Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Grę skończyłem, od razu z Hardzie i obecnie cisne na Master Ninja, z minuty na minutę gra mi się co raz lepiej i jedyne czego mi tak naprawdę brakuje to pokaźnej ilości broni, bo katana jest dobra ale na dłuższą metę potrafi przymulić :P miło, że dorzucą pazury i kosą z darmo tylko czemu od razu tego nie zrobili ? na pewno ocena była by wyższa a sama gra dużo bardziej z różnicowana. Powiem jedno wyłączyłem sobie te przyciski odpaliłem MN i mi osobiście gra się rewelacyjnie, niech dają mi kosę i pazury i będzie za(pipi)iście. Nowe myki przypadły mi do gusty i w pełni rozumiem ich zastosowanie, UT i NINPO daje radę, są momenty kiedy na milimetrze życia pod presją wykańczamy po kolei przeciwników tylko po to, że by zapełnić żółty pasek i odpalić ninpo które działa jak duży potion i daje nam chwili spokoju:) To samo tyczy się UT które IMO jest zrobione bardzo fajnie, zmienne animacje w zależności od przeciwników na które też czasami czekamy jak na zbawienie :) Steel on Bone też daje radę, możemy użyć je na jakimś słabym przeciwniku tylko po to, że by z linkować je na prawdziwym twardzielu który normalnie musi przyjąć na japę dużo dużo więcej, walkę można bardzo fajnie zaaranżować przez co wygląda mega widowiskowo. Izuma cieszy jak zawsze, ma powera, oko cieszy też efekt krwi, zmiany w systemie walki kataną też na plus przytrzymywany Y/trójka po różnych kombinacjach to bardzo dobry pomysł podoba mi się też to, że nasz unik może działać jak atak a nie tylko jako obrona. A warto jeszcze wspomnieć, że na poziomie MN po każdym chapterze pojawia się ekran podsumowujący nasze dokonania a w samej grze pojawia się licznik karmy, jesteśmy oceniani, za SOB za UT za NINPO i za wykończenia plus za każde combo a w tle przygrywa fajny dźwięk. Bossowie fajni i dynamiczni a jeden rządzi na całej linii

Evil Ryu

gra ode mnie ma solidne 8 mimo nie równej grafice i IMO słabego trzeciego dnia....później jest tylko co raz lepiej.

 

Poziom trudności zadowalający.

 

ps w drugim dniu jest fajny myk z "muzyką" taki ukłon dla pana sklepikarza :)

 

Pochwale się:

 

 

20120323212730.jpg

Edytowane przez Soul
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jasne czemu nie :)

 

Cezare rozjaśnij sobie obraz w opcjach gry, w tedy londyn wygląda dużo lepiej i ogólnie jako pierwsza misja wypada konkretnie, mi osobiście bardzo przypadała do gustu, najmniej podoba mi się dzień 3 jest taki se reszta to jedne z fajniejszych chapterów jakie seria kiedykolwiek miała w NG2 zdarzały się dużo gorsze.

Odnośnik do komentarza

Fajna kolekcja Soul, faktycznie jak dołożysz trójkę na PS3 to będzie idealnie. Tak patrzę na te Sigmy w które nie grałem i się pytam retorycznie - skąd brać na to czas? Ledwo mi starczyło czasu żeby obadać NG3. Jestem w trzecim dniu (robi wrażenie), gram na normalu i z ulgą stwierdzam że jest dobrze. Solidna gra na 7 jak do tej pory, piszecie że dalej jest lepiej więc się cieszę. Londyn sprawił że musiałem rozjaśnić obraz bo nic nie widziałem. Dobra miejscówa na początek, od razu poczułem moc i klimat. Fabuła daję radę i zaciekawia, kapitalna była scenka z kolesiem błagającym o litość. Odrobinkę spowolnili akcję, ale i tak walka miażdży i sprawia ogromną satysfakcję. Nie ma drugiej takiej gry! Genialna jest tryskająca krew i zbliżenia. UT i Ninpo wymiatają. Brakuje jednak różnorodności, chciałbym sobie zmienić broń, pokupować coś w sklepiku itd. Dobrze że na MN są statystyki. Trochę bez sensu te zmiany. Największy jednak kwiatek to podpowiedź gdzie iść. No po prostu brakuje słów. Wciskam to sobie dla jaj i się pytam - jak można się zgubić w tak liniowych lokacjach? Mapa w FFXIII też była zabawna. Graficznie szału nie ma, ale przy takiej dynamice nie ma czasu się przypatrywać teksturom. Następną część chcę już na nowej generacji, nowy silniku, jakieś bajery graficzne, coś. Ale tak czy siak gierka wymiata i warto ją kupić. Gulash miał rację, Ign nie.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie rewelacja. Czyste ADHD, interaktywne otoczenie to strzał w dziesiątkę. Laski jak zwykle apetyczne. Będzie kolejny kanapowy hit.

Jestem ciekawy jak wygladaja reversale w tej czesci. W czworce mozna bylo przechwytywac na trzech wysokosciach tj low,mid i high.Teraz ponoc strasznie to (i niepotrzebnie) uproscili i jakos inaczej to jest zrobione...

Odnośnik do komentarza

Online pass od wczoraj normalnie chodzi ;)

 

Czas na moją obszerniejszą opinię bo wczoraj gra pękła i udało mi się ograć sporo misji z Ninja Trials oraz Multi. Zacznę od strony online, bo jest naprawdę ciekawie. Powróciło multum misji w stylu NG Sigma / Sigma 2, tylko w znacznym rozszerzeniu, mamy upgrade'y, dodatkowe zadania do wykonywania, które owocują levelowaniem naszego ninjasa (całkiem fajny patent w tworzeniu własnej postaci). Mamy spory wybór i każdego triala tak jak w NG2 możemy wykonać sami lub z partnerem online. Tryb multi zawiera tylko 3 plansze i jest nieco chaotyczny, zdecydowanie wolę misje. Mamy wprawdzie co robić ale zbytnich taktyk tak jak w normalnym trybie nie da się wdrożyć w życie. Tryb multi porównałbym do tego z serii Assassins Creed, niby jest fajnie, klimatycznie ale zbyt sztampowo i bez większego polotu (w przyszłości może się to zmieni za sprawą DLC). Za to misje z powrotem do leveli i przeciwników z poprzednich części dają dużo radości.

 

Wracając do samej gry to napiszę teraz już ostatecznie, że trzecia część gaidena spełniła moje oczekiwania (o czym w tym temacie nie jednokrotnie już pisałem) i wszystkim osobom niepewnym a mającym chęć na tą część szczerze polecam, nie żałuję ani złotówki. Co różni diametralnie tą część od pozostałych? Lepsza oraz ciekawsza fabuła i tak jak zapowiadali twórcy większy nacisk na klimat ninja i samego bohatera (wiele momentów można skojarzyć z serią Metal Gear Solid), mamy również twisty fabularne a wszystko jest okraszone świetną i klimatyczną muzyką, która pojawia się w ciekawych momentach. Zakończenie gry i ostatnia scenka powoduje dreszcze emocji a skojarzenia z Mrocznym Rycerzem są jak najbardziej na miejscu. Styl walki aż tak bardzo nie uległ zmianie, żeby czepiać się go na każdym kroku, bez przesady. Jedna broń jest kozacko wykorzystana choć nie ukrywam żalu do twórców za to, że choćby nie przenieśli kilku z poprzednich odsłon (czekam na pazury i kosę i zaczynam na master ninja). Poziom trudności grając na normalu nie nalżey do wysokich ale nie odbiega aż tak nadto od pozostałych a jestem pewny, że na MN będzie trudno. Ninpo nie mamy jednego, w trybie multi występuje jeszcze jedno :). Moja ocena po przejściu gry to mocne :

 

8+/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A wpadają trofea za niższe poziomy trudności, czy trzeba wszystkie poziomy zaliczyć? Pograłem chwilkę w ten online z ciekawości jak to wygląda. Triale w coopie są super. Nie wiem tylko czy jak padnę to partner może mnie uleczyć. Miało chyba być coś takiego, a jak padłem to koleś mnie olał. Mapy są fajne, lubię zwłaszcza te z dwójki. Właściwy tryb online to chaos i jakoś mnie nie kręci, ale i tak sobie pogram dla samego levelowania i zebrania nagród. Singla jeszcze nie skończyłem. Jest dobry, też mi się podoba fabuła. Widać wpływy MGS.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...