Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Może Gerrard.

 

Gdyby Lucas był zdrowy, Gerrard by w sumie nie miał miejsca w pierwszym składzie słabego Liverpoolu. No ale wiadomo, ze dwa razy w ostatnim roku zagrał dobrze, tak że pewnie wygra Euro w pojedynkę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Włosi powiadacie

Włoska policja zatrzymała już kilkanaście osób podejrzanych o ustawianie meczów, w tym reprezentanta Włoch Domenico Criscito i kapitana Lazio Rzym Stefano Mauriego. Policja pojawiła się też na zgrupowaniu kadry w pobliżu Florencji i przeszukała pokój zajmowany przez Criscito.

Ciekawe kto następny wpadnie ;)

Odnośnik do komentarza

Niemcy ostatnio przegrali ze Szwajcarią i dali sobie strzelić 5 (!) bramek. Nie wiem ,czy po prostu słabo zagrali ,czy może na pół gwizdka ,ale to nie wygląda dobrze przez Euro. Ja tam bym Polski nie skreślał z góry. Ostatnio ze Słowacją zaczęły im wychodzić całkiem przyjemne akcje, a wiadomo ,że nie grali na pełnych obrotach, bo zmęczenie to jedno ,a fakt,że nie chcą pokazywać całych umiejętności przed turniejem to drugie.

 

Ja w tym roku obstawiam jakiegoś czarnego konia zawodów, tak jak to miało miejsce 8 lat temu w Portugalii.

Odnośnik do komentarza

To był sparing. Przypominam, że dwa lata temu tuż przed Mundialem sparing ze Szwajcarią przegrała Hiszpania.

 

Żeby zobaczyć, jak szalenie istotny był dla Niemców ten wynik, wystarczy popatrzeć na ich skład. Brak graczy z Bayernu, którzy są kluczowi. Ale tak czy siak, mecz faktycznie przypomniał o pewnych brakach, jakie mają Niemcy. Obrona? Wydaje się, że spokojnym można być tylko o prawą stronę. Hummels ciągle jest w kadrze niewiadomą (żeby nie powiedzieć wprost, że zazwyczaj zawodzi), więc pewnie na Euro zagrają Badstuber i Mertesacker. Ale ten drugi też zagrał ze Szwajcarią koszmarnie.

 

W ataku zaś klęska urodzaju może szybko przejść w klęskę nieurodzaju. Miroslav Klose może pobić wiele rekordów na tym turnieju, ale też, kto wie, może jego czas dobiegł końca. Miał za sobą wymagający sezon zakończony kontuzją i po powrocie z niej nie jest na razie tak błyskotliwy. Możliwe, że Low go posadzi i grać będzie Gomez. A jaką specyfikę ma Gomez, wszyscy wiemy. Może być różnie.

 

To co, finał Dania-Polska?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Od tego trzeba zaczac, ze Szwajcaria to nie sa wcale takie ogory, tylko bardzo solidna druzyna z kilkoma cieawymi pilkarzami w skladzie. W obronie maja dwoch swietny zawodnikow - Lichtsteinera, ktory jest jednym z najlepszych prawych obroncow Serie A oraz Zieglera, ktory obecnie gra w Turcji, ale prezentuje sie dobrze zarowno z tylu jak i z przodu. Pomoc to "mozg" Napoli - Inler, bardzo utalentowany Xhaka i Barnetta, ktory w reprezentacji zawsze gra swietnie. Jesli ktos mowi o tym, ze nie gralo kilku graczy Bayernu Monachium, co jest prawda, to ja musze wspomniec takze, ze po drugiej stronie nie grala najwieksza gwiazda kadry, przyszly gracz tego wlasnie Bayernu - Shaqiri.

 

Wydaje mi sie, ze Szwajcarzy po prostu sprawili duza niespodzianke Niemcom, ktorzy nie spodziewali sie az takiego oporu. No ale mimo wszystko wydaje sie, ze Niemcy na Euro wypadna duzo lepiej, chociaz maja trudna grupe. Niemniej wiadomo, Niemcy to druzyna turniejowa, bylaby to dla mnie wielka niespodzianka, gdyby nie wyszli z grupy. Nie odwaze sie jeszcze typowac finalistow turnieju, bo na to jest za wczesnie, a ja nie jestem jakas osmiornica ; )

Odnośnik do komentarza

No tak, selekcjoner pominął przecież tak sprawdzonych i będących w świetnej formie piłkarzy jak... hm... no, tego... Peter Crouch? No jak można tak źle selekcjonować.

No masz racje. Świetna selekcja, a wybór pomiędzy Ferdinandem a Terrym zamiast wziąć ich obu to szczyt jego mistrzostwa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...