem? xDDD ja pier.dole weź się schowaj juz z tym swoim patriotyzmem.

  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

W Rosji nie gra żaden piłkarz z Premier League, tak że jak widać nie ma tam dobrych piłkarzy.

 

Rosjanie są na całym świecie wymieniani na 4-5 miejscu, za Niemcami, Hiszpanią i Francją, ale jak widać faworyci wcale nie będą mieli na tym turnieju łatwo. Fajniej by było, gdyby wśród pretendentów była Polska, ale niestety, to by była faktycznie jeno próba patriotyzmu.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak porównywałem Mario Gomeza do Grzegorza Rasiaka. Ten sam typ drewnianego piłkarza, ale jednak jego gra musi zreflektować moje przekonania, ponieważ radzi sobie lepiej aniżeli polski snajper, chociaż ma wybitnych kolegów, którzy perfekcyjnie go obsługują. Śmiało mogę stwierdzić, że jest to napastnik na miarę Oliviera Bierhoffa Nie przepadam za Niemcami, nie zachwycili mnie w pierwszym meczu z Portugalią, ale dzisiaj widać było, że już się pomału rozkręcają, natomiast zawody Holandii właśnie z Portugalią będą arcyciekawe. Podejrzewam, że Dania przegra lub zremisuje z Niemcami, Holandia stoczy bitwę o awans z ekipą półwyspu Iberyjskiego. Co prawda bardzo trudna grupa, ale będąc kibicem wicemistrzów świata naprawdę czułbym się zawiedziony, bo aspiracje miałbym zdecydowanie wysokie.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Dania - Portugalia:

 

W tym spotkaniu Portugalczycy zagrali bardzo ofensywnie, ale cały czas miałem wrażenie, że taka była taktyka Olsena. Inna sprawa, że dzisiaj obrona nie była monolitem i to było powodem straty dwóch goli. Podzielam zdanie większości na temat Cristiano - masakra, żeby się z goli kolegów z drużyny nie cieszyć ( gdyby pycha tego kolesia mogłaby być przerabiana na żywność, to można by nią wykarmić dwie trzecie świata ), a Postigę to pewnie już parę razy zabijał w myślach po jego kolejnych niewykorzystanych sytuacjach :rofl2: On na nich zapierdala, a oni coś strzelają z wyłożenia na setkę i chłop uja z tego ma - zabierają gwieździe jego chwałę - s(pipi)ysyństwo, co nie? Wracając do Olsena, to przyznam, że jestem pod wrażeniem jego taktyki na kolejne mecze - w tym spotkaniu zaimponował mi spokój i konsekwencja przy niekorzystnym wyniku. Zero hurra ataków, które mogłyby się skończyć kontrą, tylko spokojne usypianie rywala i oczekiwanie na te jedną decydującą akcję. Moim zdaniem mistrzowsko zestawił taktykę na poszczególnych przeciwników z potencjałem swego zespołu. Co prawda ostatecznie nie udało się zremisować, ale to już była wina zbyt cofającej się drużyny w końcówce.

W każdym razie życzę Wikingom jak najlepiej bo biorąc pod uwagę ich możliwości to spisują się kapitalnie na tle innych zespołów swojej grupy.

 

Holandia - Niemcy:

 

Moim zdaniem podstawowymi powodami kiepskich wyników Holandii są słaba obrona i Afellay wystawiany od początku meczu. Można do tego doliczyć też słabą skuteczność, ale zrzuciłbym to na bark braku szczęścia. Czy Pomarańczowi mieli mało okazji bramkowych w tych dwóch meczach? Nie. Czy mieli problemy z rozgrywaniem piłki? Nie. Niemcy wcale nie byli drużyną zdecydowanie lepszą od Oranje, jeśli chodzi o ilość stworzonych okazji do zdobycia bramki i nawet po tym meczu jestem sceptyczny w kwestii ich rzekomego powrotu formy z mundialu w RPA. Po prostu defensywa Oranje to kompletna padaka. Przedarł się przez nią nawet stoper, zdołał uderzyć na bramkę i jeszcze poprawić!!! Gdyby Holendrzy mieli taką obronę jak Portugalczycy, to ugrali by co najmniej dwa punkty na dzień dzisiejszy.

 

P.S. Mam wrażenie, że Cristiano płaczący w 2004 w finale, to był mimo wszystko bardziej przydatny zawodnik dla reprezentacji - bardziej mu zależało na dobru drużyny, a dzisiaj...szkoda gadać - lepiej niech w tenisa zacznie grać, bo (nie wiem czy wszyscy wiedzą) PIŁKA NOŻNA TO SPORT DRUŻYNOWY :blum2:

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

będąc kibicem wicemistrzów świata naprawdę czułbym się zawiedziony, bo aspiracje miałbym zdecydowanie wysokie.

 

 

Zostali wicemistrzami świata po wielce szczęśliwych zwycięstwach nad Słowacją, Brazylią i Urugwajem. Nic specjalnego na tym Mundialu nie grali poza paroma pięknymi zagraniami Sneijdera i Robbena, mecze im się układały. Przecież Brazylia powinna z nimi wygrać tak z 5-1, gdyby nie seria zadziwiających błędów w ataku i obronie. Teraz los się wyrównał - szczęścia nie było i poziom gry nie wystarczył na wyjście z trudnej grupy. Zwykłe zaburzenie statystyczne - załóżmy, że dwa razy skończyli na ćwierćfinale i mamy typowy poziom reprezentacji Holandii.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

prawdziwi patrioci walczący z wrogiem niczym AK podczas drugiej wojny światowej w stolicy.

Ruscy do takich widokow sa przyzwyczajeni, w koncu nie raz u nas byli w 81szym :). Seriously, w (pipi)e mam ta bande troglodytow, Wyborcza jak zwykle przeprasza, ale po pseudo manifestacji, ich rozrubach we Wroclawiu i pobiciu stewardow, szerzeniu totalitarnych wartosci spodziewali sie ze Warszawscy kibole przywita ich z otwartymi rekoma i razem z nimim beda swietowac dzien Rosji w stolicy ??? Nie popieram, ale kibole rosyjcy nie sa bez winy...

Niemcy jakos nie wparowali ze swastykami do naszego kraju i nikt na nich pod stadionem nie czeka. Inna sprawa, ze Ci kibice repre i rozgrywki miedzynarodowe maja gleboko w (pipi)e i jakos z nikim innym sie nie tluka.

 

Holandia, gratki, niech juz pojda spac, Ronaldo jak zwykle pokazuje, ze jest najlepszy, zas Niemcy sami kopia sobie grob. W cwircfinale czeka ich POLSKA i pierwsza kleska w historii. :sorcerer:

Edytowane przez easye
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

niemcy pewnie zmierzaja po tytul. mario sie przebudzil i pewnie co mecz bedzie ladowal bramke. nie bez znaczenia jest fakt, ze polowa skladu rep. niemiec to pilkarze bajernu, widac bylo zgranie mullera, schweinsteigera i gomeza.

 

hummels gral wybornie, badstuber tez nie popelnial bledow. raz tylko defensor borussi dal du,py gdzie jakos na poczatku meczu odpuscil van persiego a ten znalazl sie sam na sam (taka gorna pilka leciala). obrona niemcow byla monolitem i grali swietnie.

 

nie wiem jaka druzyna moze wyeliminowac niemcow. na mysl przychodza mi tylko wlosi.

Odnośnik do komentarza

W związku z ostatnim meczem Włochów i ich dobrą postawą w nim, życzę Italii jedynie minimalnej porażki w meczu z Chorwatami, którzy nasycą swój głód przed meczem z Hiszpanią, na który wystawią rezerwy w obawie przed ośmieszeniem pierwszej drużyny, przez obecnych i przyszłych mistrzów Europy.

Del Bosque właśnie pakuje pieluchy Fernando do walizki i wysyła je razem z właścicielem na długie wakacje. Po powrocie z lotniska podejmuje brzemienną w skutkach decyzję o nie robieniu już sobie jaj z tego turnieju i ustawia sensownie swój niszczycielski zespół, który z pełnym szacunkiem pokonuje walecznych Irlandczyków.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...